Dziś na obiad mam ?

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Dziś na obiad mam ?

Postautor: Madlen » 03 lis 2011, 14:04

Dzisiaj na obiad będę robić :
brukselkę gotowaną posypaną bułką tarta ,do tego kotleciki mielone i cukinie smażoną w cieście naleśnikowy :tak: no i jeszcze pieczarki na gęsto ze śmietanką.Do tego winko moje ulubione niedrogie i jak mąż kupi:)Obrazek

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Re: Dziś na obiad mam ?

Postautor: atena600 » 03 lis 2011, 14:08

Ja właśnie delektuję się domowym żurkiem na zakwasie :mniam: palce lizać, polecam.

Awatar użytkownika
ewaa
Pasjonat
Data: 15 lut 2010, 10:34

Postautor: ewaa » 03 lis 2011, 14:32

a ja zrobiłam barszcz czerwony z czosnkiem i makaronem a na drugie danie placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem :mniam:

Daria

Postautor: Daria » 03 lis 2011, 15:14

Najlepsza jest mrożona pizza z mikrofalówki- nic się jej nie może równać. To pytanie wiele wniosło w nasze życie- dowiemy się np. co je na obiad predator8852, alberta827 lub wiesława932. Tak inspirujący temat prowadzi do wielu wniosków i przemyśleń typu: aha, więc tak się jada obiady, na tym polegał mój błąd... Proponuję kolejne pytania z tej serii: o której jadacie obiady, co jecie na śniadanie, jakiego papieru toaletowego używacie (plus oczywiście obowiązkowo zdjęcie sedesu), ile minut parzycie herbatę (plus zdjęcie opakowania herbaty), jak często się wypróżniacie, jakiej gąbki pod prysznicem używacie, w jakie dni tygodnia robicie zakupy, czym myjecie podłogi (plus oczywiście obowiązkowo zdjęcie płynu do podłóg) i jakie macie meble (plus zdjęcie!). Nie ma to jak garść ambitnych pytań wiele wnoszących w życie, z których można uzyskać ogromną porcję potrzebnych, a wręcz niezbędnych informacji i tym samym poszerzyć swój zasób wiedzy o jakże istotne wiadomości. Uprzedzając reakcje: tak, jestem strasznie złośliwa i nie mam dystansu do świata.

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec

Postautor: Madlen » 03 lis 2011, 15:27

Uważam ze każdy temat jest dobry w ten sposób dowiadujemy się coś o drugiej osobie !
Myślę że chyba faktycznie założę: temat jakiego papieru toaletowego używacie? będzie niezły ubaw z tego tematu :lol:
Tak, jesteś strasznie złośliwa i nie masz dystansu do świata,ale nie jesteś jedyną taka osoba :roll:

Awatar użytkownika
ewaa
Pasjonat

Postautor: ewaa » 03 lis 2011, 15:28

Nie wiem ,co Ci przeszkadza taki temat . Co w tym złego,że napiszemy,co jemy dzisiaj na obiad? Mi osobiście taki temat nie przeszkadza. Poza tym ,jeśli pojawi się coś ciekawego,można zapytać o przepis i zrobić . Sama nie zauważyłam ŻADNEGO tematu przez Ciebie założonego,skoro tak Ci nie pasują takie tematy,może załóż swój,być może bardziej interesujący .

Daria

Postautor: Daria » 03 lis 2011, 16:47

MNIE osobiście żaden temat nie przeszkadza, po prostu czasem jestem zdziwiona takim czy innym pytaniem, to chyba nie jest nic złego. Czy to źle, że rzadko kiedy zaczynam jakiś temat? Jeżeli miałabym zaczynać głupie tematy i zadawać głupie pytania, to wolę ich nie zaczynać i nie robić z forum śmietnika. Nie sztuką jest zadawać grad pytań bezsensownych, sztuką jest zadawać pytania inteligentne, na które odpowiedzi będą istotne.

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec

Postautor: Madlen » 03 lis 2011, 17:01

Tylko weź pod uwagę że tu przebywają osoby w rożnym wieku i pewnie zauważyłaś że nie zawsze chcą odpowiadać w poważnych tematach !
A co do zaśmiecania forum to mamy od tego moderatorów i jak coś się im nie spodoba to wyrzucą temat do śmieci i już.A ten temat dzięki właśnie takim wypowiedziom się kręci i dzięki temu możemy poznawać zdanie innych. Po co prowadzić dyskusje na czacie jak można założyć temat i pogadać o tym dłużej. :)Pierdoły bo pierdoły ale człowiek zawsze uczy się czegoś nowego.

Daria

Postautor: Daria » 03 lis 2011, 17:17

Nie chodzi mi o to, aby kogokolwiek atakować. Może czasami zbyt ostro i radykalnie wyrażam swoje opinie, ale wbrew pozorom moim celem nie jest dogryzanie komukolwiek. Po prostu otworzyłam forum, natrafiłam na to pytanie i spontanicznie napisałam, co myślę. Fakt, że może to był błąd i nie powinnam się wtrącać, ale zrobiłam, jak zrobiłam. A co do wieku użytkowników, to bywają osoby, które już w wieku nastoletnim są bardzo poważne, to indywidualna kwestia. Zależy od przeżyć, wychowania, środowiska itd. Na szczęście na tym forum nie ma wysypu dzieciarni błagających o rozwiązywanie prac domowych, rejestrowanie się tu czy tam lub oddanie konta w tej czy innej grze, to nie jest drugie podajdalej, pytamy czy zapytajcom i oby tak pozostało.

Awatar użytkownika
ewaa
Pasjonat

Postautor: ewaa » 03 lis 2011, 17:22

KONIEC DYSKUSJI. Proszę wypowiadać się już na temat inaczej zamknę wątek.

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec

Postautor: Madlen » 03 lis 2011, 17:26

W moim przypadku bardzo się cieszę ze się wypowiadasz i mimo ze czasami mamy odmienne zdanie przynajmniej jest z kim porozmawiać na dany temat.Mam nadzieje ze się nie zmienisz i się nie zniechęcisz,i będziesz brała czynny udział w moich tematach może nie zawsze inteligentnymi :)

Dziś na obiad miałam pierś z kurczaka zapiekana z ananasem i serem.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 10 cze 2012, 13:37

no właśnie miałam założyć taki temat a tu :o
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, 13:14 przez Magik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem wygasłe zdjęcie.

minimalistka
Nowy
Data: 04 lip 2012, 14:58

Postautor: minimalistka » 06 lip 2012, 10:42

dziś będę robiła pierogi ze szpinakiem i kurczakiem mniam!

Awatar użytkownika
AnneMarie91
Pasjonat
Data: 06 cze 2012, 22:31

Postautor: AnneMarie91 » 10 lip 2012, 13:39

jajo sadzone i ziemniaczki z mizerią :D

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Postautor: atena600 » 22 sie 2012, 18:35

Pizza własnej roboty z szyneczką cukinią i sosem pomidorowym ;)

Obrazek

Wróć do „Gry i zabawy forumowe”