gdzie szukacie inspiracji do sporządzania nowych dań?

newben
Nowy
Data: 09 kwie 2017, 17:39

Postautor: newben » 27 maja 2017, 17:42

Cześć, gotowanie zawsze było moją pasją, brałam nawet udział w programie kulinarnym :) chciałabym cały czas się rozwijać w tym kierunku, ale ostatnio mam jakiś zastój. Na https://www.unileverfoodsolutions.pl/ znalazłam kilka ciekawych inspiracji dla szefów kuchni – nie wszystkie przepisy jeszcze zdążyłam wypróbować. Mam pytanie, gdzie wy szukacie inspiracji do sporządzania nowych dań?

agata7852
Amator
Data: 25 lip 2012, 11:36

Postautor: agata7852 » 30 cze 2017, 9:51

newben pisze:Cześć, gotowanie zawsze było moją pasją, brałam nawet udział w programie kulinarnym :) chciałabym cały czas się rozwijać w tym kierunku, ale ostatnio mam jakiś zastój. Na https://www.unileverfoodsolutions.pl/ znalazłam kilka ciekawych inspiracji dla szefów kuchni – nie wszystkie przepisy jeszcze zdążyłam wypróbować. Mam pytanie, gdzie wy szukacie inspiracji do sporządzania nowych dań?

Ja tez bardzo lubie gotowac :) zawsze myslalam ze to bedzie moja slaba strona, ale powoli powoli zaczelam cos tam próbować wyszlo pare razy no i sie nie zrazilam :)
Ja czesto zagladam na kwestia smaku ;)
Sa fajne przepisy, mozna cos nowego podpatrzec - dla mnie - osoby raczkujacej w kwestii kulinarnej ta stronka jest super :)

viola99
Raczkujący
Data: 16 lut 2018, 18:10

Postautor: viola99 » 19 lut 2018, 9:18

Wiesz, nie ma sie co zrazac. Przeciez wszystkiego poczatki sa dosc trudne .. kazdy dorosly czlowiek to powinien wiedziec. W sumie to tez kiedys mialam dwie lewe rece do gotowania. Niestety zycie mnie zmusilo to nauki tej zmudnej umiejetnosci .. ktora okazala sie bardzo przydatna i zmienilam o 180 stopni moje zdanie na ten temat :) Kiedys chodzilam do roznego rodzaju barow mlecznych i wydawalo mi sie, ze tam serwuja dobre dania. Aktualnie to co gotuje w domowym zaciszu jest nieporownywalnie lepsze - az sama jestem zdziwiona tym faktem. Na poczatku szukalam przepisow na roznego rodzaju blogow. Z czasem zaczely powstawac takie serwisy jak https://uwielbiam.pl/przepisy gdzie praktycznie codziennie ktos dodaje cos nowego. Jak dla mnie to jest najwieksza kopalnia w ktorej znajdziemy praktycznie wszystko czego dusza zapragnie. Moze macie jeszcze podobne strony? Bede wdzieczna. Pozdrawiam

zosia7
Nowy
Data: 24 lut 2018, 10:01

Postautor: zosia7 » 24 lut 2018, 10:01

Dokladnie tak.

Rav33
Fanatyk
Data: 02 gru 2012, 15:38

Postautor: Rav33 » 05 kwie 2018, 9:13

Przywożę przepisy z podróży, ale nie zawsze udaje mi się odtworzyć te smaki, bo brakuje mi dobrych przypraw. Lubicie stosować? Jakich używacie najczęściej?

entliczek3
Raczkujący
Data: 12 kwie 2018, 15:44

Postautor: entliczek3 » 13 kwie 2018, 10:11

Ja polecam Kwestię Smaku. Nie wiem, jak ta dziewczyna to robi, ale te przepisy ZAWSZE się udają. No i znajomi i rodzina myślą, że jesteś mistrzem w kuchni, skoro takie cudeńka serwujesz :D

Wróć do „Kulinaria”