dobry horror, dlaczego lubimy się bać?

inkabinka
Raczkujący
Data: 04 lip 2016, 10:25

Postautor: inkabinka » 11 paź 2019, 16:30

Lubicie horrory? Oglądacie je chętnie czy raczej z poduszką na oczach? Zastanawiam się luźno czy gatunek filmowy slasher, jest wam obcy?

Bo w Hollywood jest to bardzo popularne, a nawet kilka filmów puścili na polskich ekranach!

kinoman33
Nowy
Data: 17 paź 2019, 17:21

Postautor: kinoman33 » 17 paź 2019, 17:25

Kiedyś przeczytałam, że to mężczyźni w dodatku młodzi bardzo lubią ten gatunek filmowy. Ja bardzo lubię filmy amerykańskie, horrory typu slasher, one mnie najbardziej intrygują, potrafię nawet dwa obejrzeć w ciągu jednej nocy. Nie wiem, czy to jest chęć adrenaliny.. ciężko to określić.

inkabinka
Raczkujący

Postautor: inkabinka » 20 paź 2019, 17:17

Zgadzam się z Tobą, tylko szkoda, że w polskiej historii kina nikt nie zdecydował się na nagranie slashera..

kinoman33
Nowy
Data: 17 paź 2019, 17:21

Postautor: kinoman33 » 22 paź 2019, 18:06

Brakuje w polskim kinie dobrej fabuły z mutantem w tle, jest tyle amerykańskich odpowiedników, a tutaj tak ubogo, myślę, że to powinno się zmienić.

inkabinka
Raczkujący

Postautor: inkabinka » wczoraj, 18:42

Mutanty potwory, to jest to. A słyszałeś o horrorze od Komasy? Co prawda nie jest jeszcze na ekranach, ale koniecznie o nim poczytaj https://niezalezna.pl/291663-komasa-zainspirowany-polanskim , niestety w kinach dopiero za 2 lata (?) no i w języku angielskim, a to spora bariera dla niektórych.