Czas na zmiany

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan
Data: 26 cze 2010, 7:21

Re: Czas na zmiany

Postautor: Matisek » 02 mar 2015, 19:49

Moim zdaniem usunięcie czatu ze strony głównej to wielki niewypał, tym bardziej że z mobilnego tam nikt nie wejdzie, a to już jest w pewnym sensie dyskryminacja dla użytkowników urządzeń z androidem :dobani:

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 11 mar 2015, 19:53

ROCKISNOTDEAD pisze:Wydaje mi się, że ludzie tu coraz rzadziej wpadają. .

Nie myśleliście by spowrotem ściągnąc choć część osób ?

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 12 mar 2015, 14:35

Hadassa pisze:
ROCKISNOTDEAD pisze:Wydaje mi się, że ludzie tu coraz rzadziej wpadają. .

Nie myśleliście by spowrotem ściągnąc choć część osób ?

Wydaje mi się ,żeby to forum nieco się zaludniło potrzeba chęci użytkowników i tu raczej chyba takowe są, ludzie są gotowi na zmiany chcą aby tu coś się zmieniło na lepsze.Jednak konieczna jest też praca i inwestycja ze strony właścicieli i administracji ,jeśli ma to forum naprawdę "żyć"szkoda by było to wszystko co do tej pory zostało tu osiągnięte zostało zaprzepaszczone a przyznacie wszyscy że w tej chwili to jednak powolna wegetacja ,jak na forum,jestem pewna ,że znajdą się tu osoby które tak jak ja zrobią wiele by pomóc w miarę swoich możliwości jednak bez konsekwentnego,systematycznego zobowiązania,nie widzę zbyt dużych szans na naprawdę pozytywne zmiany(czy naprawdę nie opłaca się inwestowanie w forum właścicielom?może warto zmienić coś co pozwoli ludziom ambitnym i chętnym to nowych wyzwań"rozwinąć skrzydła" i rozwinąć to forum.

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 13 mar 2015, 9:25

Widzę, że z całego forum kolorki zniknęły.

Obserwuję kilka forów, i obecnie wszystkie przeżywają kryzys.
Ale jedno powoli się odradza, forum zmieniło właściciela. Zacząłem tam wchodzić częściej bo serio ,,coś'' się dzieje.
Niedawno ruszyła rekrutacja do ekipy forum, zainteresowanie było dość spore.

Na tym forum najbardziej irytują mnie użytkownicy, którzy piszą jedno zdanie bez argumentacji, odświeżają stare tematy - jak te z kangurkami czy punktami na forum czy chomikuj. Nawet nie mają ustawionego avatara, nabijają posty w dziale Przywitaj się. Reklamują swoje strony, uprawiają cichy marketing.
Na innych forach się z tym zbytnio nie spotykam. Bo tam jest więcej osób w ekipie.

Tutaj administracja chyba całkiem śpi. Tu się nic nie dzieje.
Fajnie by było jakby administracja w tym wątku się wypowiedziała.
Jeśli będzie potrzebna pomoc to pomogę ile będę mógł.

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator
Data: 11 maja 2009, 17:55

Postautor: Bazyliszek » 13 mar 2015, 19:40

Każdy z tu piszących ma po części rację. Forum to ludzie, jeżeli nie będą nic pisać to forum umrze, jeżeli wszyscy się zaangażują i utworzą nowe ciekawe tematy to zawsze znajdzie się ktoś kto odpowie.
Zmiany wprowadzamy powoli, niestety w większości dlatego że jest brak czasu. Ale te zmiany cały czas postępują, nawet jak ich nie widzicie.
Już niedługo forum nabierze nowego kształtu. Musicie być cierpliwi i pisać, pisać i jeszcze raz pisać a wszyscy będą zadowoleni :)

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan

Postautor: Matisek » 13 mar 2015, 22:18

ROCKISNOTDEAD pisze:Widzę, że z całego forum kolorki zniknęły.

ROCKI nie kolor tu najważniejszy czy jakieś tam punkty nagrody tylko to co można i się chce zrobić dla forum :)

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 14 mar 2015, 11:39

Matisek, to taka techniczna uwaga.
Nawet Bazyl ma zwykły kolor, o to się rozchodzi.
Forum tworzą ludzie, a ludzie którzy mieli bardzo duży wkład tu już nie zaglądają.

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 14 mar 2015, 15:06

Chcemy pokazać że na forum każdy jest równy. Nie ważne czy admin czy mod czy inny użytkownik. Każdy ma takie samo prawo do przebywania na forum i pisania. Nikt nie może się czuć bardziej wyróżniony od reszty.
Ludzie przychodzą i odchodzą. Na każdym forum bez wyjątków tak jest. Nie każdy ma czas aby bywać na forach, niektórzy zmieniają zainteresowania a inni też dorastają :)
Nie mamy na to wpływu, ale przez większe zaangażowanie każdego z nas to forum będzie żyć mocniej.
Wystarczy napisać temat, odpowiedzieć w kilku wątkach i wszyscy będą zadowoleni :)

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan

Postautor: Matisek » 15 mar 2015, 18:31

Bazyliszek pisze:Chcemy pokazać że na forum każdy jest równy. Nie ważne czy admin czy mod czy inny użytkownik. Każdy ma takie samo prawo do przebywania na forum i pisania. Nikt nie może się czuć bardziej wyróżniony od reszty.

Bazyl tak na marginesie to zbyt szaro tu jest bez tych kolorów. Mnie osobiście kolor do niczego nie jest potrzebny bo nie jestem tu dla koloru czy rangi , jednak te kilka wyróżnionych kolorów jak zasłużony dla forum bym zostawił moim zdaniem działało to mobilizująco, jednak była to jakaś forma nagrody za zasługi dla forum, tak samo mod i admin powinien mieć inny kolor jak pozostali by nowy forumowicz wiedział do kogo się zgłosić w razie problemów. Chyba że jest inny powód dla którego od zarania dziejów tego forum walczysz z kolorami. Moim zdaniem jest to strzał w kolano, najpierw był strzał w stopę tego forum przenosząc chat i uniemożliwić pisania na nim forumowiczom z androidem, teraz kolano ?

Awatar użytkownika
emillo91
Stały Bywalec
Data: 18 mar 2010, 17:06

Postautor: emillo91 » 15 mar 2015, 18:55

Hmm a może by tak ukryć rangi i mieć problem z głowy a jeśli chodzi o rangi i kolory moderatorów jak i administracji to można zostawić. Osoby często udzielające się na forum zapewniają sobie pozycję duża ilością postów ;)

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 16 mar 2015, 8:03

Mobilizująco? Ja tego nie zauważyłem. Jak mówi Emillo ilość postów i tematów powoduje to że ktoś jest zasłużonym. Na forum nie pisze się po to żeby mieć kolor czy rangę. Już to przerabialiśmy i kończyło się na powiększaniu ilości zasłużonych którzy byli nieaktywni.
Kocham sobie strzelać w różne części ciała :) Już niedługo jak zmienimy silnik forum to część rzeczy wyleci z automatu bo nie ma ich zamiennika. Np cytaty. W tej chwili małymi krokami zmierzamy do celu.

PS. Czat wróci na główną :) W tej chwili jest oddzielony w celu nie zamulania forum.

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 16 mar 2015, 20:45

Zmiany, jak ja kocham zmiany :DD
Bazyl, jak będziecie zmieniać silnik forum, to też ruszycie coś z nowym wyglądem?
Rangi typu mod i admin muszą być, równość równością, ale porządek musi być :)
Myśleliście o oczyszczeniu forum ze starych tematów?
I trzeba coś zrobić z użytkownikami by zostawali na dłużej, bo w ostatnim czasie widać wzrost aktywności użytkowników odkopujących stare, nieaktualne tematy.
To mnie bardzo odstrasza. Pamiętam, że jak bywalcy tu pisali to ten problem był prawie niewidoczny.

Awatar użytkownika
jeruka9-san
Raczkujący
Data: 21 mar 2015, 9:21

Postautor: jeruka9-san » 21 mar 2015, 9:34

:cool: to popracujcie layout prezentuje się świetnie ^^

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 23 mar 2015, 20:18

Tak, przy zmianie silnika będzie też zmiana wyglądu.
Rangi zostają jak były, są modzi są admini tylko kolorów nie ma :)
Starych tematów nie usuniemy bo poruszane w nich problemy są często bardzo aktualne.

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 24 mar 2015, 10:05

Ale nie tylko użytkownicy powinni pisać.
Jestem modem na innym forum, i pilnuję nie tylko porządku ale i tworzę nowe tematy, odświeżam stare, takie w których może się ktoś wypowiedzieć...

Wróć do „Zgłoś błąd/Nowości”