Co myślicie o zakupach online?

Awatar użytkownika
Anita12
Nowy
Data: 25 sty 2018, 20:29

Postautor: Anita12 » 30 sty 2018, 16:32

Ja nie przepadam za zakupami online. Zdecydowanie bardziej wolę robić zakupy bezpośrednio w sklepie.
Słyszałem nieraz pieśni o bitwach i wyobrażałem sobie, słuchając ich, że klęska może być pełna chwały. Ale teraz widzę, że to rzecz straszna, by nie rzec: rozpaczliwa

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 03 lut 2018, 15:44

Ja jestem za zakupami online, ale przede wszystkim należy zapoznać się z regulaminem sklepu internetowego by się nie naciąć.
Przytoczę ostatnią historię z jaką sie do mnie zwrócono.
Zakupy opiewały na ok 200 zł i miały to być buty.
Oczywiście w myśl rozsądku ja bym firmę sprawdził wszędzie gdzie się da od KRS po historię domeny z jakiej korzysta.
Okazało się i to jasno było sformułowane w regulaminie że nie kupili butów a usługę ich sprowadzenia z zagranicy (chiny itp) .
Nie zarejestrowali użytkownika (zakupy praktycznie niezarejestrowane) i zapłacili przelewem poza przelewy24/payu itp
Firma istnieje ale siedzibę ma w wirtualnym biurze a numerów kontaktowych brak. Pieniądze na 100% nie odzyskane i i brak towaru.
Także uważajcie. Jeżeli macie jakieś wątpliwości co do sklepu piszcie do mnie PW lub utworzymy osobny temat i sprawdzę dla Was sklepy.

zosia7
Nowy
Data: 24 lut 2018, 10:01

Postautor: zosia7 » 24 lut 2018, 10:16

Moim zdaniem trzeba isc z duchem czasu i korzystac z mozliwosci jakie daje nam technologia. Internet ma juz praktycznie kazdy w domu wiec nie widze przeszkod w robieniu zakupow online. Waznym faktem jest kupowanie tylko w sprawdzonych sklepach. Warto najpierw podpytac kogos bardziej doswiadczonego w temacie jak zweryfikowac autentycznosc danej oferty. Jesli chodzi o akcesoria fotograficzne to duzy wybor maja tutaj https://fripers.pl/c/ramki/ takze mozna smialo korzystac. Robilam juz tam zakupy wielokrotnie. Mozna takze odebrac rzeczy w sklepie stacjonarnym .. na to tez warto zwracac uwage.

Awatar użytkownika
AdaW
Nowy
Data: 13 paź 2014, 10:39

Postautor: AdaW » 11 maja 2018, 12:16

Dla mnie zakupy online to super rozwiązanie. Zwłaszcza przy małym dziecku. Ostatnio przekonałam się nawet do zakupu ubrań. Choć wcześniej wolałam wszystko przymierzyć. Super oszczędność czasu, wygoda. Wszystko można na spokojnie obejrzeć online. Często w sklepach stacjonarnych brak fachowej obsługi. Jak nie pasuje nam coś zawsze można przecież zwrócić. My z mężem ostatnio nawet zdecydowaliśmy się na duży zakup: panele szklane Obrazek
i nie żałujemy. Wszystko dobrej jakości. Mamy znajomego co zna się na montażu, więc tym bardziej nas przekonało do zakupu online, a nie stacjonarnego. Nawet zakupy spożywcze robię online. Mam więcej czasu dla mojego dziecka.

Ola333
Nowy
Data: 22 maja 2018, 15:06

Postautor: Ola333 » 24 maja 2018, 14:24

Zakupy online to przyszłość. W Polsce jeszcze niektórzy muszą nabrać przekonania do internetu. Nie chodzi nawet o oszczędność czasu i pieniędzy, ale o same możliwości, których i tak wielu nie wykorzystuje. Między innymi łatwość w przeglądaniu wielu produktów jest dużą zaletą.

Xlite
Nowy
Data: 23 cze 2018, 17:09

Postautor: Xlite » 05 lip 2018, 20:52

Pragnąłbym się do Was zwrócić z pewną myślą.Czy znacie może jakieś stosowne sklepy online z ciuchami? Czy korzystacie z tego rodzaju sklepów i zdołalibyście coś polecić? Sądzicie, że na przykład https://mybaze.com/pl/legginsy legginsy damskie sportowe byłoby adekwatnym rozwiązaniem? Będę zobowiązany za wszelakie sugestie w tym temacie.

Ganszer
Nowy
Data: 23 cze 2018, 19:42

Postautor: Ganszer » 06 lip 2018, 12:25

M
Ostatnio zmieniony 06 lip 2018, 12:25 przez Ganszer, łącznie zmieniany 1 raz.