Zapraszam do komentowania.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Zapraszam do komentowania.

Postautor: cytryna » 29 wrz 2014, 12:34

:)

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Re: Zapraszam do komentowania.

Postautor: wipstudio » 29 wrz 2014, 12:41

Co tu komentować.

Taki kraj gdzie o wodę ciężko gdyż do niej bardzo daleko . Deszczówki praktycznie brak - do zbiorników wodnych jeszcze dalej - budowa wodociągu jest mega kłopotliwa ze względu na teren - gorąc oraz jego ruchomość. Jedyne co możemy to patrzeć lub i rozejrzeć się za organizacją wysyłającą wodę butelkowaną , ale patrząc na zapotrzebowanie ustronianka i pobliskie firmy nie wyprodukują odpowiedniej ilości wody by temu sprostać.

Rozwiązanie : składka unijna (2 zł/obywatela) i za to transport z pożywieniem oraz wodą.

Wady : Jedzenie będzie drogie gdyż naturalne, bo oni od naszej chemii mogą umrzeć po prostu.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris

Postautor: cytryna » 29 wrz 2014, 13:05

Wipciu ale spójrz na to z uśmiechem oni są szczęśliwi,cieszą się nawet z niczego,doceniają to co mają i wielu im zazdrości.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 29 wrz 2014, 23:17

Ja pomijam oczywiste sprawy. Ale jak już drążymy to wypowiem się tak.

Dzisiejsze bachory mędzą że to jest do duszy a bo kolega ma lepsze a jak nie dostanie PS4 na komunie to jesteś najgorszą matką/ojcem dziejów - nie jesteś trendy i w ogóle nie kocham cie.

jesteśmy bardzo zatraceni w materializmie i obawiam się że to nieodwracalne ale przykładając się może za 4-5 pokoleń możemy przywrócić czas gdzie jak dostałeś banana to sam miałeś banana na twarzy.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris

Postautor: cytryna » 30 wrz 2014, 12:32

:lol: Fakt tak było.
Ależ od kogo się te dzieciaki uczą? w sumie ja też bym chciała zaspokoić wszystkie istniejące zachcianki tylko to nie bardzo możliwe jest,bo teraz kupiłabym najnowszej generacji komórkę córce bo o tym właśnie marzy a syna zabrała bym na koncert jakiegoś rapera :mysli: męża zabrałabym na jakąś fajną wycieczkę itp.Im więcej nad tym myślę tym więcej mi przychodzi do głowy ;) ale co by mi się serce nie krajało znalazłam na to patent
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) dla każdego po uśmiechu i jeśli mogę zrobić że ten uśmiech do mnie wróci to jestem happy.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris

Postautor: cytryna » 02 paź 2014, 12:26

coś :D nowego

Wróć do „Muzyka”