Wczasy nad morzem - propozycje!

paulus
Początkujący
Data: 19 maja 2012, 23:01

Postautor: paulus » 22 maja 2012, 21:18

Hej

Poszukuję jakiegoś fajnego miejsca na wypoczynek z rodziną nad morzem. Tak łatwo można się nabrać na piękne zdjęcia w internecie, a w rzeczywistości to tragedia. Ostatnio sporo się naczytałem na forach o ośrodku "Red Rose" w Jastrzębiej Górze, aż strach się bać. A fotki na stronie rewelka. Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsca na wypoczynek na naszym polski morzem. Obiecuję, że jak tylko będę coś miał sprawdzonego to również dorzucę do tematu.

Awatar użytkownika
macio106
Prawa Ręka Boga
Data: 14 lip 2009, 19:41

Re: Wczasy nad morzem - propozycje!

Postautor: macio106 » 22 maja 2012, 21:22

Nie szukaj pokoi w internecie, bo wszystkie są bardzo drogie. Jedź na żywioł, na miejscu na pewno znajdziesz dużo taniej. Jak tak robię od paru lat. Zawsze znajdzie się miejsce i to za niewielkie pieniądze Tam praktycznie każdy wynajmuje pokój, tylko mało kto się ogłasza w internecie.

paulus
Początkujący

Postautor: paulus » 22 maja 2012, 21:51

No też tak myślałem. U mnie jest o tyle problem, że mój synek obecnie ma tylko 9 miesięcy, więc taka opcja wczasów odpada. Dlatego właśnie szukam czegoś pewnego i sprawdzonego.

Awatar użytkownika
Mistrz
Fanatyk
Data: 22 maja 2012, 10:22

Postautor: Mistrz » 24 maja 2012, 19:12

Jeśli chodzi o miejsce nad morzem to wybierz Stegnę a się nie zawiedziesz. Niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia w tego rodzaju wypoczynku, bo ja zawsze wybieram bardzo aktywny wypoczynek (kajaki, jeżdżenie autostopem, żeglarstwo itp.). Po prostu jak się dobrze zmęczę, to i dobrze wypocznę ;) Co do kwatery to szukaj prywatnych pokoi/mieszkań albo pensjonatów w internecie. Zazwyczaj można sporo zaoszczędzić. Chyba że masz kasy jak lodu i chcesz All Inclusive to wybieraj Hotel. Zresztą polskie morze takie sobie jest. Ja byłem we Włoszech, to to dopiero są prawdziwe wakacje nad morzem (zresztą adekwatne do kosztów) :)

paulus
Początkujący

Postautor: paulus » 29 maja 2012, 8:10

Kasy jak lodu właśnie nie mam. Pewnie wtedy wybrałbym jakieś wczasy zagranicą. Najwięcej czego się boimy jeśli chodzi o wypoczynek w Polsce to pogoda. To jest po prostu wielka loteria, dwa lata temu udało nam się pojechać na mazury i pogodę mieliśmy rewelacyjną przez cały czas. Mam cichą nadzieję, że i tym razem tak będzie. Ostatnio zaklepaliśmy sobie nocleg w Zakrzewie. Do plaży wprawdzie jest kawałem, więc będziemy musieli podjechać samochodem, ale za to z dala od zgiełku u hałasu i specyficzny klimat wybraliśmy. Jak wrócę obiecuję pokazać kilka fotek. :-)

Bartek77
Raczkujący
Data: 31 paź 2014, 20:53

Postautor: Bartek77 » 31 paź 2014, 22:27

W tym roku byłem w Rewalu. W sumie polecam.
Jest sporo noclegów. Blisko morze. Pieniądze w miarę rozsądne.

W przyszłym roku znowu pojadę do Rewala.

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 06 lis 2014, 10:42

Polecam Białogórę, jak ktoś lubi ciszę i spokój.
Do tego jeszcze dużo miejsca na rower czy nordic walking

polcia
Raczkujący
Data: 30 gru 2013, 11:57

Postautor: polcia » 07 lis 2014, 12:25

Stegna, ale zależy od ośrodka wypoczynkowego, bo ogólnie jest bardzo zatłoczona. Dla osób lubiących cisze i spokój polecam Sobieszewo - nawet na plażach pusto;)

krisuuu
Amator
Data: 02 gru 2013, 13:34

Postautor: krisuuu » 12 lis 2014, 9:47

Polskie morze, Jastrzębia Góra ;)

Awatar użytkownika
Beren132
Raczkujący
Data: 14 lis 2014, 23:16

Postautor: Beren132 » 19 lis 2014, 21:23

Ja polecam Sopot ;D

pezet
Raczkujący
Data: 28 sie 2016, 11:43

Postautor: pezet » 28 sie 2016, 12:40

Polecam Łebę, piękne plaże, ruchome wydmy no i miasto portowe.
http://www.emodlitwy.pl

arolik
Nowy
Data: 30 sie 2014, 20:02

Postautor: arolik » 28 wrz 2016, 15:26

Polecam Trójmiasto. Szczególnie teraz na październik, kiedy studenci i uczniowie już na zajęciach siedzą i jest więcej luzu :D Kwatery nad morzem są teraz tańsze. A co do zwiedzania - zawsze możesz podejrzeć tutaj: noclegiwpolsce.info.pl

paula
Raczkujący
Data: 27 gru 2016, 12:54

Postautor: paula » 10 wrz 2017, 7:51

Lato w tym roku było fatalne Kilka ciepłych dni ale nie którym się udało trafić na ładną pogodę. Byłam w Mielnie Jak nie ma pogody to pozostają spacery tymi samymi ścieżkami Jednym słowem nuda.

artist
Raczkujący
Data: 28 cze 2017, 16:56

Postautor: artist » 18 wrz 2017, 14:02

Jak chcesz mniejszego tłoku na plaży czy ogólnie mniejszej liczby kręcących się osób to polecam Gdynia Orłowo.

MaReCzek
Nowy
Data: 21 sie 2017, 8:38

Postautor: MaReCzek » 18 wrz 2017, 23:08

Ja polecam miejscowość Dębina. Super dla osób, które szukają spokojnego miejsca bez tłumów na plaży. Czasami jest prawie pusto... Ciężko dla małych dzieci bo dojście do plaży jest tylko ścieżkami prowadzącymi przez wysokie i strome klify. Jeden sklep i jedna knajpa, ogólnie to nie ma tam nic :DD i za to lubię tam wracać...
Jak coś to mogę podrzucić namiary na fajne i w miarę tanie domki, albo na trochę droższy pensjonat, ale na wypasie.
Pozdrawiam
MaReCzek

Wróć do „Turystyka”