Polecane kosmetyki

asap
Raczkujący
Data: 12 sty 2015, 16:38

Re: Polecane kosmetyki

Postautor: asap » 13 lut 2015, 19:42

A ja polecam zrobic sobie kosmetyki:) Serio, teraz juz tylko tak zamawiam maseczki,peelingi i balsamy:) Wiadomo ze tusze czy podklady kupuję w drogeriach, ale w przypadku kosmetykó do pielęgnacji skóry mialam problem bo mam bardzo tlusta cere a do tego jeszcze sporo trenuje wiec moja twarz sie swiecila non stop. Dlatego poszlam do dermatologa i zapytalam jakiego konkretnie skladnika powinnam uzywac do swojej skory. Wytłumaczyl mi geze powstawania sebum i polecil kosmetyki naturalne. Sporo sie naszukalam miejsca gdzie moge taki kupic- nie znalazlam gotowego produktu ale znalazlam sklep, gdzie mozna poprosic o przygotowanie wlasnego kosmetyku na bazie ich receptur. Ja podmienilam jeden skaldnik i wyglad twarzy sie poprawil, wiadomo ze nic od razu ale jest lepiej:)

wiktoriazak
Nowy
Data: 19 lut 2015, 16:05

Postautor: wiktoriazak » 19 lut 2015, 16:10

Ja polecam kosmetyki z firmy yves rocher, są naturalne i bardzo dobrze działają :)
Zapraszam na moją stronę ...

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 25 lut 2015, 21:29

Ja mogę polecić puder z Vichy, a dokładnie Teint Ideal. Ładnie kryje, utrzymuje się cały dzień. Przy tym ma bardzo ładne pudełko i duuuuuże lusterko
Obrazek

adriannamost
Nowy
Data: 21 paź 2014, 12:27

Postautor: adriannamost » 20 kwie 2015, 10:26

A używał ktoś bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare z Rossmanna? Są to suche chusteczki, 100% bawełny i zastanawiam się czy nie będą lepsze niż waciki. Waciki się często rozwarstwiają. Chyba kupię je do przetestowania.

Awatar użytkownika
KajaM
Raczkujący
Data: 16 paź 2014, 9:04

Postautor: KajaM » 21 kwie 2015, 11:38

Skusiłam się na te suche chusteczki Tami MyCare , były ostatnio w promocji w Rossmannie, teraz używam ich do demakijażu zamiast wacików, są bardzo delikatne.

triczek
Nowy
Data: 28 kwie 2015, 16:19

Postautor: triczek » 28 kwie 2015, 16:38

Ja do twarzy korzystam teraz z kremu Solution z Avonu dla cery mieszanej. Skóra jest matowa i do tego po nocy fajnie nawilżona. JEstem zadowolona. Do włosów stosuje teraz odżywkę taką psiukają, nadaje połysk i sprawia, że nie widać, że włosy są proozdwajane - faktycznie pomaga. A na ciało mam z Bielendy masło do ciała :)

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity

Postautor: Hadassa » 29 kwie 2015, 18:27

ja mogę polecić bazę pod cienie z pasea ;) rewelacyjna i faktycznie przedłuża żywotność cieni na powiekach

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity

Postautor: Hadassa » 16 paź 2015, 15:40

Nie wierzę że temat umarł... Ech.. Jeżeli ktoś szuka dobrze kryjącego podkładu, który nie da efektu maski, no i utrzyma się cały dzień, to mogę polecić z maybelline a dokładnie Superstay Better Skin.
Do kupienia spokojnie w rossmannie, cena około 35 zł.

Konradka
Raczkujący
Data: 11 kwie 2013, 9:14

Postautor: Konradka » 26 lis 2015, 13:06

Ja lubię Yves Rocher, mają naturalne składniki i w miarę przyjazne składy. Lubie podkłady od nich, nie zapychaja :)

lillou
Amator
Data: 26 paź 2015, 10:27

Postautor: lillou » 07 sty 2016, 10:02

Ja lubię kosmetyki z oeparolu - kremy do twarzy, fajnie nawilżają i w składzie mają olej z wiesiołka, z kolorowych to lubię te marki bourjois, też golden rose

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity

Postautor: Hadassa » 13 sty 2016, 15:04

Krem do rąk, czerwony z evree, wg mnie póki co najlepszy

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk
Data: 19 sie 2014, 14:15

Postautor: Potylka » 13 lip 2016, 21:53

Ja polecam niedawno zakupiony prze zemnie krem intensywnie nawilżający Cetaphil DA Ultra, jest idealny dla mojej nadmiernie suchej skóry na twarzy itp. uzupełnia brakujące w skórze lipidy i działa przez 24 h :) Najlepszy!

burzujka
Nowy
Data: 12 maja 2016, 11:08

Postautor: burzujka » 14 lip 2016, 18:41

Dużo mam tych ulubionych kosmetyków :P Ale takie NAJ, to m.in.:
- szampony i odżywki Aussie
- jedwab do włosów CHI
- balsam wiesiołkowy Gal
- Neutrogena do rąk
- olejki do kąpieli Pat&Rub
- wszystko co z Loccitane :P
- tusz z YSL pogrubiający
- podkłady i tusze Revlon
- cienie Loreal, Astor, Sephora

więcej nie chce mi się wymieniać :P

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Postautor: KarolowaOla » 31 lip 2016, 21:47

A jaki puder byście poleciły? Najlepiej rozświetlający. Szukam swojego ideału, zależy mi aby efekt końcowy był boski :)

Pegi
Początkujący
Data: 03 gru 2015, 16:00

Postautor: Pegi » 05 sie 2016, 14:59

jeśli chodzi o pielęgnację włosów to marka kallos zdecydowanie, i szampony i odżywki, do ciała ziaja z masłem arganowym a do pielęgnacji urody mam jedną ulubioną markę. Produkty znajdziecie tutaj, nie będę wymieniać bo jest tego sporo...:) http://www.rossmann.pl/produkty/bourjois,296 korzystam z lakierów do paznokci, kredek do oczu, tuszu, różu i cieni do powiek...a dodatkowo są teraz na podanej stronie w promocji, gdybyście zechciały sie skusić na te zachęcające kolory...np cudowny odcien niebieskiego lakieru do paznokci;) a ze niebieska kreska na powiece ponoć w modzie teraz...;)

Wróć do „Zdrowie/uroda/dom”