problem z pęcherzem

kawoszzzka
Raczkujący
Data: 10 sty 2018, 14:58

problem z pęcherzem

Postautor: kawoszzzka » 17 lis 2018, 18:52

Co najszybciej pomaga wam na pobolewanie pęcherza? Leczycie się same bo pytam głównei kobiety ;) ?

leoksa
Początkujący
Data: 17 gru 2017, 15:11

problem z pęcherzem

Postautor: leoksa » 19 lis 2018, 20:35

dużo pij, możes zrobić sobie ciepłe okłady to może trochę dać ulgi, oprócz tego urofuraginum max bez recepty im szybciej zaczniesz brać tym szybciej poczujesz róznice, trzeba minimum 7 dn istosować i powinno przejść

Blacha
Fanatyk
Data: 17 lis 2013, 18:02

problem z pęcherzem

Postautor: Blacha » 26 gru 2018, 16:16

Ja bym dopisał termofor https://www.doz.pl/apteka/p9875-Termofo ... itry_1_szt. - moja dziewczyna się z takim nie rozstaje, jak ją łapie jakiś stan zapalny.

serniczka
Nowy
Data: 21 gru 2017, 15:40

problem z pęcherzem

Postautor: serniczka » 11 sty 2019, 11:19

Dziewczyny a co polecacie na infekcje intymne? Wraz z zapaleniem pęcherza często mi się przypałętuje jakiś świąd, pieką mnie okolice intymne, można oszaleć :(

EkspertKadefarm
Nowy
Data: 28 sty 2019, 4:05

problem z pęcherzem

Postautor: EkspertKadefarm » 28 sty 2019, 4:08

Dzień dobry,
problem infekcji intymnych dotyczy naprawdę wielu kobiet. W przypadku takich dolegliwości jak swędzenie, pieczenie, kłucie, palenie w pochwie lub nawet ból w okolicy wejścia do pochwy, cewki moczowej czy odbytu, zalecam wizytę u lekarza specjalisty. Do czasu konsultacji zachęcam do zapoznania się z produktami marki Kadefarm. Są to ginekologiczne produkty medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet.
W przypadku nawracających infekcji intymnych mogę polecić kapsułki Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. Zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości. Całą gamę produktową znajdą Państwo na naszej stronie: kadefarm-zdrowie.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm