Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Awatar użytkownika
Xaran
Postowiec Pospolity
Data: 14 lis 2013, 18:44

Re: Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Postautor: Xaran » 17 lut 2016, 17:39

Poznałem trochę ludzi, którzy zdradzają i to z obu płci. Tutaj nie ma znaczenia, kto zdradza. Jeśli ktoś już to robi, to najwidoczniej coś musiało być nie tak w związku, w którym się najwidoczniej jest. Albo ktoś po prostu lubi zajętych facetów, bądź faceci kobiety. Trudno powiedzieć, co to może być, ale tak już się zdarza. I nie ma tutaj reguły. Każdy w jakiś sposób się przywiązuje. Tylko zdradzający mylą uczucie z pożądaniem i jak w końcu zaspokajają swoje potrzeby w większości próbują naprawiać... Tylko moim zdaniem, jeśli ktoś Nas zdradził, to już nigdy nie zaufamy takiej osobie nigdy tak samo.

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 25 lut 2016, 9:35

ale nie można tylko obwiniać mężczyzn o zdradę, znam kilka kobiet które zdradziły swoich partnerów i na pewno jest ich tyle samo co mężczyzn.moim zdaniem może się to przytrafić w każdym związku,tylko okoliczności są inne

Awatar użytkownika
Xaran
Postowiec Pospolity

Postautor: Xaran » 29 lut 2016, 11:16

Tutaj tak naprawdę nigdy nie było reguły, kto zdradza. Może dlatego utarło się, że facet zdradza, bo faceci to wzrokowcy i gdy widzą ładną dziewczynę, która pokazuje swe wdzięki, to część z nich ulegnie. Ale gdyby kobieta nie chciała zdradzić, to by facetowi na nic nie pozwoliła. I to zawsze jest wina obu stron. Nigdy nie ma tak, że jedna strona jest zła, a druga krystaliczna. Gdy się ze sobą dużo rozmawia w związku, to widzi się, że coś jest nie tak i reaguje. A w obecnych czasach... Rozmowa między partnerami chyba coraz mniej przypomina rozmowy (mowa o tych z dłuższym stażem)

fistaszek
Nowy
Data: 27 lut 2016, 22:23

Postautor: fistaszek » 07 mar 2016, 16:05

Ludzie zdradzają, gdy nie mają szacunku do swojego partnera.

Awatar użytkownika
Xaran
Postowiec Pospolity

Postautor: Xaran » 07 mar 2016, 21:31

fistaszek pisze:Ludzie zdradzają, gdy nie mają szacunku do swojego partnera.

To trochę na wyrost chyba napisane, gdyż szacunek tutaj dla partnera zdradzanego jest, lecz zdrada często dochodzi, gdy czujemy się niedocenieni i szukamy osoby, która Nas doceni, przy której poczujemy się dobrze, która okaże swoje zainteresowanie. Wtedy zależnie od tego, co taki osobnik ma w sobie zdradza bądź nie. Więc tutaj szacunek chyba nie bardzo zalicza się jako najważniejszy aspekt.

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 25 kwie 2016, 8:38

filmy erotyczne nie są niczemu winne, moim zdaniem ludzie uciekają się do zdrady jak się im nie układa w związku

blankaszklanka
Raczkujący
Data: 21 lip 2015, 15:28

Postautor: blankaszklanka » 29 cze 2016, 13:42

Ja ich nie chcę tłumaczyć, ale może potrzebują odmiany? i zwykle wtedy, gdy w związku pojawiają się problemy, mężczyźni uciekają.

clarii
Nowy
Data: 29 lip 2016, 22:25

Postautor: clarii » 29 lip 2016, 22:42

Nie ma reguły..., przecież kobiety tez zdradzają i to nie rzadko z tych samych powodów co facet. Na zdradę składa się nieraz wiele czynników, a czasem wystarczy jeden impuls i już.

lenaW
Nowy
Data: 02 lis 2016, 17:30

Postautor: lenaW » 02 lis 2016, 18:33

Dokładnie nie ma różnicy, kto zdradza ważne z jakiego powodu. Kobiety podchodzą raczej bardziej emocjonalnie, a facetom raczej chodzi o fizyczność. Ale zdrada, to zdrada.

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Postautor: Madlen » 22 maja 2017, 14:56

Ostatni wyczytałam że kobieta może zdradzić, gdy nie czuje się kochana w związku, gdy partner nie przejawia zainteresowania nią, nie mówi jej, że jest atrakcyjna. Związek powszednieje, a kobieta potrzebuje ciepła ze strony partnera, zapewnienia, że ją kocha, że jest dla niego piękna. Kolejną częstą przyczyną kobiecej niewierności jest brak ciepła ze strony ukochanego mężczyzny. Szuka go wtedy w ramionach innego mężczyzny. A oni dlaczego zdradzają? Co nimi kieruje? Mężczyźni zdradzają z trzech dość częstych powodów: instynktu zdobywcy, potrzeb sprawdzenia siebie i swojej atrakcyjności w czasie kryzysu oraz zaniedbań w małżeństwie.

bofors
Nowy
Data: 19 lis 2015, 14:53

Postautor: bofors » 04 sie 2017, 10:11

Jak dla mnie tytuł tematu jest bardzo niesprawiedliwy. Zdradzają obie płcie. Najbliższą mi osobą zdradzoną jest mój brat - szwagierka zrobiła sobie skok w bok, tłumacząc się tym, że nie był w stanie zaspokoić jej wszystkich potrzeb (materialnych i cielesnych) - chłopak harował jak dziki osioł po 12-14h aby nieczego jej nie brakowało, a i tak były awantury, że na wszystko nie starcza, a po robocie jest tylko zmęczony. Wytrzymał tak ponad 1.5 roku, ale gdy odkrył po tym czasie, że dziewczyna przy okazji narzekania szuka pocieszenia u innego zgłosił się do kancelarii i złożył pozew o rozwód. Zostawił ją praktycznie z zerowym kontem, ale chyba nie była nawet wściekła z tego powodu. Widocznie kochanek bardziej zamożny.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2017, 12:07 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nice try

wacikowa
Nowy
Data: 27 mar 2015, 15:46

Postautor: wacikowa » 13 lis 2017, 10:03

Zdradzają, bo rajcuje ich granie na dwa fronty. Szczególnie dotyczy to młodych panów. Dla nich, to taka gra - jak skoczyć w bok i nie dać się złapać. Wiem co mówię, bo sama jestem po rozwodzie. Niczego w naszym związku nie brakowało, a mimo to on postanowił pójść w tango. Na szczęście już przy pierwszych moich podejrzeniach nie udało mu się ukryć tego, że mnie zdradza. Byliśmy ze sobą ponad dwa lata, kolejność zdarzeń była jasna, adwokat, dwie rozprawy i koniec. Nie potrafiłabym wybaczyć i żyć dalej z oszustem i zdrajcą.

smileONA
Nowy
Data: 13 lis 2017, 12:37

Postautor: smileONA » 13 lis 2017, 13:59

zdradzają z nudów, czy dlatego , że w domu pojawiła się rutyna?

Wróć do „Sprawy ludzkie”