Fotografia ślubna - Cena a jakość

Chcesz się pochwalić tapetą, banerem swojego autorstwa? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Fotografia ślubna - Cena a jakość

Postautor: wipstudio » 25 cze 2015, 22:53

Witam dziś chciałbym Was zapytać ile wydaliście za zdjęcia ślubne oraz czy byliście zadowoleni z oferty jaką wam zgotował fotograf.

Ja osobiście nie miałem fotografa na ślubie ale posiadam na tyle jakościowe surowe wideo na płytach że powycinałem kilka klatek i wydrukowałem ;)

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Fotografia ślubna - Cena a jakość

Postautor: cytryna » 26 cze 2015, 9:07

Na ślubie miałam fantastycznego fotografa,zrobił nam takie zdjęcia,że kiedy oglądałam gotowy album miałam wrażenie jakbyśmy byli jakimiś super fotomodelami,piękna pamiątka i coś takiego innego w różnorakich romantycznych i szałowych pozycjach.
Cena była adekwatna to usługi w tamtych czasach tak mniej więcej średnia miesięczna wypłata.

Awatar użytkownika
maura
Fanatyk
Data: 14 lip 2014, 19:10

Postautor: maura » 25 sie 2015, 17:42

Na ślubie mojej siostry zdjęcia robił znajomy, wyszły świetnie :)

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 30 mar 2016, 15:20

nie zawsze cena idzie w parze z jakością, poza tym jak fotograf słyszy że maja to być zdjęcia ślubne to już na dzień dobry podnosi cenę

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 01 kwie 2016, 18:08

A co myślicie o fotografach którzy liczą sobie dwie średnie wypłaty za 2 dni pracy. Czy to nie przesada ?

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 04 kwie 2016, 10:07

moim zdaniem to zdecydowanie przesada i tym bardziej nie powinniśmy się na takich fotografów decydować, ponieważ myślą że w ciągu dwóch dni narobią cały miesiąc, nie dajmy się naciągać, my jak wynajmowaliśmy fotografa to głównie szukaliśmy jakiegoś w rozsądnej cenie, nie było łatwo, ale się udało, za ślub i za zdjęcia z wesela do tortu weselnego wziął 600 zł, moim zdaniem super cena, zdjęcia dostaniemy na płycie, a do tego dostęp na miesiąc czasu na jego stronę internetową do naszych zdjęć. moim zdaniem rewelacja

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 07 sie 2016, 14:07

Ceny są bardzo zróżnicowane, najlepiej indywidualnie pytać fotografa. U mnie fotki robiła pani Dominika z Domi-Foto i nie dość, że cenowo wyszło całkiem ok, to jeszcze pani miała dużo pomysłów i wszyscy goście byli zachwyceni. A naprawdę zależało mi na dobrym fotografie, bo nie było nie zamawialiśmy filmowania.
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.

hennessy
Raczkujący
Data: 03 wrz 2015, 10:10

Postautor: hennessy » 31 sie 2016, 5:19

Ja za zdjęcia ślubne i plenerowe dałam naprawdę niewiele w stosunku do fotografów, których mięli moi znajomi. A ja wynajęłam domi-foto, zdjecia są bardzo ładne i profesjonalnie wykonane.

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 19 paź 2016, 9:52

Ja sobie nie wyobrażam osobiście nie mieć pamiątki takiej profesjonalnej z własnego wesela właśnie w postaci zdjęć. U nas z żoną bardzo duże ciśnienie na to mieliśmy. Zdjęcia robiła nam bardzo doświadczona pani Ewa z firmy videomirków. Zdjęcia cieszą się w rodzinie bardzo dużą popularnością i podobają się każdemu więc jesteśmy zadowoleni :) Pani Ewa ma bardzo oryginalne podejście do tematu także nie ma co myśleć nawet o monotonii i tych samych ujęciach.
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.

Wróć do „Grafika”