Czy w ogóle czytasz książki?

Czy czytasz jakies książki prócz lektur szkolnych?

Tak
45
87%
Nie
4
8%
Wolę korniszony
3
6%

Liczba głosów: 52

zapominajka
Raczkujący
Data: 24 paź 2013, 14:22

Re: Czy w ogóle czytasz książki?

Postautor: zapominajka » 02 gru 2013, 9:40

Uwielbiam czytać i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Czasami oczywiście nie mam na to czasu, ale staram się te braki nadrabiać. W takich przypadkach rzeczywiście łatwiej zabrać się za cieńsze książki, ale ja wolę jednak patrzeć na ogólną treść i autora, kiedy dokonuję wyboru.

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 02 gru 2013, 10:53

Ja z trudem próbuje zrozumieć dlaczego ludzie nie czytają... Dla mnie życie bez książek jest nudne.

Awatar użytkownika
mandaryn
Fanatyk
Data: 28 sty 2014, 14:44

Postautor: mandaryn » 09 lut 2014, 17:25

Tak nawet chłam, bo zawsze jakieś tam wnioski mogę wyciągnąć. Staram się przeczytać magiczne 50 książek rocznie. Jest wiele książek bardzo ciekawych (drogich: w sensie treści, zawartości) które przeszły prze moje ręce. :P

Pan krain zmyślonych

Postautor: Pan krain zmyślonych » 09 lut 2014, 18:28

Czytam książki, których nie przeczytałem niegdyś, wracam do pozycji które mi "wywietrzały" albo wiem, że po latach odnajdę w nich nowe treści (aktualnie pałuję się z "Czarodziejską Górą" - równoległe po polsku i niemiecku). Nowości selekcjonuję starannie, w ostatnich latach zrobiłem odkrycie na plus - Carlos Ruiz Zafon z trzema powieściami wokół *cmentarza zapomnianych książek" - interesująca literatura z kanwą nieco mefistofelsko-faustyczną, ale i mnóstwem tropów do pisarstwa śmieciowego, problemów twórczych, gry z romansem - a wszystko z perełką artyzmu... no i jeszce jedno, smaczek dla bibliofila, rzecz dzieje wokół księgarni i wszechantykwariatu, w którym książka wybiera odwiedzającego.

Ef2717
Amator
Data: 17 lut 2011, 19:43

Postautor: Ef2717 » 14 lut 2014, 8:39

Zawsze lubiłam czytać.
Obecnie, gdy mi brak czasu na prawdziwe czytanie sięgam po audiobooki i słucham książek.