Pokój dla dzieci i młodzieży - inspiracje

galercia
Nowy
Data: 23 paź 2016, 12:38

Postautor: galercia » 12 lut 2017, 13:05

ładne

mocca
Nowy
Data: 12 lip 2016, 12:19

Postautor: mocca » 23 maja 2017, 13:11

Super pomysły. Tak naprawdę moim zdaniem nie trzeba wydawać majątku żeby w ciekawy sposób urządzić wnętrze. Warto jednak szukać fajnych inspiracji w internecie, bo moim zdaniem to najlepsze źródło informacji. Lubię zaglądać na różnego rodzaju fora tematyczne, a odnośnie urządzania i aranżowania wnętrz, to mogę polecić to: https://forum.leroymerlin.pl/forum/pokoj-dzieciecy,2,116.html . Jak ktoś jest zainteresowany, to polecam sobie spojrzeć.

Pegi
Początkujący
Data: 03 gru 2015, 16:00

Postautor: Pegi » 21 sie 2017, 12:08

pisałam ze niedawno urządzałąm, po czym mój syn przyszedł do mnie kilka dni temu z informacją, ze chciałby miec inny pokój, bo ten jest dziecinny...i zeby zabawki schować...;/ załamka z jednej strony bo niedawno go urządzalismy a z drugiej ze syn rośnie...i nie mam juz malucha w domu...no i skąd na to kasę mam brać...matko...pomyślałam o pozyczce bo nie mam innej opcji, a chcę zeby czuł sie w pokoju dobrze, zwłaszcza ze zbliza sie rok szkolny wiec zachecic go do przebywania w swoim pokoju i odrabiania lekcji chce jak najbardziej.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, 12:51 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.