DOBRY SAMPLOWANY BIT! ZAPRASZAM DO ODSŁUCHU

Pochwal się własną twórczością. Wasze komentarze mile widziane .
Ortega Peru
Nowy
Data: 16 lis 2014, 10:21

DOBRY SAMPLOWANY BIT! ZAPRASZAM DO ODSŁUCHU

Postautor: Ortega Peru » 16 lis 2014, 10:27

Jestem początkującym producentem i proszę o ocenienie oraz przesłuchanie moje produkcji :D

Jeżeli się spodoba może obserwować mnie na soundcloud-zie, polecić mnie swoim znajomym albo zostawić lajka na produkcji.

A jeżeli się nie spodoba to olej to, przyjmuję TYLKO konstruktywną i zgodną z prawdą opartą na odpowiednio wyselekcjonowanych argumentach opinią.

Życzę miłego słuchania. Ortega Peru

https://soundcloud.com/ortega-peru-productions/on-the-sky-line

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Re: DOBRY SAMPLOWANY BIT! ZAPRASZAM DO ODSŁUCHU

Postautor: Suicider » 16 lis 2014, 11:16

Masz trochę dziwne podejście kolego :)
Piszesz że przyjmujesz tylko konstruktywną opinię, a ta opinia nie może krytykować tego tworu?
Na forum wielotematycznym raczej rzadko kto da ci opinię dotyczącą masteringu, jak co brzmi, czy wszystko w ''tajmie'' leży i ogólnie czy nie za proste.
Takich opinii szukałbym na czystko muzycznych forach, a jeszcze dokładniej na tych o elektronicznej muzyce. Bo obiektywnie tak jak ty chcesz to może ocenić, albo osoba długo siedząca w temacie, albo ta która również tworzy. Tutaj raczej uzyskasz opinie subiektywne.

Co do samego tworu - to wydaje mi się że skądś ściągnąłeś główny motyw, już to gdzieś słyszałem w jakiejś amerykańskiej piosence.
Być może nieświadomie. I może to tylko moje odczucie. Zobaczymy co reszta powie.
Ogólnie jak na początki to nawet niezłe ;) Da się posłuchać :DD

Ortega Peru
Nowy
Data: 16 lis 2014, 10:21

Postautor: Ortega Peru » 18 lis 2014, 17:52

ROCKISNOTDEAD pisze:Masz trochę dziwne podejście kolego :)
Piszesz że przyjmujesz tylko konstruktywną opinię, a ta opinia nie może krytykować tego tworu?
Na forum wielotematycznym raczej rzadko kto da ci opinię dotyczącą masteringu, jak co brzmi, czy wszystko w ''tajmie'' leży i ogólnie czy nie za proste.
Takich opinii szukałbym na czystko muzycznych forach, a jeszcze dokładniej na tych o elektronicznej muzyce. Bo obiektywnie tak jak ty chcesz to może ocenić, albo osoba długo siedząca w temacie, albo ta która również tworzy. Tutaj raczej uzyskasz opinie subiektywne.

Co do samego tworu - to wydaje mi się że skądś ściągnąłeś główny motyw, już to gdzieś słyszałem w jakiejś amerykańskiej piosence.
Być może nieświadomie. I może to tylko moje odczucie. Zobaczymy co reszta powie.
Ogólnie jak na początki to nawet niezłe ;) Da się posłuchać :DD

Zapewne znasz ten motyw, bo jak w tytule pisze bit jest samplowany :D (czyli wyciąłem i zapętliłem fragment jakiejś piosenki) i nie napisałem że nikt nie może skrytykować tego utworu, owszem może ale w sposób rozważny a nie " a chujowe idź się jebać" noo ja wiem że tutaj w Polsce każdy sb wbija nóż w plecy ale jak już pisze ktoś coś to może to uzasadnić i wtedy jest wszystko spoko :) a to gdzie to wrzucam etc to już moja sprawa :)

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 19 lis 2014, 16:13

Domyślałem się, że o to ci chodzi, tu na forum raczej nikt cię nie będzie hejcił, bo i po co, być może bardziej byś tego doświadczył na yt, albo gdzieś gdzie ludzie nie muszą zakładać kont by uprzykrzać i komentować.
Czekam na coś nowego :) I życzę powodzenia i cierpliwości, jak chcesz się za muzykę wziąć porządnie :)

Awatar użytkownika
korkociąg
El Postinio
Data: 16 sie 2009, 19:09

Postautor: korkociąg » 19 lis 2014, 17:44

zapraszam na forum o produkcji muzyki, dopiero usłyszysz takie hejty - prawdę że odechce Ci się produkcji jak nie szanujesz poświęconego przez kogoś swojego czasu na wysłuchanie Twojej pracy.
snare zadużo ma dołu. słaby miks. Wszystko gra na sobie, jedno drugie wypycha bo zero przestrzeni na kawałku, przez co najzwyczajniej męczy słuchanie tego kawałka.

Wróć do „Muzyka”