Woda wodzie nie równa

rybba
Nowy
Data: 18 wrz 2016, 15:16

Woda wodzie nie równa

Postautor: rybba » 28 cze 2017, 8:50

Jak wiadomo wodę pić trzeba i to w dużych ilościach, jak to mówią - jesteś tym co pijesz :) tylko jaką właśnie? słyszałam, że woda wodzie nie równa, liczy się skład i odpowiednia ilość składników mineralnych. Jaką wybierać? i czy taką samą może pić każdy z takimi samymi korzyściami dla zdrowia? (i maluch i senior?)

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Woda wodzie nie równa

Postautor: cytryna » 28 cze 2017, 21:07

Ja piję na zmianę raz jeden gatunek raz inny i w ten sposób zapewniam sobie różne składniki w niej zawarte od wapnia po magnez zależy co tam jest w ofercie wody są różniaste widziałam takie za 20 cen.litr jak i 10 eu l

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Woda wodzie nie równa

Postautor: wipstudio » 28 cze 2017, 23:24

Woda to przede wszystkim minimalna zawartość składników mineralnych i jak pamiętam to z definicji powinna zawierać 800 mg (?) a większość zawiera mniej jak 400 mg.

sopelek
Nowy
Data: 03 lip 2017, 10:41

Woda wodzie nie równa

Postautor: sopelek » 03 lip 2017, 10:45

Zgadzam się, trzeba patrzeć na skład wody. Ile czego powinna mieć i na co patrzeć można tutaj przeczytać https://www.darnatury.pl/woda/sklad-mineralny - my u siebie w pracy mamy właśnie tą wodę w dystrybutorze i zamawiając dostawę trafiłem na info o składzie. Wcześniej woda to była woda dla mnie i tyle. Teraz patrzę na każdą butelkę jaką kupuję co ona tam wartościowego ma :)

Wróć do „Zdrowie/uroda/dom”