wystrój wnętrz

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Re: wystrój wnętrz

Postautor: atena600 » 12 maja 2013, 17:58

Na dzień dzisiejszy w naszym kraju takie aranżacje są mało popularne i czasami źle wykonywane,ale jeśli ktoś bardzo pragnie wykonać taki pokój i ma wrodzony talent można kupić szablony malarskie dobrą farbę i wykonać to samemu,efekt będzie na pewno lepszy niż wykona to firma i każe zapłacić sobie kwotę ,która przekroczy koszt materiału.Warto eksperymentować i próbować zmienić coś w swoim otoczeniu ;)

ps.Firmy również wykorzystują szablony :P

Awatar użytkownika
Maryna
Amator
Data: 17 lip 2013, 4:54

Postautor: Maryna » 23 lip 2013, 12:35

A ja bardzo lubię wnętrza urządzone w delikatnie romantycznym stylu. Ostatnio szukając czegoś nowego do sypialni znalazłam komódkę, w której po prostu się zakochałam: http://www.miahome.pl/sklep/meble-second-love/462-komoda-mint - macie może jakieś przykłady stylizacji utrzymanych w tym klimacie? Chętnie dobrałabym coś pasującego, żeby nie przesadzić z dodatkami w zbyt wielu różnych stylach.

eugenia
Nowy
Data: 23 lip 2013, 16:16

Postautor: eugenia » 23 lip 2013, 16:19

no właśnie, dlatego ja postanowiłam wybrać się na targi aranżacji wnętrz Interiors & Design będą w Warszawie, więc daleko nie mam :) jeśli ktoś by miał ochotę wybrać się razem ze mną to tutaj macie link do darmowej rejestracji dla odwiedzających:

wiosenny
Nowy
Data: 27 wrz 2013, 12:59

Postautor: wiosenny » 27 wrz 2013, 13:05

Ja w tych kwestiach wspieram się internetem i ostatnio udąło się znaleźć coś fajnego :)
Przypadł mi do gustu styl industrialny

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 27 wrz 2013, 16:23

Ja mam w dwóch pokojach fototapety. Jeszcze w sypialni chcę, ale taką hmm jakby z pokoju przenosiło nas do innego miejsca. Coś takiego

Obrazek

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Postautor: atena600 » 27 wrz 2013, 21:19

Tutaj można kupić i zobaczyć ciekawe propozycje fototapet http://www.fototapeta24.pl/

Awatar użytkownika
biedroń
Stały Bywalec
Data: 08 lut 2013, 19:38

Postautor: biedroń » 28 wrz 2013, 21:20

Wszyscy podają co gdzieś znaleźli a może coś z autorskich pomysłów?

Awatar użytkownika
Maryna
Amator
Data: 17 lip 2013, 4:54

Postautor: Maryna » 13 paź 2013, 18:02

Ja tam jestem za słaba we własnych pomysłach, bo zwykle muszę przedobrzyć - mam tyle pomysłów, że zaczynam ze sobą łączyć za wiele!!! Dlatego wolę korzystać z gotowych inspiracji, aby zachować umiar i stworzyć coś ze smakiem :) A swoją drogą to polecam to miahome.pl nad którym się zastanawiałam bo ostatnio zrobiłam zakupy i wszystko było ok. No i załapałam się na kody zniżkowe, można teraz dostać na stronie za zapisanie się na newsletter :)

sunshines
Nowy
Data: 24 lis 2013, 11:49

Postautor: sunshines » 24 lis 2013, 11:52

Szukając inspiracji na udekorowanie ścian w salonie i pokoju dziecięcym, trafiłam na stronę bajeczneobrazy.pl i zakochałam się w ich produktach , a teraz nie mogę się zdecydować. Jeśli chodzi o pokój dziecięcy to moja Córka już sama wybrała, nie wiem natomiast jaka tematyka będzie pasowała do mojego salonu: architektura, pejzaże czy może abstrakcja? Dodam że salon jest urządzony w stylu nowoczesnym- gładkie ściany, prosty biały wypoczynek, regał i komoda proste drewniane bez zdobień, ława drewniana z elementami szklanymi. I drugie pytanie: na jaki rodzaj produkty się zdecydować do tak urządzonego salonu – fototapeta, wydruk fotograficzny czy może obraz na płótnie dla przełamanie tej nowoczesności. Co radzicie?

zuza556
Raczkujący
Data: 14 mar 2014, 11:21

Postautor: zuza556 » 19 mar 2014, 11:30

Jak się kiedyś dorobimy własnego mieszkanka to marzą mi się takie mebelki sosnowe...w ogóle lubię jasne wnętrza bardzo. Do tego jakaś z jedna ściana zielona albo może żółta? I jakiś fajny żyrandol albo lampy. O w tym się zakochałam Obrazek . Takie połączenie tradycyjnego wystroju z nowoczesnym. Ech no tak, marzenia marzenia ale najpierw trzeba się dorobić własnego M :)

Awatar użytkownika
Stary
Postowiec Pospolity
Data: 18 lut 2014, 15:41

Postautor: Stary » 19 mar 2014, 12:40

Nom, fajne ale żeby sie dorobić czegoś własnego trzeba dużo czasu :P w dzisiejszych latach:)

Awatar użytkownika
chemini
Administrator
Data: 27 sie 2009, 20:50

Postautor: chemini » 26 gru 2014, 19:23

Niedawno szukałam bardzo nietypowego projektu kanapy/leżanki do pokoju terapeutycznego. Wymagania były spore (ciekawy pomysł, funkcjonalność, bezpieczeństwo) no i przy pomocy przyjaciółki znalazłam to:
:mrgreen:

Kod: Zaznacz cały

http://www.cubebreaker.com/giant-birdsnest-bed/

Obrazek
Obrazek
Lubuskie Stowarzyszenie Historyczne "Lubusz"

lanalej
Nowy
Data: 05 lut 2015, 12:43

Postautor: lanalej » 05 lut 2015, 12:46

Ja osobiście jestem fanką stylu skandynawskiego :)

Post dodany 5 lut 2015, o 13:52

Najlepiej sprawdzają się fajne dekoracje, które całkowicie mogą zmienić wnętrze przy niedużym nakładzie pieniędzy, polecam wszystkim miłośnikom prostoty i elegancji

krzysztofk
Raczkujący
Data: 02 cze 2015, 13:15

Postautor: krzysztofk » 10 cze 2015, 9:11

lanalej też uwielbiam styl skandynawski :)

W przyszłym miesiącu zabieramy się za remont łazienki. Szukam kafelków jak w tym projekcie:
Obrazek
źródło: http://www.kurpas.com.pl

Czy ktoś ma pomysł gdzie takie dostanę?

blankaszklanka
Raczkujący
Data: 21 lip 2015, 15:28

Postautor: blankaszklanka » 29 cze 2016, 12:55

Wystrój wnętrza zależy głównie od naszego gustu. Jedni lubią prostotę, drudzy połyskliwe i lśniące. Mnie to drugie rozwiązanie zdecydowanie bardziej odpowiada. Lubię kiedy we wnętrzu panuje przepych, ale nie kicz. Moja sypialnia przypomina XIX wieczny buduar, ale ja czuje się super w takich klimatach.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 15:15 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: LINK

Wróć do „Własna twórczość”