ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

nisia
Nowy
Data: 15 cze 2016, 22:20

ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: nisia » 04 lip 2016, 23:27

ODCHUDZANIE Z HERBATĄ – PRAWDA CZY MIT? Czy herbata jest w stanie wspomóc nas w walce z o wymarzoną sylwetkę? Ile i jakiej herbaty należy pić?

Awatar użytkownika
Alex90
Amator
Data: 23 kwie 2015, 7:52

Re: ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: Alex90 » 06 lip 2016, 1:36

Jakiś czas temu znalazłam gdzieś w necie na forum info właśnie o herbatach Big-Active wiadomo że herbata wszystkiego za nas nie zrobi i tak potrzebna jest dieta , racjonalne odżywania się no ale może wspomóc. Więc kupiłam 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie dlatego że dzięki zawartym składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody z tym miałam największy problem , a detox jak sama nazwa wskazuje na oczyszczenie organizmu. Piłam i pije ja cały czas 3 x dziennie jest o smaku smaku grejpfruta + trawa cytrynowej bardzo smaczna , pije ja na ciepło ale i schładzam kosatkami lodu na upały. I murze przyznać że u mnie jest poprawa nawet taka ze kilogramów mam mniej, zaczęłam chodzić na długie spacery bo wcześniej nie mogłam ze względu na waga i kolana nie niosły :-) Czuje że teraz żyje a nie całe dnie kiedyś spędzałam w domu. Jestem poprostu szczęśliwa nastolatka :-)

mocca
Nowy
Data: 12 lip 2016, 12:19

Re: ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: mocca » 12 lip 2016, 12:54

Ja wierzę w moc herbaty zielonej, przyśpiesza przemianę materii i jak dla mnie w przeciwieństwie do wszystkich innych oczyszczających organizm herbat smakuje wyśmienicie (oczywiście to może zdanie, po prostu nie przepadam za typowo ziołowym smakiem). Warto pamiętać, o czym wiele osób zapomina, żeby kupować herbatę wysokiej jakości od sprawdzonych marek, ponieważ czasami nawet nie wiadomo na czym firmy mogą oszczędzać i co tak naprawdę znalazło się w naszej torebce! :dobani: W ostatnim czasie kupuję te herbaty http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-zielone i jestem bardzo zadowolona. Są naprawdę wysokiej jakości, smakują pysznie i jest kilka wariantów smakowych dzięki czemu nie ma opcji, aby zielona herbata mi się znudziła (z żeńszeniem i granatem - mniam!) :)

luuzak
Nowy
Data: 04 kwie 2017, 9:09

ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: luuzak » 18 kwie 2017, 20:48

ja nigdy herbatek nie stosowałam, ale moja siostra chciała szybko schudnąć i bardzo dużo ich przyjmowała. Rozregulowała sobie zupełnie pracę jelit, zaczęły się wzdęcia, zaparcia i uczucie ciężkości. Lekarz jej na to poradził dicopeg 10g i na szczęście pomógł,nie wiem czy to przez te herbatki,czy moze za dużo ich piła,ale trzeba być czujnym

nisia
Nowy
Data: 15 cze 2016, 22:20

ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: nisia » 22 maja 2017, 23:56

Stosuję od zeszłego roku właśnie te herbaty big-active, uwielbiam wszystkie smaki. Co najważniejsze to mogę powiedzieć, że pomagają, jeżeli o odchudzaniu myślisz jak o zbilansowanym procesie to jak najbardziej, zwłaszcza,że ostatnie kilogramy najtrudniej schodzą i można trochę pobudzić organizm.

krzyhu
Początkujący
Data: 11 lut 2015, 20:00

ODCHUDZANIE Z HERBATĄ

Postautor: krzyhu » 26 cze 2017, 22:57

Moja druga połówka również stosuje herbatki Big-Active. Do tego dołączyła ćwiczenia i widać po niej efekty. Brzuszek straciła. Ciało się ujędrniło.

Wróć do „Kulinaria”