Meble salonowe

peeryl
Nowy
Data: 02 mar 2019, 6:10

Meble salonowe

Postautor: peeryl » 17 kwie 2019, 11:40

Witam!
Urządzam dom i jestem na etapie wybierania mebli do salonu. Przyznam, że od liczby dostępnych opcji aż kręci mi się w głowie - podobnie jak po spojrzeniu na ceny niektórych. Chociaż umówmy się: ręcznie rzeźbione meble drewniane są absolutnie wyjątkowe, no arystokratyczno-dworski styl nie do podrobienia, czysty artyzm xD
Odkładać na wymarzony, indywidualny zestaw czy jednak ekonomicznie, kupić coś z katalogu :pytajnik:

peeryl
Nowy
Data: 02 mar 2019, 6:10

Meble salonowe

Postautor: peeryl » 23 kwie 2019, 9:50

peeryl pisze:Witam!
Urządzam dom i jestem na etapie wybierania mebli do salonu. Przyznam, że od liczby dostępnych opcji aż kręci mi się w głowie - podobnie jak po spojrzeniu na ceny niektórych. Chociaż umówmy się: ręcznie rzeźbione meble drewniane są absolutnie wyjątkowe, no arystokratyczno-dworski styl nie do podrobienia, czysty artyzm xD
Odkładać na wymarzony, indywidualny zestaw czy jednak ekonomicznie, kupić coś z katalogu :pytajnik:

PS Pomyślałam, i zdecydowałam się na meble firmy Pestka. Po prostu nie mogłam się oprzeć temu, co zobaczyłam na http://pestkameble.pl/. Może będę później żałować, ale teraz czuję tylko miłe podekscytowanie :DD

wacikowa
Raczkujący
Data: 27 mar 2015, 15:46

Meble salonowe

Postautor: wacikowa » 25 cze 2019, 13:18

Kup meble, które Ci się najbardziej podobają. Jeśli sytuacja tego wymaga to odkładaj w miarę możliwości pieniądze na nie. Nie zadowalaj się czymś co Ci zbytnio nie odpowiada. :]