W końcu muszę zacząć się leczyć.

rotor
Nowy
Data: 16 mar 2018, 13:38

Postautor: rotor » 18 maja 2018, 8:18

On ma takie wysoki że pije czasami kilka tygodni, a później przestaje i nie pije kilka miesiecy. Ma chłop problem, ale z nim walczy. Nie wiem czy zdecyduje się na pełne leczenie, ale od czegoś trzeba zaczać, dlatego pytam o ten detoks, bo on zbyt szybko nie wytrzeźwieje.

ZAJonc
Nowy
Data: 09 maja 2018, 14:01

Postautor: ZAJonc » 18 maja 2018, 15:46

wiem, że takie życie i nie ma co się klucic z rzeczywistością, ale krw mnie zalewa jak mysle o tym, jakie fałszywe mamy społeczeństwo, jak ktos pije to wszyscy udaj ze go niewidza albo udaja ze nie dostrzegaja jego problemu. Jak ktos przyzna ze ma problem to juz jest wyklety, od razu sie go napietnuje. Masakra! A swoją droga, trzymam kciuki za Twojego szwagra i że wyjdzie z tego paskudnego nalogu.

smileONA
Nowy
Data: 13 lis 2017, 12:37

Postautor: smileONA » 21 maja 2018, 11:15

Po to jest detoks zeby przyjmowac rozwnie tych ludzi, ktorzy wciąż maja procenty we krwi. Na detoksie podpinają człowieka pod kroplówki, dają mu jakieś lekki neutralizujące skutki odstawienia alkoholu, dzięki czemu kac jest mniej dokuczliwy i alkoholik moze to jakość przetrwać. Później powinna zacząć się już właściwa terapia, czyli leczenie. Szukanie źródła nałogu i nauka tego, jak sobie odmawiać, jak unikac sytuacji potencjalnie niebezpiecznych itd.

rotor
Nowy
Data: 16 mar 2018, 13:38

Postautor: rotor » 21 maja 2018, 15:09

wielkie dzięki za wszystkie informacje, jutro jedziemy do ośrodka, szwagier jest w domu i zgodził się na detoks i leczenie, mam nadzieję, że tym razem mu sie uda