Coś o sobie, swoich zainteresowaniach itp.

talavanahera
Nowy
Data: 06 cze 2018, 22:00

Postautor: talavanahera » 07 cze 2018, 11:28

Siema, jestem Grzegorz. Interesuje się modelarstwem i muzyką klasyczną. Pozdrawiam

Yabrighar
Nowy
Data: 19 cze 2018, 13:53

Postautor: Yabrighar » 19 cze 2018, 13:56

Witam serdecznie interesuje sie muzyka akonkretnie DJ :D

aferogenny
Nowy
Data: 04 lip 2018, 0:28

Postautor: aferogenny » 05 lip 2018, 11:56

Witajcie, interesuje sie wspinaczką górską i skokami spadochronowymi ;)

jeczmienny
Nowy
Data: 12 lip 2018, 0:12

Postautor: jeczmienny » 12 lip 2018, 10:16

Czesc, interesuje sie pilka nozna i akrobatyką.

Elnaneari
Nowy
Data: 31 lip 2018, 13:23

Postautor: Elnaneari » 09 sie 2018, 11:37

Cześć wszystkim! Jestem nowa na forum.
Uwielbiam marzyć i podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi, ich zwyczaje i życie codzienne. Kocham też spędzać czas blisko natury, czytać i grać na gitarze :)

caneneczka
Nowy
Data: 04 wrz 2018, 15:45

Postautor: caneneczka » 05 wrz 2018, 8:39

Hej, jestem tutaj nowa. Interesuje się modą i kosmetykami, lubie chodzic do kina i na koncerty ;) Miło Was poznać ;)

fashionhome
Nowy
Data: 25 wrz 2018, 12:50

Postautor: fashionhome » 25 wrz 2018, 12:59

Cześć wszystkim! :) Mam na imie Grzegorz. Interesuję się narciarstwem oraz wystrojem wnętrz. Od kilku miesięcy rozwijam swój sklep internetowy https://www.fashion-home.pl (dajcie znać co o nim myślicie, zniosę każdą krytykę :P). W chwili obecnej w swoim asortymencie mamy stoliki kawowe oraz lapmy. Jak sama nazwa sklepu wskazuje ;) chcielibyśmy, żeby produkty na naszej stronie nawiązywały do szeroko rozmumianego wystroju wnętrz. Nie jest łatwo, ale jak to mówią: "Kto nie ryzykuje szampana nie pije" :D. Zamierzam pokręcić się tutaj po sekcji wystroju wnętrz. Może dowiem się czegoś więcej lub sam w czymś pomogę. Jak macie jakieś pytania to śmiało :)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2018, 13:03 przez fashionhome, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 26 wrz 2018, 13:34

fashionhome pisze:Cześć wszystkim! :) Mam na imie Grzegorz. Interesuję się narciarstwem oraz wystrojem wnętrz. Od kilku miesięcy rozwijam swój sklep internetowy https://www.fashion-home.pl (dajcie znać co o nim myślicie, zniosę każdą krytykę :P). W chwili obecnej w swoim asortymencie mamy stoliki kawowe oraz lampy. Jak sama nazwa sklepu wskazuje ;) chcielibyśmy, żeby produkty na naszej stronie nawiązywały do szeroko rozumianego wystroju wnętrz. Nie jest łatwo, ale jak to mówią: "Kto nie ryzykuje szampana nie pije" :D. Zamierzam pokręcić się tutaj po sekcji wystroju wnętrz. Może dowiem się czegoś więcej lub sam w czymś pomogę. Jak macie jakieś pytania to śmiało :)

Przynajmniej szczera wypowiedź .

Aldix3
Nowy
Data: 13 lis 2018, 10:30

Postautor: Aldix3 » 13 lis 2018, 10:33

Jestem Ala, jestem z Katowic, mam 23 lata. Uwielbiam podróżować, a tym samym odnajdywać mało znane, a piękne miejsca :)

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 14 lis 2018, 22:42

Aldix3 pisze:Jestem Ala, jestem z Katowic, mam 23 lata. Uwielbiam podróżować, a tym samym odnajdywać mało znane, a piękne miejsca :)

Witamy, w szczególności iż tak blisko zamieszkałą użytkowniczkę.

Wróć do „Poznajmy się”