Książka skarg, wniosków i zażaleń

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Książka skarg, wniosków i zażaleń

Postautor: cytryna » 03 lut 2016, 10:37

18 tysięcy tematów 194 niki online no nie wierzę ,że nikt nie ma nic do powiedzenia?!skąd te cyfry technicznie forum jest działające a w praktyce? nie, i jeszcze jedno ta informacja o obecności na forum ponad 1000 użytkowników? ze stycznia jest co najmniej błędna skąd te cyfry z kosmosu?bo osobiście nie zaliczyła bym jakiś tam bootów(o ile o to chodzi) jako użytkowników to coś tylko jest i nie pisze i nie odpowiada w tematach a więc?
Ostatnimi czasy zaglądam sobie na pewną stronę gdzie również jest forum w miarę działające z tego co widzę.
Na stronie co dzień pojawiają się ciekawe artykuły które można skomentować i przedyskutować w zależności od chęci i braku innych tematów do dyskusji myślę ,że może to być dobrym pomysłem no w każdym bądź razie, tam to funkcjonuje.
A tak między nami od miesięcy nie widać na forum czerwonych ników a to chyba oni powinni koordynować i dbać istnienie tego miejsca.Tylko proszę tu nie pisać ,że to userzy tworzą to forum itp bo jak "dyrekcji" nie zależy to nie ma mocnych choćby i pięć Dagmarów pisało tematów koniec jest raczej nie unikniony.
Nie muszę nikomu chyba przypominać ,iż razem można i góry przenosić ;)

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan
Data: 26 cze 2010, 7:21

Postautor: Matisek » 03 lut 2016, 13:12

Dajcie mi i cytrynie czerwony kolor to przynajmie administrację będzie widać , ja tu jestem jak narazie dzień w dzień bez wyjątku.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 25 lut 2016, 18:46

Cytrynko masz świętą racje. Wszystko padło w momencie przerzucania właścicieli forum. Za każdym razem fora jak i portale cierpią. Skoro jest w miarę dobrze to dlaczego by kontynuować a nie próbować na siłę.
Wszedłem tu po długiej nieobecności i ? Cisza jeżeli widzę własne wątki/odpowiedzi z przed ponad pół roku to hello .

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny

Postautor: wipstudio » 25 lut 2016, 18:48

PS. Szukam teraz opcji główna i ? Pół roku i nie wiem co gdzie jest. Chaos. Jestem opcjonalnie za przywróceniem starego stylu. Mojego ukochanego darktheme.

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony

Postautor: cytryna » 27 lut 2016, 15:11

Do nowego można się przyzwyczaić,jednak gruntowne zmiany nie wiele dały,tu trzeba wspólnego zaangażowania a już na pewno o niebo więcej wkładu właściciela,administratora no kogoś kto tu decyduje i rządzi o ile ktoś taki tu jeszcze jest.

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony

Postautor: cytryna » 07 mar 2016, 13:51

a tak przy okazji jest tu na forum opcja "dziś obchodzą urodziny"dobrze by było PRZYNAJMNIEJ tak ustawić oprogramowanie aby życzenia w dniu urodzinowym każdy dostawał,jeśli nie od forumowiczów to choć od maszyny żeby nie mieszać już administracji w takie małe a jednak moim zdaniem ważne szczegóły :)

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan

Postautor: Matisek » 07 mar 2016, 19:14

Kiedyś tak było że były wysyłane na pocztę od administracji , nie wiem jak jest teraz po zmianach.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny

Postautor: wipstudio » 07 mar 2016, 20:29

hehe podejrzewam że nie jest już tak. W zasadzie nawet moderatorzy są "niepotrzebni" bo ruch słaby. Posty przynajmniej z ostatnich dni to głównie lokowania produktów.

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan

Postautor: Matisek » 08 mar 2016, 7:21

Moderator powinno być napisane, co prwda jest nas 2 jednak tylko ja sam tu wchodzę.Magik ostatni raz tu był 20 grudnia, więc można to traktować jak by był tu tylko jeden mod. Skoro niepotrzebny to nie widzę problemu.Pozostaną wtedy same boty.

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 14 mar 2016, 12:16

Nie zaglądałem tu długo co nie oznacza że nie zaglądam na inne fora.
Panuje tu swoisty bajzel, co rusz nowe konta uprawiające marketing szeptany.
To jest nie do zniesienia. Więc odszedłem.

Nowy wygląd... Oprócz niego forum stało się całkiem zamulone.
Wip też pamiętam ten piękny ciemny styl...
Co do spamu... Jak ludzie piszą sensowne posty to i spamerzy boją się pisać. A jak widzą że się mogą reklamować za darmo pod przykrywką pisania posta...
Ja bym tu włączył taki potężny odkurzacz, i niech mi nikt nie mówi że jednozdaniowe posty są korzyścią dla forum.

Awatar użytkownika
huber2t
Administrator Techniczny
Data: 24 sty 2011, 17:33

Postautor: huber2t » 22 mar 2016, 10:33

Nie jestem ani adminem ani osobą decydującą o sprawach forum, ale jestem zdania, że właściciel powinien oddać forum pod opiekę komuś (i dać wolną rękę), kto ma chęć, czas i zapał aby się nim zajmować.

Styl został zmieniony pod wpływem aktualizacji silnika forum, lecz niestety jest nieczytelny i muli. Nie można przywrócić starego stylu ani zmienić wersji forum na niższą. Sporo poprawek i zmian jest w silniku forum, tzn. pod maską. Nie ma też prostego sposobu na aktualizację poprzedniego stylu do bieżącej wersji silnika forum, taniej wyjdzie wykonać go od podstaw, oczywiście na zamówienie.

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony

Postautor: cytryna » 29 mar 2016, 23:24

I tak się zastanawiam czy ten właściciel tu w ogóle zagląda? jeśli tak to dlaczego nie bierze pod uwagę rad które tu zostały wypisane, mijają tygodnie i nic szkoda jak forumowicze "odchodzą".

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny

Postautor: wipstudio » 10 kwie 2016, 18:19

[BUG] nie zapamiętuje mnie - ba wręcz po dłuższej sesji wylogowuje ;(

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony

Postautor: cytryna » 05 cze 2016, 12:37

czat rozwaliło?

Awatar użytkownika
huber2t
Administrator Techniczny
Data: 24 sty 2011, 17:33

Postautor: huber2t » 05 cze 2016, 13:42

Zaktualizowałem czat do nowej wersji, która nie współpracuje z aktualnym stylem. Powoli będziemy wdrażać nowy styl, jeśli ktoś jest chętny może go przełączyć w panelu użytkownika

Wróć do „Zgłoś błąd/Nowości”