Książka skarg, wniosków i zażaleń

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator
Data: 11 maja 2009, 17:55

Książka skarg, wniosków i zażaleń

Postautor: Bazyliszek » 14 lip 2009, 9:12

W tym miejscu administracja będzie przyjmowała w sprawie skarg, wniosków i zażaleń. Macie jakiś problem. Coś nie zostało wykonane. Potrzebujecie pomocy. W tym miejscu możecie wylewać swoje żale i nie tylko. Wszystkie sprawy w tym dziale będą rozwiązywane natychmiastowo.

LosBomberos
Nowy
Data: 27 lis 2009, 1:39

Re: Książka skarg, wniosków i zażaleń

Postautor: LosBomberos » 27 lis 2009, 1:56

Czy jest mozliwosc pobierania calego folderu? jezeli jest w nim 300 plikow to czy musze za kazdym razem klikac pojedynczo zeby zostaly pobrane?

Awatar użytkownika
mateja1985
Fanatyk
Data: 12 sie 2009, 7:39

Postautor: mateja1985 » 27 lis 2009, 9:28

Tak, musisz klikać pojedynczo żeby ściągnąć. Niestety, ale możliwości pobrania całego folderu nie ma.

mistrz5000
Raczkujący
Data: 04 gru 2009, 20:31

Postautor: mistrz5000 » 04 gru 2009, 20:36

Mam plik, dajmy na to "bla bal" uplandowałem go, a potem wchodzę w wyszukiwarkę i nie widzę go na wyszukiwarce, mam chomik eksplorer i używam normalnej wyszukiwarki.Wiecie może o co chodzi ??

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 04 gru 2009, 21:28

Roboty google muszą plik znaleźć i zindeksować a to czasami trochę trwa.

Pager87
Nowy
Data: 29 gru 2009, 11:33

Postautor: Pager87 » 29 gru 2009, 12:04

Mam pytanie otóż od 2 dni próbuje wrzucić cokolwiek przez ChomikBoxa to co za każdym razem otrzymuje przed oczami to prędkość np. 50kb/s jednak plik wysyła się do 32kb i potem jest pauza po np. godzinie patrze a jest wysłane 125kb ale nigdy nie dokończył swojego zadania czyli plik nie znalazł się na moim chomiku(rozmiar pliku jaki wysyłałem od 1,2mb do 12mb) I teraz mam pytanie co może być tego powodem i jak temu zaradzić.

Kolejne pytanie czy dodając bezpośrednio ze strony można gdzieś zobaczyć z jaką predkością wysyła lub tez jaka część pliku została już wysłana? Pytam gdyż wysyłam plik o wadze 1GB i robi już to 10H i nie wiem czy się zawiesił czy to tyle trwa? Wczoraj plik 300mb wysyłany poprzez stronę został dodany po niespełna 4h (proszę tylko o odpowiedź czy można sprawdzić w jakiej prędkości wysyła , ile wysłał, lub też ile pozostało) i czy zdarzyło się komuś aby się właśnie zawiesiło chomikowanie z dysku na chomika poprzez stronę nie program(u mnie pasek stanu wysyłania ciągle się przemieszcza)

Dziękuję za odpowiedź z góry i pozdrawiam

PoBiErZ_FiLmY
Nowy
Data: 29 gru 2009, 13:53

Postautor: PoBiErZ_FiLmY » 29 gru 2009, 14:21

[marquee]

Kod: Zaznacz cały

[color=#BFFF00][color=#808080] :roll: [/color][/color]
[/marquee]
myślę ze pownieneś wrzucać pliki przez CHOMIKBOX, a jesli dalej nie kończy ci pobierania ;) :geek: spróbuj zostawić komp. na noc i dodawać ;) w nocy wszystko dodaje się szybciej i nie ma błędów ;) :) SPRÓBUJ !!! też miałam z tym problemy!! ale już sobie poradziłam przesyłam w nocy i wszystko jest OK!! :P :ugeek: :idea:

Pager87
Nowy
Data: 29 gru 2009, 11:33

Postautor: Pager87 » 29 gru 2009, 21:41

Niestety przesyłając nawet w nocy jest ten problem nadal. Nie wiem czy problem jest tego tupu ze odinstalowalem starsza wersje i zainstalowalem nowsza czy nie? chociaz wczesniej byl ten problem rowniez;/

Szybki
Nowy
Data: 29 gru 2009, 21:52

Postautor: Szybki » 29 gru 2009, 21:58

Od wczoraj pogorszył się transfer z serwisu chomikuj. Średnia to 10kb/s :/.... Jak ściągałem coś z innego serwisu prędkość była normalna. Nawał nastolatków na feriach? Czy serwerownia pada?

voxy
Nowy
Data: 04 lut 2010, 15:34

Postautor: voxy » 04 lut 2010, 15:37

dołączam się o pytania o transfer!! jakaś masakra!!

gozdek2
Nowy
Data: 10 lut 2010, 23:46

Postautor: gozdek2 » 11 lut 2010, 0:05

Od kilku dni transfer spadł mi z 1.8mb/s do 80kb/s i często zanika na kilkanaście sekund by nagle podskoczyć do 600-700 kb. Próbowałem znaleźć przyczyny w swoim lapku, ale jest wszystko ok. Pobieranie na innych stronach jest bez zmian, więc to chomikuj.pl szfankuje.
Czyżby koniec bliski "zwierzaka" ???

Piorun12
Nowy
Data: 11 lut 2010, 0:55

Postautor: Piorun12 » 11 lut 2010, 1:46

Czytałam wyżej w poście, pytanie czy można sprawdzić czas przesyłania, ile poszło czy ile zostało do końca wysyłania pliku przy wysyłaniu na chomika przez stronę (nie używając chomikbox) , nie było opowiedzi - zna ktoś tę odpowiedź??? U mnie bardzo pomału idą pliki przez chomikbox - 15kb/s i długo to trwa... czasem pisze predkość koło 500-600 kb/s i niby czas 27 minut do końca a wychodzi to na 3 godziny... czasem 15 godzin...O co chodzi??? Lipa jakaś z tym wysyłaniem. Inne strony działają i programy wysyłające - nie ma takich zawiech...

P.S. Mozna jakos przyspieszyć wysyłanie na chomika??? Pomijając to kompresowanie z ZIP, bo to też lipa - śmiechu warte. POMOŻCIE!!!
Ostatnio zmieniony 11 lut 2010, 16:25 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 3 raz już poprawiam Ciebie, z Twoim bannerem, od tego jest PODPIS, a nie każdy post.

Awatar użytkownika
pestycyda
Amator
Data: 04 gru 2009, 13:59

Postautor: pestycyda » 11 lut 2010, 10:38

Czytałam wyżej w poście, pytanie czy można sprawdzić czas przesyłania, ile poszło czy ile zostało do końca wysyłania pliku przy wysyłaniu na chomika przez stronę (nie używając chomikbox) , nie było opowiedzi - zna ktoś tę odpowiedź???

Jeśli wykupisz chomikexplorera lub maniaca to wysyłając przez przegląderkę będziesz widział czas do końca i pasek procentowy oraz szybkość uploadu.

Mozna jakos przyspieszyć wysyłanie na chomika??? Pomijając to kompresowanie z ZIP, bo to też lipa - śmiechu warte

Można zwiększyć swoje łącze na takie z szybszym wysyłaniem:)

Awatar użytkownika
sergiusz_ra
Fanatyk
Data: 08 lip 2009, 22:56

Postautor: sergiusz_ra » 03 mar 2010, 13:50

Mam pytanie odnośnie nowości na forum: po wejściu na zakładkę "punkty" jest coś takiego

Punkty za załącznik 10.00 Punkty
Punkty za każdy nowy załącznik Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Punkty za nowe ankiety 10.00 Punkty
Punkty za opcję w nowej ankiecie Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Punkty za słowo w nowym temacie Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Punkty za znak w nowym temacie Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Punkty za słowo w nowym poście Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Punkty za znak w nowym poście Aktualnie nie możesz otrzymać za to punktów
Koszt pobrania załącznika Aktualnie nie musisz za to płacić
Koszt otrzymanego ostrzeżenia Aktualnie nie musisz za to płacić
Punkty za rejestrację 50.00 Punkty

Od czego jest uzależnione otrzymanie punktów?

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 03 mar 2010, 15:14

Wróć do „Zgłoś błąd/Nowości”