Ostatnio kupione/wypożyczone

Zdrapaka
Początkujący
Data: 10 lut 2016, 8:24

Re: Ostatnio kupione/wypożyczone

Postautor: Zdrapaka » 02 mar 2016, 9:18

Ostatnio wypożyczyłem od znajomwego Grę o tron i okazało się, że jest kilka wątków, a czasami i bohaterowie, którzy w serialu nie zostali pokazani z różnych przyczyn. Ale poza tym serial wiernie odzwierciedla książkę.

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Re: Ostatnio kupione/wypożyczone

Postautor: ania110 » 02 mar 2016, 13:07

ostatnio zakupiłam książkę Karoliny Kubilus "Szczęście w kolorze burgunda", jak dla mnie, książka w bardzo realny sposób przedstawia życie w związku małżeńskim. Nie przerysowuje go i przedstawia w nim różne problemy z jakimi spotkają się na swojej drodze małżeństwa. Książka porusza bardzo zupełnie inne tematy, jakimi jest rutyna w związku, zazdrość i chęć opuszczenia kraju. Jak dla mnie książka jest bardzo prawdziwa i nie ukazuje małżeństwa tylko z dobre strony, chociaż i takie w dzisiejszych czasach również się zdarzają. Dokładną pełną recenzję książki znajdziecie na moim blogu. Być może jeszcze dokładniej przybliżę Wam "Szczęście w kolorze burgunda". Zachęcam do przeczytania.

scofield
Początkujący
Data: 03 wrz 2015, 9:38

Postautor: scofield » 29 gru 2016, 18:29

A ja teraz jestem w połowie takiej o to książki http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Moda.-Historia-mody-od-XVIII-do-XX-w.-tom-2/574. Zawsze się tym interesowałam i chciałabym więcej wiedzieć na temat historii mody. Bardzo ciekawa książka, można się wiele dowiedzieć.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 05 sty 2017, 19:32

Kupiłem mojej książkę Pożądanie mieszka w szafie Piotra Adamczyka.

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Postautor: Madlen » 24 kwie 2017, 18:57

Lepiej, byś tam umarł
Autor:
Khalidov Mamed, Twardoch Szczepan

slow1
Początkujący
Data: 11 kwie 2017, 14:20

Postautor: slow1 » 26 maja 2017, 14:59

Ja ostatnio miałam okazję zapoznać się z "Pieniądze są sexi" Fryderyka Karzełka wydawnictwa rozpisani.pl

Wróć do „Książki”