Bóle mięśni po treningu?

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Re: Bóle mięśni po treningu?

Postautor: KarolowaOla » 31 maja 2015, 12:34

Tak, jest na pewno w aptece. Bez recepty i w rewelacyjnej cenie :D Ja to zawsze mam na zapas w domu :)

Awatar użytkownika
jadzia00
Raczkujący
Data: 13 mar 2015, 14:02

Postautor: jadzia00 » 02 wrz 2015, 11:45

Ja zamiast maści polecę Ci kolejne ćwiczenia. Brzmi groźnie, ale chodzi mi o proste masowanie się na wałku, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc zakwaszonych, bolących. Jestem instruktorką fitness i robię to zawsze po zajęciach, przez co rozmasowuje ból :) Warto spróbować. Wałki możesz kupić w sklepie sportowym lub w internecie.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Alex90
Amator
Data: 23 kwie 2015, 7:52

Postautor: Alex90 » 02 wrz 2015, 22:34

KarolowaOla pisze:Tak, jest na pewno w aptece. Bez recepty i w rewelacyjnej cenie :D Ja to zawsze mam na zapas w domu :)

Dzięki. Mam i już używam:-) Powiem że jest poprawa. Czasami fajnie jest się móc kogoś poradzić. :)

Blacha
Fanatyk
Data: 17 lis 2013, 18:02

Postautor: Blacha » 03 wrz 2015, 11:58

W domowej apteczce właśnie warto mieć w zapasie takie rzeczy. U siebie na "stanie" mam jeszcze dip hota, dobry na zwichnięcia czy skręcenia, a o takie kontuzje nie trudno.

Awatar użytkownika
AnnnA
Nowy
Data: 25 sty 2018, 21:57

Bóle mięśni po treningu?

Postautor: AnnnA » 05 lut 2018, 16:08

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam do Was pewne ważne dla mnie pytanko...
Poszukuję właśnie jakiegoś skutecznego planu treningowego na siłownię. Czy dalibyście może radę mi coś w tym temacie polecić. Ostatnimi czasy dość mocno wczułem się w te różne treningi i po prostu uwielbiam robić różnego rodzaju programy treningowe. Czy uważacie, że na przykład coś z tego obszaru tematycznego byłoby ok https://www.trener.pl/trening/trening-fbw-na-mase-dla-zaawansowanych/ ? Wygląda naprawdę solidnie ten trening, tylko nie wiem czy dam sobie radę na poziomie zaawansowanym ;p
Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące, albo dziesięć- tyle czasu, że możesz się w nim zanurzyć, taplać do woli, że możesz pozwolić by przesypywał ci się przez palce jak monety.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Bóle mięśni po treningu?

Postautor: wipstudio » 06 lut 2018, 6:46

AnnnA pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam do Was pewne ważne dla mnie pytanko...
Poszukuję właśnie jakiegoś skutecznego planu treningowego na siłownię. Czy dalibyście może radę mi coś w tym temacie polecić. Ostatnimi czasy dość mocno wczułem się w te różne treningi i po prostu uwielbiam robić różnego rodzaju programy treningowe. Czy uważacie, że na przykład coś z tego obszaru tematycznego byłoby ok https://www.trener.pl/trening/trening-f ... nsowanych/ ? Wygląda naprawdę solidnie ten trening, tylko nie wiem czy dam sobie radę na poziomie zaawansowanym ;p

Trening na siłownię zwłaszcza dla początkujących powinien być wykonywany pod okiem trenera fizycznego by sobie krzywdy nie zrobić. W diety i treningi cud nie ma powodu ufać ponieważ Twoja biomechanika jest inna niż u rówieśników. Lepiej spotkać żywego trenera.

Awatar użytkownika
Cranberry
Nowy
Data: 12 lut 2018, 13:46

Bóle mięśni po treningu?

Postautor: Cranberry » 12 lut 2018, 15:10

Nie stosowałam nigdy kremów na zakwasy. Zazwyczaj robię sobie wtedy 2 dni przerwy i czekam, aż ból minie. Nie jest dobrze dodatkowo nadwyrężać obolałe mięśnie. Lekkie (!) ćwiczenia też podobno pomagają.