Eurovision 2014

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Re: Eurovision 2014

Postautor: Cian » 11 maja 2014, 19:01

saper82 pisze:myślę sobie, pod czas oglądanie eurowizji, zdecyduj się, wte, albo w te, kobietą czy chłopem, jak kobietą to zgól brodę, decyzja kim chcesz być

nie jestem homofobem, ale nie lubię gdy ktoś się z tym afiszuje. Bez brody bym w 100% ją akceptował.

Oooo właśnie, myślę to samo. Prywatnie to jest facet, najnormalniejszy z najnormalniejszych, nie spojrzałoby się na niego dwa razy na ulicy ;] Za kobietę przebiera się tylko na scenie, no ale już do jasnej ciasnej, jeśli chcę się przebrać za kobietę to niech na nią wygląda :v kobiety z takim zarostem jeszcze nie widziałam, więc bez brody nie byłoby takiego wielkiego halo i wszyscy przyjęliby to w miarę normalnie.
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 13 maja 2014, 16:35

Widzę, że temat dyskusji trochę zeszedł na przedstawiciela z Austrii :DD
Dla mnie też to z lekka przegięcie, i w zasadzie mogę się zgodzić z waszymi opiniami.
Jednak chcę zaznaczyć, że dzięki tym wszystkim oburzonym ludziom takie osoby istnieją. One to nakręcają, choć nic z tym nie zrobią.
Zobaczcie co się dzieje na internetach, wszędzie jakieś obrazki, niedługo każdy będzie go kojarzył. A on się dzięki temu wybije, bo z ciekawości zobaczę.Tak jest ze Szpakiem. Każdy go kojarzy, pewnie o to mu chodziło.
Sam do końca nie wiem co mam o tym myśleć.

Nie wiem kiedy ostatni raz oglądałem Eurowizję, chyba jak Ich Troje występowało :DD
Wygrana piosenka średnio mi się podobała, nie gustuję w czymś takim.

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 14 maja 2014, 12:39

Oglądałam podobał mi się ten program w tym roku przede wszystkim ze względów organizacyjnych świetne efekty specjalne,oświetlenie itp.
Trochę głupio mi było kiedy słyszałam komentarze tutejszej tv co do występów moich rodaków ale nieogolony facet w sukience to jak dla mnie za wiele, to nie normalne i pewne rzeczy nie powinny być nagradzane,bo jaki w tym przykład dla młodszej części publiczności?że takie dziwadła też trzeba akceptować?o tuż nie.Moim zdaniem w domu można sobie na jakieś takie fanaberie pozwolić jeśli ktoś w tym gustuje ale jak się wychodzi przed ludzi to trzeba jednak do jakiś norm się dostosować,piosenka jest ładna szkoda że tak niesmacznie się ogląda teledysk.

tereska72
Nowy
Data: 09 maja 2014, 15:39

Postautor: tereska72 » 14 maja 2014, 12:57

zgadzam się w 100%. jestem osobą raczej:) tolerancyjną ale tego nie zdzierżę - co to miało być???- ach szkoda pisać, piosenka nawet całkiem całkiem ale oczy mnie bolały jak widziały "kto" śpiewa;/ale przewraca się niektórym w główkach a wszystko dla sławy.

Awatar użytkownika
Stary
Postowiec Pospolity
Data: 18 lut 2014, 15:41

Postautor: Stary » 15 maja 2014, 15:18

Moim zdaniem "kiełbasy" nie powinni w ogóle dopuścić do konkursu ją/jego i takie osoby jak ona/on mi one nie przeszkadzają ale tylko i wyłącznie jak ich nie widzę i o nich nie słyszę. Poprostu tak jak tereska72 dla nich nie tylko w głowie sie poprzewracało ale i w d...e :lol: niedługo coś takiego bedzie chodzić po ulicach i wtedy sie zacznie... ;)

Awatar użytkownika
zimofit
Nowy
Data: 26 maja 2014, 17:18

Postautor: zimofit » 26 maja 2014, 17:23

Nie oglądam tego badziewia. :DD

ihaho
Raczkujący
Data: 14 lip 2014, 9:23

Postautor: ihaho » 14 lip 2014, 9:35

kiedyś ten festiwal coś znaczył a teraz to jest bal przebierańców żeby konczita nie była z brodą to by tego nie wygrała

Ameba
Raczkujący
Data: 02 gru 2014, 19:38

Postautor: Ameba » 13 gru 2014, 13:59

Moim zdaniem to była celowa prowokacja i szkoda bo facet naprawdę dobrze śpiewa a niestety nie z tym będzie się kojarzył :(

Wróć do „Muzyka”