Koniec pewnej epoki

Awatar użytkownika
Seven
Zawodowiec
Data: 29 cze 2009, 23:09

Koniec pewnej epoki

Postautor: Seven » 08 maja 2013, 10:56

27 lat w jednym klubie. Drugiego takiego trenera nie było i chyba już nie będzie.
13 mistrzostw Anglii
5 razy FA Cup
4 razy Puchar Ligi
2 razy Liga Mistrzów
Puchar Zdobywców Pucharów
Klubowe Mistrzostwo Świata

Ale jak widać wszystko się kiedys kończy. Ferguson po zakończeniu sezonu będzie dyrektorem sportowym w United.

Trochę tak smutno się zrobiło, to już nie będzie ten sam Manchester, w ogóle inaczej będzie wyglądała Premier League bez Fergusona żującego gumę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pajdanestor
Ekspert
Data: 04 maja 2010, 10:49

Re: Koniec pewnej epoki

Postautor: Pajdanestor » 08 maja 2013, 11:16

Moja wiedza w tym temacie jest znikoma (piłka), ale "zaintrygował" mnie, tytuł tematu. Jestem pewien, że dla Osób, które interesują się Manchesterem i zagadnieniami Ligi Mistrzów, odejście "legendy", to wielkie przeżycie. Tak sobie pomyślałem, że każde odejście, jest przyczynkiem do czegoś nowego. Może nowa rzeczywistość bez Fergusona, nie będzie aż taka "zła" ? Może nadejdzie nowa "Era", a nowy trener, wniesie "świeżość" ? :)

Awatar użytkownika
macio106
Prawa Ręka Boga
Data: 14 lip 2009, 19:41

Re: Koniec pewnej epoki

Postautor: macio106 » 08 maja 2013, 11:26

Wielka szkoda,ale cóż lata robią swoje takiego trenera już pewnie nie będzie.

Ciekawe kto będzie jego następcom? Mówi się o Davidzie Moyes z evertonu.

Edit.

I miałem rację:

http://premier-league.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Manchester-United-Moyes-zastapi-Fergusona,artykul,169544,1,423.html
Ostatnio zmieniony 08 maja 2013, 19:46 przez Magik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem dwa posty.

Wróć do „Moto/Sport”