włosy

leoksa
Początkujący
Data: 17 gru 2017, 15:11

włosy

Postautor: leoksa » 10 sty 2019, 22:07

nie tylko w szampony warto inwestować ale też w dobra suszarkę czy ogólnie sprzęt do układania włosów. Babyliss wprowadizło dużo nowych modeli, mają liie sensitive dla delikatnych, zniszczonych włosów świetnie się sprawdzi, jak ktoś często używa to myślę ze można o takim urzadzeniu powazniej pomyslec

kejti
Nowy
Data: 09 maja 2018, 13:56

włosy

Postautor: kejti » 01 mar 2019, 13:22

Regularnie stosuję odżywki i szampon, dedykowany do mojego rodzaju włosów. I tyle.

sophia
Nowy
Data: 24 mar 2019, 15:50

włosy

Postautor: sophia » 24 mar 2019, 15:51

Ja dopiero teraz zaczęłam bardziej dbac o swoje włosy, strasznie mi się zniszczyły przez nieudane koloryzacje. Teraz obcięłam na krótko i używam czasami z babyliss takiej loko suszarki z serii creative, bardzo fajna, szybko mi się na niej układa włosy i wydaje mi się, że nie niszcze ich az tak bardzo jak kiedyś. Może macie jeszcze jakieś sprawdzone olejki czy też odżywki?

JoAnn
Nowy
Data: 01 kwie 2019, 13:42

włosy

Postautor: JoAnn » 01 kwie 2019, 14:03

Jeśli masz jakiś poważniejszy problem z włosami, a może nawet z ciekawości warto wybrać się do trychologa. Oceni stan włosów i skóry głowy podpowie czego unikać a co pomoże. Ja np dowiedziałam się że powinnam robić piling skóry głowy, stosuje raz na jakiś czas i dzięki temu włosy mniej się przetłuszczają i są bardziej gęste.

kawoszzzka
Raczkujący
Data: 10 sty 2018, 14:58

włosy

Postautor: kawoszzzka » 05 kwie 2019, 12:37

Widziałam tę nową serię babyliss, fajnie że pomyślano o ochronie bardziej delikatnych włosów, mają tm chyba prostownicę, lokówki, suszarkę, jest w czym wybierać. Jak sobie przypomnę jakie kiedys były rzeczy do układania to się ziwię że mam jeszcze włosy na głowie ;) w liceum to katowałam włosy prostownicą i karbownicą non stop, ale te stare sprzęty aż tak przyjazne dla włosów nie były.

Wróć do „Zdrowie/uroda/dom”