inhalacje na kaszel?

serniczka
Nowy
Data: 21 gru 2017, 15:40

inhalacje na kaszel?

Postautor: serniczka » 21 gru 2017, 15:41

stosujecie u dzieci inhalacje na kaszel? mlody dochodzi do siebie po zapaleniu oskrzeli, martwi mnie ten kaszel który się tak długo utrzymuje, probowałam inhalacji z soli fizjologicznej ale duzo to nie daje, podobnie jak te wszystkie syropy których on już nie chce pic

kawoszzzka
Nowy
Data: 10 sty 2018, 14:58

inhalacje na kaszel?

Postautor: kawoszzzka » 10 sty 2018, 14:59

stosuję, sama sól fizjologiczna to chyba bardziej przy katarze na kaszel nie stosowałam, lekarz nam zalecił inhalacje budixon neb ostatnio i po tym szybko kazel przeszedł, w końcu jakoś nos spokojnie mozna bylo przespać

Awatar użytkownika
Cranberry
Raczkujący
Data: 12 lut 2018, 13:46

inhalacje na kaszel?

Postautor: Cranberry » 12 lut 2018, 15:12

Na pewno świetnie działają na katar i zatkany nos. Nie jestem pewna czy inhalacje pomagają również na kaszel. Ja przynajmniej nigdy nie próbowałam. Mnie zawsze pomagał syrop z cebuli domowej roboty, który był nie tylko smaczny, ale i bardzo dobry przy przeziębieniu. Do dziś go stosuję w razie potrzeby :]

serniczka
Nowy
Data: 21 gru 2017, 15:40

inhalacje na kaszel?

Postautor: serniczka » 14 kwie 2018, 22:39

syrop z cebuli zmora dzieciństwa, wolę jednak inhalacje, podpytałam lekarza o ten budixon, zapisal i synkowi szybko przeszło, chyba 3-4 dni robiliśmy je, troche zostalo tych ampułek ale coś czuję ze się przydadzą, bo młody ma podejrzenie astmy

zocha
Nowy
Data: 15 kwie 2018, 11:35

inhalacje na kaszel?

Postautor: zocha » 15 kwie 2018, 11:40

no pewnie z samej soli fizjologicznej to mogą ewentualnie drogi oddechowe nawilzyć ale czy wyleczą to wątpię, budixon neb za to działa bardzo skutecznie, po jednej inhalacji jest spora różnica