Odskok czyta dzieciom

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Re: Odskok czyta dzieciom

Postautor: Cian » 30 cze 2013, 17:28

Kurde, miałam taką wielgaśną księge z Baśniami w takiej złotej okładce z pięknymi ilustracjami :3
Jako dziecko uwielbiałam czytać te baśnie (No dobra, czytać to za dużo powiedziane :lol: Wtedy jeszcze składałam literka po literce żeby ułożyć słówko, więc czytanie szło mi bardzo ale to baaardzo wolno, jak na 5-latka przystało :P Tia, przygodę z literaturą zaczynałam w bardzo młodym wieku :lol: Zanim nauczyłam się czytać zmuszałam kogoś dorosłego w zasięgu ręki żeby czytał mnie i bratu :P ) no ale wracając, to był zbiór różnych baśni (Mgliście pamiętam Jasia i Małgosie i moją ulubioną baśń o tym krasnalu 'Titelitury' :3) więc wydaje mi się że to był masywny zbiór baśni braci Grimm, który nie do końca był przystosowany do zdolności przedszkolaka, gdyż język był kwiecisty i większości słów nie znałam znaczenia :3 ("Mamooooo/Tatooo, a co znaczy to i to i to i tamto?" Tysiąc razy dziennie)

Aleee wracając do tematu, najfajniejsze są właśnie Baśnie Braci Grimm i Hansa Christiana Andersena :3
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Re: Odskok czyta dzieciom

Postautor: atena600 » 22 lip 2014, 22:42

"Legendy polskie" lub "Rymowanki polskie" wydawca: Greg Wydawnictwo
Zawsze warto czytać :zakupy: dlatego już dziś kupcie książkę

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Odskok czyta dzieciom

Postautor: Madlen » 24 kwie 2017, 19:05

Obrazek
Leśni Podróżnicy ,piękna opowieść pamiętam ja do dzisiejszego dnia :)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 19:06 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Książki”