Dla fanów 4 kółek

eruktos
Nowy
Data: 22 wrz 2015, 20:05

Dla fanów 4 kółek

Postautor: eruktos » 22 wrz 2015, 20:17

Fanom czterech kółek, ludziom lubiącym wyzwania i tym, którzy nudzą się w wolnym czasie mogę śmiało polecić ofertę w postaci vouchera na przejazd ekskluzywnym autem po torze wyścigowym xd Ceny nie są wygórowane a niewątpliwie można sobie zafundować tym niezapomnianą przygodę : ) Sam z tego skorzystałem, wrażenia niesamowite, dużo adrenaliny, czyli wszystko to czego potrzebuje młody człowiek xd Poniżej załączam link, który pokieruje cię na stronę z której możesz zakupić taki voucher i przy okazji lepiej zapoznać się z ofertą. Zachęcam do podawania innych pomysłów rozwijających pasję, łamiących bariery strachu i wprowadzających coś nowego w życiu każdego z was. : )

www.devil-cars.pl/?idpartner=honolulu

inkabinka
Raczkujący
Data: 04 lip 2016, 10:25

Re: Dla fanów 4 kółek

Postautor: inkabinka » 05 lip 2016, 9:02

Też jestem fanem 4 kołek ale zdecydowanie wolę jazdę takim autem http://motoprezent.pl/auta/lamborghini-gallardo-560km/i z tej firmy. Ceny są super fajne, a instruktorzy wyspecjalizowani , z pewną nogą na gazie. Ja z tej firmy jestem zadowolona z 100%

Wróć do „Moto/Sport”