Wakacje z biurem czy na własną rękę.

krzyhu
Amator
Data: 11 lut 2015, 20:00

Postautor: krzyhu » 28 mar 2019, 13:18

annalawcia32 pisze:
Wyjezdzam z rodzina za granice, mam pytanie czy wykupujesz jakieś ubezpieczenie? Biore ze soba dzieci korzystamy z biura podrozy jesliu chodzi o lot i hotel. Jednak sami bedziemy zwiedzać. Bo moje dzieci to takie troche "wybij okna " i wolałabym nie wrocic z takiego wyjazdu z mega rachunkiem za leczenie.

wejdź na porównywarkę ubezpieczeń kioskpolis.pl gdzie możesz sobie porównać różne ceny i warunki ubezpieczeń. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i Twoich łobuzów

JoAnn
Nowy
Data: 01 kwie 2019, 13:42

Postautor: JoAnn » 01 kwie 2019, 14:00

Też jestem zwolenniczką wakacji na własną rękę. Mam większą swobodę spędzania czasu na miejscu po swojemu. Większa elastyczność dostosowania się do sytuacji. Często zdarza mi się kogoś spotkać albo trafić na wydarzenie którego nie planowałam to jest najlepsza strona wakacji na własną rękę. Myślę że jednocześnie można nieco zaoszczędzić, teraz jest mnóstwo stron i portali umożliwiających rezerwacje lotów hoteli i biletów wstępu, więc nie trzeba aż tak wiele czasu na to poświęcać, choć osobiście organizując przygotuje się do wyjazdu poznaje kraj i miejsce zanim tam dotrę.
Nie wiem czy gdybym wybierała sie w kierunku egzotycznym czy nie skorzystała bym z biura podróży. Po pierwsze tam już tak bardzo się nie opłaca samemu rezerwować czasem nawet jest to droższe. Po drugie kwestia dobrego noclegu i wyżywienia w cenie jest bardzo istotna. Ceny po za hotelami są często kosmiczne.
Tak więc wszystko wymaga przemyślenia i zapoznania się z interesującym cię kierunkiem.
A i koniecznie się ubezpieczaj, zwłaszcza dzieci. To nie jest jakiś kosmiczny kosz a czasem naprawdę konsekwencje mogą być spore

kawoszzzka
Raczkujący
Data: 10 sty 2018, 14:58

Postautor: kawoszzzka » 11 kwie 2019, 20:24

krzyhu pisze:
annalawcia32 pisze:
Wyjezdzam z rodzina za granice, mam pytanie czy wykupujesz jakieś ubezpieczenie? Biore ze soba dzieci korzystamy z biura podrozy jesliu chodzi o lot i hotel. Jednak sami bedziemy zwiedzać. Bo moje dzieci to takie troche "wybij okna " i wolałabym nie wrocic z takiego wyjazdu z mega rachunkiem za leczenie.

wejdź na porównywarkę ubezpieczeń kioskpolis.pl gdzie możesz sobie porównać różne ceny i warunki ubezpieczeń. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i Twoich łobuzów

Ostatnio przez tą porównywarkę wykupowałam właśnie polisę na wyjazd, jak wpiszesz kod PLICE masz zniżkę, 10-15% zależy u kogo wykupisz ubezpieczenie.

serniczka
Nowy
Data: 21 gru 2017, 15:40

Postautor: serniczka » 18 kwie 2019, 10:55

Raczej zawsze na własną rękę, nie kręci mnie bieganie za przewodnikiem i narzucone przez kogoś tempo. Orientuję się sama gdzie coś jest ciekawego, robię plany na dany dzień i zwiedzam na spokojnie, w tym roku jedziemy nad morze, w sun&snow znalazłam świetny apartament w Ustce, zapowiada się udany wyjazd.

aleosochosi
Początkujący
Data: 13 gru 2015, 23:05

Postautor: aleosochosi » 20 kwie 2019, 22:30

A załapałaś się na tą zniżkę na lipiec z sunandsnow? My jedziemy w okolice Szczecina i mamy -15%, ale nie wiem czy to wszędzie mają?

serniczka
Nowy
Data: 21 gru 2017, 15:40

Postautor: serniczka » 15 maja 2019, 11:46

Pełną listę apartamentów które są objęte promocją znajdziesz na ich stronie https://www.sunandsnow.pl/ z tego co widzę to jest ich całkiem sporo. Widziałam, że dodali nowe lokalizacje do swojej oferty m.in. Mazury oraz Niemcy

Songoku
Raczkujący
Data: 15 cze 2019, 17:35

Postautor: Songoku » 15 cze 2019, 17:38

Na wlasna reke bedzie taniej.