Co zmienić lub poprawić na forum

Awatar użytkownika
Tom Clancy
Administrator
Data: 28 lis 2013, 10:35

Co zmienić lub poprawić na forum

Postautor: Tom Clancy » 28 lis 2013, 20:01

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat ewentualnych zmian których byście oczekiwali na forum. Mamy tu dość duże grono forumowiczów i myślę że każdy z was ma jakiś pomysł co można zmienić czy ulepszyć.
W najbliższych dniach planowane są dwie duże zmiany, zamknięcie strefy nagród oraz likwidacja systemu punktów.
Co powinno zostać jeszcze zmienione lub może odwrotnie co nie powinno ulegać zmianie?
Czekam na wasze komentarze.

Pozdrawiam
Seba

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Re: Co zmienić lub poprawić na forum

Postautor: Suicider » 28 lis 2013, 20:46

Jak dla mnie punkty powinny zostać, jedynie nagrody rzeczowe mogłyby dla mnie zostać zlikwidowane.
Fajnie jest modyfikować swój profil, chyba każdy się ze mną zgodzi xD
A jeżeli mam zakupiony a nie wykorzystany transfer 10 gb ze strefy nagród to on przepadnie?

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 28 lis 2013, 22:23

Mamy tu dość duże grono forumowiczów
??? ;) No nie wiem,raczej nie bardzo.Cóż do rad to sporo o tym już pisaliśmy :) szczególnie ostatnio,wystarczy przejrzeć kilka tematów.
Co do rzeczy które nie powinny się zmieniać to że ;) admin- tu jest nawet jeśli go nie ma(tak dla pewności ,żeby wszystko grało).
Po za tym sama jestem ciekawa pomysłów jak można ściągnąć tu tłumy?nie dając im nic w zamian(punkty,nagrody,rangi) :mysli: ciekawe jak to robią inni?no cóż jak to się mówi ;) "pożyjemy zobaczymy" :) To by było raczej na tyle z racji że zmiany to nie jest mój ulubiony temat.

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec
Data: 10 maja 2013, 15:40

Postautor: Blain08 » 29 lis 2013, 6:34

Jestem cięty na punkcie spamu, bezsensownego spamu i mam nadzieje że jako nowy administrator ograniczysz trochę tą swobodę użytkownikom bezustannie nabijającym posty/punkty którzy piszą bezsensowne rzeczy w nieodpowiednim temacie.
Tyle ode mnie :P

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator
Data: 11 maja 2009, 17:55

Postautor: Bazyliszek » 29 lis 2013, 8:44

ROCKISNOTDEAD pisze:A jeżeli mam zakupiony a nie wykorzystany transfer 10 gb ze strefy nagród to on przepadnie?
Musisz mi go przekazać do 30 listopada. Po tym terminie nie zostanie zrealizowany bo nie będzie możliwości przekazania przedmiotu innemu użytkownikowi.

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec

Postautor: Blain08 » 29 lis 2013, 8:52

Bazyliszek pisze:Musisz mi go przekazać do 30 listopada. Po tym terminie nie zostanie zrealizowany bo nie będzie możliwości przekazania przedmiotu innemu użytkownikowi.

Ale to co przesłałem wcześniej będę mógł wykorzystać po 30 listopada ?

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 29 lis 2013, 10:30

To co zostało już przesłane ma nielimitowany czas wykorzystania.

Awatar użytkownika
Tom Clancy
Administrator

Postautor: Tom Clancy » 29 lis 2013, 11:02

cytryna pisze:Co do rzeczy które nie powinny się zmieniać to że ;) admin- tu jest nawet jeśli go nie ma(tak dla pewności ,żeby wszystko grało).
Jak nie admin to zawsze jakiś moderator pilnuje porządku. Ja w miarę czasu i możliwości też będę codziennie.

cytryna pisze:Po za tym sama jestem ciekawa pomysłów jak można ściągnąć tu tłumy?nie dając im nic w zamian(punkty,nagrody,rangi)
Czyli uważasz ze bez punktów i nagród które tu były ludzie nie będą chcieli przebywać na forum?

Blain08 pisze:ograniczysz trochę tą swobodę użytkownikom bezustannie nabijającym posty/punkty którzy piszą bezsensowne rzeczy w nieodpowiednim temacie
Od walki ze spamem są moderatorzy. Wy też możecie w tym pomóc. Wystarczy że klikniecie wykrzyknik przy poście.

Cytryno przejrzałem te stare tematy ale wniosków ciężko z tego wyciągnąć. Jak widziałem to największa walka była pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami punktów. Dlatego muszę ponownie was zapytać co uważacie za dobrą zmianę a co za złą. Ja tu jestem tylko po to żeby wam się dobrze tu pisało, aby na forum było fajnie ale musicie mi w tym pomóc.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris

Postautor: cytryna » 29 lis 2013, 19:59

Czyli uważasz ze bez punktów i nagród które tu były ludzie nie będą chcieli przebywać na forum?

Ja będę a inni ? nie wiem, ale coś do zachęty muszą mieć ;) ponownie Ci Sebastianie odpowiadam.
Poza tym warto stworzyć tu taką atmosferę:
Ja tu jestem tylko po to żeby wam się dobrze tu pisało, aby na forum było fajnie
i będzie dobrze a jak to zrobić? :) to pozostawiam już mądrzejszym. :) Co do pomocy :? jasne,dlaczego nie.

Awatar użytkownika
Tom Clancy
Administrator

Postautor: Tom Clancy » 29 lis 2013, 20:13

No dobrze to zapisuję w zeszycie: punkty do przeanalizowania.
Mam nadzieję że wszyscy pomogą tworzyć tę otoczkę. To zależy tylko od was, ja tu jestem tylko do wspomagania i mam zamiar to robić. Już kilka kroków podjąłem wiec powinno przybywać tu więcej osób.
Jeżeli również nie chcecie z jakiś powodów pisać tu jawnie możecie pisać do mnie na PW. Jak wy mi pomożecie to ja wam postaram się również. Ale, i w tym miejscu przytoczę słowa naszego słynnego polaka "Trzeba rozmawiać i warto rozmawiać" :)

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Postautor: atena600 » 29 lis 2013, 21:06

Myślę że dobre konkursy, ciekawe tematy i proste porady może zainteresują użytkowników ;)

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Postautor: Cian » 01 gru 2013, 18:20

Teoretycznie jestem za usunięciem punktów, zawsze to mniej spamu, a na nagrody rzeczowe trzebaby pisać non stop przez kilka lat :mrgreen: Ale z drugiej strony, punkty przyciągały użytkowników, chociaż większość to spamerzy, więc jednak to dobra rzecz ^^ Osobiście mnie przyciągają ciekawe tematy, w których można podystkutować :DD

Poza tym forum chodzi gładko, jest z kim pogadać i nawet ostatnio nie ma takiego zastoju, więc zmieniać chyba specjalnie nic nie trzeba ;p Przydałyby się jakieś fajne konkursy (Błagam, tylko nic logicznego, mam dość myślenia w szkole ;_; ) bo przecież sama możliwość wygrania przyciąga ludzi :P Nie muszą być żadne punkty jako nagroda ^^ (Nie, sama tego nie zrobię, nie nadaję się do tworzenia konkursów :L)

A, i niech mi się nikt nie waży zmieniać systemu punktów reputacji :lol: Przyzwyczaiłam się do tego kciuka w górę C:

Mam jeszcze pytanie odnośnie naszych folderów na Bazylowym chomiku, jeżeli mieliśmy tam free transfer (Tak w ogóle to moje 10GB nie zostało dodane ostatnio ;_;) to czy foldery zostaną i czy dalej możemy ściągać pliki za free?

Przy okazji, panie Sebastianie, życzę powodzenia w prowadzeniu forum z naszą niesforną gromadką :DD
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
Bazyliszek
Administrator

Postautor: Bazyliszek » 01 gru 2013, 18:23

Całe free które mieliście zostaje, nic się nie zmienia. Foldery są dożywotnie.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris

Postautor: cytryna » 01 gru 2013, 21:38

;) Podoba mi się że znowu mogę "zobaczyć" na stronie głównej, kto jest na forum bez dodatkowego klikania.

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec

Postautor: Blain08 » 02 gru 2013, 8:28

cytryna pisze:;) Podoba mi się że znowu mogę "zobaczyć" na stronie głównej, kto jest na forum bez dodatkowego klikania.

O tak :) Tego mi tu brakowało :)
Zauważyłem że punkty zostały usunięte i bardzo mnie to cieszy :) pozbędziemy się przynajmniej części "nabijaczy postów" ^^

Wróć do „Zgłoś błąd/Nowości”