Gra autorska - BeeFighters.com - Instnacje, PvP/E

BeeFighters
Nowy
Posty: 1
Data: 25 lut 2017, 11:00

Gra autorska - BeeFighters.com - Instnacje, PvP/E

Postautor: BeeFighters » 25 lut 2017, 11:02

Witam wszystkich forumowiczów, jako że jestem właściciel oraz twórcą poniżej gry, postaram wam się przedstawić w skrócie co stworzyłem :)

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Ekonomia & PvP/E
Model Płatności: F2P
Data wydania: Styczeń, 2017

Obrazek

BeeFighters.com jest nową, prężnie rozwijającą się grą internetową via www z jedyną i niepowtarzalną tematyką. Oficjalny start gry (wyjście z fazy beta i restart kont) odbył się 1 stycznia 2017r. owocując w ogromną rejestracje nowych kont oraz utrzymaniem wysokiego online po dzień dzisiejszy!
Gra pozwala użytkownikowi na wcielenie się w pszczelarza/inwestora i rywalizowanie między graczami o posiadanie jak najlepszej pszczoły w rankingu BeeFighters oraz nagrody rzeczowe jak i prestiż na serwerze.
Atutami gry jest ogromna i ciągle rozwijająca się funkcjonalność, co czyni ją wyjątkową. Do walorów tej gry możemy zaliczyć:

  • Akcje, Podziemia i Przygody, na których mamy możliwość zdobyć dobra różnego rodzaju: pieniądze, kilka odmian miodów, pszczoły oraz nektar, dzięki któremu mamy możliwość rozwijania statystyk pszczół.
  • Arena/Podziemia - to miejsce gdzie pozyskasz dodatkowe doświadczenie, większą ilość miodu oraz finanse/mleczko pszczele, lecz pamiętaj do zdobycia tego potrzebujesz wytrenowanej pszczoły!
  • Ogród, w którym sadzimy drzewa, kwiaty, krzewy potrzebne do wydobywania miodu.
  • Przemysł – miejsce gdzie zainwestujesz swoje zarobione finanse zdobyte podczas Akcji oraz Przygód, wykupując budynki zarobkowe oraz ule do produkcji miodu.
  • Ataki/Obrona Rojem – wyszkol 10 dodatkowych pszczół, które pomogą Ci w rabowaniu przeciwników z magazynowanego miodu oraz uchronią Cię przed grabieżą.
  • Handel – jaka licząca się gra może istnieć bez dobrze zorganizowanego handlu zewnętrznego.

oraz to, co najważniejsze oraz niespotykane nigdzie indziej

  • Instancje – pierwsze i jedyne Instancje występujące w grze przeglądarkowej! Zbierz 20 graczy i zmierz się z potężnym owadem, który przetrzymuje porwane pszczoły. Choć zostały wprowadzone miesiąc po starcie gry, przeciwnik okazał się na tyle potężny, że tuż po przegranej walce handel bardzo się ożywił a wymiana zdań odnośnie taktyk do pokonania danej Instancji zalała Chat na wiele godzin.
    Do Instancji może przystąpić 20 graczy, założyciel decyduje, kogo przyjąć i jaką role mu powierzyć. Do dyspozycji są 3 stanowiska: tank (obrona), dps (atak), healer (support). Ze względu na umiejętności pszczoły wybiera się odpowiednie, które posłużą, jako osoby przyjmujące obrażenia jak i osoby, które te obrażenia maja generować.


Plusy:
+ brak narzuconej drogi rozwoju
+ oryginalna tematyka
+ rozbudowana funkcjonalność
+ prosty i przejrzysty interfejs
+ przygody pełne emocji
+ możliwość gry na urządzeniach mobilnych i PC

Minusy:
- trzeba poświecić trochę czasu, aby poznać wszystkie funkcje w grze
- dużo pracy trzeba włożyć na początku gry
- uzależnia

Po darmowe konto premium kliknij tu:
http://beefighters.com/?r=darmowe-premium

Wróć do „Własna twórczość”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość