Pielęgnacja stóp

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk
Data: 19 sie 2014, 14:15

Pielęgnacja stóp

Postautor: Potylka » 06 kwie 2016, 22:07

Co zrobić aby pozbyć się twardego naskórka na pietach ? Chciałabym do lata mieć piękne i gładkie stopy aby móc wyjść w klapkach;/ Jak wy dbacie o swoje stopy?

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Re: Pielęgnacja stóp

Postautor: ania110 » 08 kwie 2016, 8:35

ja używam najpierw takiej tarki do stóp, kupiłam w Rossmannie, ścieram nią naskórek na sucho, potem moczę nogi w wodzie z solą i poprawiam pumeksem, ścieram zadziorki po tamtej tarce i na koniec smaruje kremem do stóp firmy AA Oil Essence Krem do stóp multi regenerujący skóra bardzo sucha , jest bardzo dobry, doskonale nawilża skórę. stopy smaruję codziennie, a ścieram około trzech razy w tygodniu, żeby ich nie podrażniać za bardzo

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk

Postautor: Potylka » 11 kwie 2016, 17:24

To taka specjalna tarka do stóp czy jakaś zwykła? Ostatnio widziałam taki pilnik specjalny do stóp elektryczny ale trochę kosztował ale zastanawiałam się jak ona w ogóle działa i czy jest skuteczny? A sama woda z solą zbytnio mi nie pomogła:(

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 12 kwie 2016, 10:51

tarka do stóp,kupisz w każdej drogerii albo nawet w markecie a co do pilnika elektrycznego to mam w domu Scholla ale niestety chyba za mocno był przykładany do stóp i coś w nim przeskakuje i ostatnio go nie używam, a poza tym są dość drogie,ale skuteczne. a woda z sola dopiero po spiłowaniu tarką i pumeksem, a na koniec krem

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Postautor: KarolowaOla » 14 kwie 2016, 18:58

Potylka pisze:To taka specjalna tarka do stóp czy jakaś zwykła? Ostatnio widziałam taki pilnik specjalny do stóp elektryczny ale trochę kosztował ale zastanawiałam się jak ona w ogóle działa i czy jest skuteczny? A sama woda z solą zbytnio mi nie pomogła:(

Ja mam z Scholla i jestem bardzo zadowolona. Głwonie stosuje na mokro. Moje stopy w końcu odżyły tak szczerze, a wstydziłam się pójśc z nimi do kosmetyczki jednak. Są dwie prędkości, więc mozna dostosować do siebie tak naprawdę scieranie naskórka :)

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk

Postautor: Potylka » 15 kwie 2016, 10:27

To chyba coś podobnego co ja widziałam a jak jest z ta ładowarką długo się ładuje taki pilnik przed użyciem na jak długo wystarcza naładowanie?

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator

Postautor: KarolowaOla » 17 kwie 2016, 20:27

Ładuje się na pewno szybko, ale przyznam że nie wiem ile dokładnie bo nie sprawdzam tego. Wkładam do stacji ładującej i wychodzę z domu. Jak wracam po pracy to już jest naładowany. A ładowanie wystarczy również na długo, ale oczywiście wszyscy zależy od intensywności używania. Ja ładuję na pewno rzadziej niż szczoteczkę elektryczną :D

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk

Postautor: Potylka » 20 kwie 2016, 14:25

A co z tą głowicą jak się z użyje czy ją można wymienić ?

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator

Postautor: KarolowaOla » 21 kwie 2016, 7:59

Oczywiście, są głowice do wymiany. Jak już zobaczysz, że pilnik nie działa tak dobrze to wystarczy wymienić na nową. I cieszyć się znowu gładkimi stopami :) Ale pamiętaj aby kupić te do Scholl Velvet Smooth™

Marijanna
Raczkujący
Data: 09 sie 2016, 10:56

Postautor: Marijanna » 09 sie 2016, 11:22

Ja robię regularnie kąpiele stopom w wodzie ze specjalną sola do stóp a następnie używam zwykłego pumeksu i naskórkowi mówię baj baj :)

kupers
Raczkujący
Data: 23 sty 2017, 16:06

Pielęgnacja stóp

Postautor: kupers » 21 lis 2017, 13:14

NAGIETKOWY KREM DO STÓP od HB - działa, fajnie działa, pomaga, cera wygląda normalnie.
W sensie - skórę stóp udało mi się właśnie w taki sposób doprowadzić do normalności. To nie były żadne cuda, tylko systematyczność. Krem jest naturalny, udało się w taki sposób wyeliminować pękanie stóp - powróciły one do normalności.
I oby tak dalej.

helionka
Raczkujący
Data: 10 kwie 2018, 11:13

Pielęgnacja stóp

Postautor: helionka » 10 kwie 2018, 13:04

Robię co jakiś czas peeling z kawy i oliwy, po wszystkim smaruje lekko kremem i zakładam bawełnianą skarpetkę. Zazwyczaj to pomaga.

Wróć do „Sprawy ludzkie”