Pożyczki pozabankowe

Awatar użytkownika
kafi360
Nowy
Data: 10 lut 2018, 20:09

Pożyczki pozabankowe

Postautor: kafi360 » 24 lut 2018, 18:02

Ja zdecydowanie staram się unikać takich rozwiązań. Zwykłe naciąganie klientów według mnie
Historia jest jak reportaż. Im większej liczbie ludzi udzieli się głosu, tym pełniejsza będzie opowieść, a tylko tak można dotrzeć do prawdy o tym, co się stało.

Awatar użytkownika
nataria
Nowy
Data: 11 lut 2018, 18:54

Pożyczki pozabankowe

Postautor: nataria » 25 lut 2018, 17:19

Najbliżsi zawsze mogą doradzić coś w tej sprawie. Na pewno będzie to zaufane źródło informacji.
Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.

Awatar użytkownika
juljul
Nowy
Data: 25 lut 2018, 17:00

Pożyczki pozabankowe

Postautor: juljul » 08 mar 2018, 9:46

Możliwości jest od liku. Pewnie, iż każdy z nas inaczej podchhodzi do takiej kwestii co nie powinno dziwić.
Każdy żyje swoim życiem i płaci za to odpowiednią cenę

Awatar użytkownika
juljul
Nowy
Data: 25 lut 2018, 17:00

Pożyczki pozabankowe

Postautor: juljul » 15 mar 2018, 20:59

Zerknijcie sobie również na te oferty https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe Uważam, że jak najbardziej są one warte sprawdzenia :)
Każdy żyje swoim życiem i płaci za to odpowiednią cenę

Awatar użytkownika
hellmann
Nowy
Data: 11 maja 2018, 17:56

Pożyczki pozabankowe

Postautor: hellmann » 15 maja 2018, 17:29

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł niestety pomóc...
Ale chwilę albo się łapie, albo pozwala jej się minąć

Awatar użytkownika
hellmann
Nowy
Data: 11 maja 2018, 17:56

Pożyczki pozabankowe

Postautor: hellmann » 17 maja 2018, 12:11

Cześć. Ja mam do Wasa pewne pytanko - czy znacie może jakieś dobre porównywarki kredytowe? Zastanawiam się właśnie, czy coś stąd byłoby dobrym wyjściem http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-samochodowe/ - kredyty samochodowe... Co o tym sądzicie?
Ale chwilę albo się łapie, albo pozwala jej się minąć

powder901
Raczkujący
Data: 07 cze 2016, 13:06

Pożyczki pozabankowe

Postautor: powder901 » 18 maja 2018, 19:56

Pytasz się co polecamy? Nie polecam chwilówek, uważam, że to oszuści, którzy naciągają często biednych ludzi. I to jest gigantyczny problem. Natomiast w ogole nie obawiałbym się np. pożyczek pod zastaw. Jak firma sprawdzona - typu Financial home - to brać, rozwijać biznes i być szczęśliwym.

armando21
Nowy
Data: 18 maja 2018, 22:19

Pożyczki pozabankowe

Postautor: armando21 » 18 maja 2018, 22:40

Ja mam inne zdanie. Firmy pożyczkowe bardzo się ucywilizowały i nikogo nie oszukują. Każda szanująca się firma pożyczkowa zamieszcza formularz informacyjny na swojej stronie. Co prawda pożyczki na raty są nieco droższe niż te w banku, ale różnica nie jest duża, za to możesz coś kupić na raty kiedy banki odmawiają Ci pieniędzy. Dodatkowo są darmowe pożyczki - zupełnie za 0 zł np. na https://finanto.pl/pozyczka-za-darmo/, ale tych pożyczek akurat radzę unikać, jeśli nie masz pewności, czy oddasz całą kwotę w terminie. Inaczej spłaca się w ratach, a inaczej od razu, chyba, że chodzi tylko o parę stówek.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Pożyczki pozabankowe

Postautor: wipstudio » 21 maja 2018, 20:43

Najlepiej porównać ofertę banku swego a dealera/komisu . U mnie proponują na zwykłą pożyczkę 8.5% w skali roku a byle chwilowka to jakies 100% RRSO

Awatar użytkownika
anonimowyobserwator
Nowy
Data: 16 cze 2018, 15:38

Pożyczki pozabankowe

Postautor: anonimowyobserwator » 03 lip 2018, 18:08

Witam! Czy wiecie może, w której firmie kredytowej warto teraz zaciągnąć chwilówkę? Ja właśnie poważnie się zastanawiam nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym temacie... Zastanawiam się obecnie, czy np. recenzja Freezl https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/freezl/ nie byłoby dobrym wyjściem. Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym temacie, z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Nic tak nie świadczy o charakterze człowieka, jak jego pociąg do inteligencji.

renata99
Nowy
Data: 12 cze 2018, 12:54

Pożyczki pozabankowe

Postautor: renata99 » 04 lip 2018, 13:12

Chwilówki to jak dla mnie są najlepsze możliwe pożyczki jakie istnieją...szybko się je dostaje, szybko spłaca i nie trzeba się prosić w bankach tak jak w przypadku większych sum to bywa. Głównie jak szukam pożyczki to sobie przez porównywarki lukam jakie mają aktualnie warunki, np. sowafinansowa.pl jest okej zbudowana, nie mają przestarzałych danych, to co wisi na głównej to są ważne chwilówki, z aktualnymi parametrami.

Awatar użytkownika
adstoccialef39
Nowy
Data: 24 cze 2018, 23:04

Pożyczki pozabankowe

Postautor: adstoccialef39 » 04 lip 2018, 16:07

Cześć Wszystkim forumowiczom.Chciałbym Was o coś spytać. W ostatnim okresie mam pewne trudności z pieniędzmi i wyszukuję jakichś szybkich chwilówek w sprawdzonych firmach. Czy jesteście może w stanie doradzić mi coś w tym obszarze tematycznym? Czy uważacie, iż właściwym pomysłem będzie Pandamoney opnie https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/pandamoney/ . Z góry wielkie podziękowanie za wszelkie porady w tym obrębie tematycznym.
Jesteśmy tylko ludźmi, których bogowie uformowali do miłości. Oto istota naszej chwały i naszej tragedii.

elvira
Raczkujący
Data: 17 maja 2014, 18:23

Pożyczki pozabankowe

Postautor: elvira » 09 paź 2018, 14:25

Może i pierwsza chwilówka jest i darmowa, ale kwota jest niewielka i trzeba migiem spłacić. Przy następnej rrso sięga nawet kilkaset procent. Natomiast bank Raiffeisen ma daje pożyczkę nieoprocentowaną i można ją spłacać przez 2 lata a RRSO wynosi 2,88%. Dlatego omijam chwilówki szerokim łukiem.

Wróć do „Tematy różne”