Implant słuchowy przy niedosłuchu? Proszę o pomoc!

Awatar użytkownika
gosposia
Raczkujący
Data: 18 lut 2018, 11:14

Postautor: gosposia » 14 cze 2018, 21:15

chodzi Ci pewnie o ten procesor Kanso, tak? Nie wiem sama co Ci doradzić, myślę, że obydwa są bardzo dobre. Dla kobiety wygląd to pierwszorzędna sprawa, wiec taki procesor który można zakryć włosami to na pewno świetny pomysł. U mojego synka pewnie i tak byłoby go trochę widać, bo ma krótkie włosy, ale może przy najbliższej wymianie procesora zastanowimy się też właśnie nad tym. Super, cieszę się, że zabieg już za niedługo. My czekaliśmy około pół roku, także tez nie tak zle, zwłaszcza ze NFZ pokrywa wszystkie koszty, a nawet wymiana procosora jest po pięciu latach za darmo.

Awatar użytkownika
Cranberry
Raczkujący
Data: 12 lut 2018, 13:46

Postautor: Cranberry » 22 cze 2018, 15:05

tak właśnie ostatnio czytałam o tej możliwości bezpłatnej wymiany procesora po 5 latach. Co prawda na razie jeszcze o tym nie myślę, bo nie dostałam nawet pierwszego procesora, ale dobrze wiedzieć, że za 5 lat przysługuje mi nowy. Jeśli natomiast chodzi o procesory, to jednak chyba pozostanę przy siódemce :) Mam iPhone a słyszałam, że N7 można z nim połączyć i nie musze kupować dodatkowych akcesoriów. Kanso chyba tej funkcji nie ma, ale jego plusem na pewno jest mniejsza widoczność więc wydaje się, że każdy może zdecydować co woli w zależności od tego na czym najbardziej mu zależy.