Kancelaria adwokacka Łódź

smileONA
Nowy
Data: 13 lis 2017, 12:37

Postautor: smileONA » 12 kwie 2018, 10:19

Kancelaria adwokacka, prowadzona w Łodzi jest miejscem, w którym każdy klient może liczyć na dokładną analizę problemu, z jakim przychodzi. Oferowane przez kacelarię usługi to:
  • prawo cywilne
  • prawo karne
  • prawo rodzinne
  • prawo spadkowe
  • prawo pracy
  • odszkodowania i windykacja.
Obrazek
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
Juliusza Kossaka 9/1, 93-213 Łódź
tel. 664-137-647 kitschamonika@interia.pl

Awatar użytkownika
ric33
Nowy
Data: 19 maja 2018, 22:09

Postautor: ric33 » 25 maja 2018, 13:49

Cześć wszystkim. Zastanawiam sę właśnie w tym momencie, czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.
Przestrzegając błahych praw, można łamać wielkie.

Wróć do „Oferty i reklama”