Polskie "przeboje" 2013/14

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Polskie "przeboje" 2013/14

Postautor: wipstudio » 20 sty 2014, 18:52

Zostałem totalnie zdegustowany.
Ja się pytam Was młodzieży i nie tylko. Dlaczego każdy śpiewać może ?

Przykłady mojej fanaberii anty utworów :

Michał Wiśniewski - Filiżanka - ja jutro nagrywam piosenkę o ... nie wiem o kodzie CSS, ale ta jeszcze ujdzie jako zapchajdziura w playliście na koniec imprezy jak chce się gości wygonić, Natasza Urbańska - Rolowanie - Ja się pytam kto to wydał na światło dzienne. Nawet oka nie ma na czym zawiesić. Całkowity brak sensu, śpiewu nie licząc jakiś jęków, stęków z tła. Mój kolega z pracy kiedy usłyszał to po raz pierwszy zatęsknił za mordownią świąteczną z radia.

Ja całkowicie rozumiem że ewolucja dotyczy również muzyki ale w takim formacie jest to nieakceptowalne i nawet powinno być karane.

Przecież jest organizacja ISO - International Organization for Standardization niech powie że to ma być takie, tekstu zrozumiałego tyle, jakaś muzyka.
Jak tak dalej pójdzie to nie wiem co będzie.

Co do wczesnych linijek mego tekstu.
Każdy absolutnie śpiewać może aby tylko nie robił tym krzywdy innym osobom.
Są piwnice, lochy, las (chociaż nie bo Greenpeace się przyczepi o znęcanie się nad zwierzętami).

Jeżeli macie jakiekolwiek podobne przypadki wrzucajcie je ;)

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Re: Polskie "przeboje" 2013/14

Postautor: Cian » 20 sty 2014, 20:24

Ktoś tego słucha? :lol: Rolowanie to jakaś żenada, o teledysku nie wspominając, wyłączyłam po 20 sekundach :? 'piosenka' "My słowianie" według mnie to również żenada, po prostu jej nie cierpie ;] Nie śpiewam, bo nie umiem, więc wolę nie torturować innych ludzi :P
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
Brązowy Jenkin
Amator
Data: 06 sty 2014, 23:44

Postautor: Brązowy Jenkin » 20 sty 2014, 20:30

Muzyka już dawno straciła swój dawny urok. Niewiele jest teraz utworów wartościowych i miłych dla ucha i żeby znaleźć coś dobrego, a zarazem nowego trzeba się czasami nieźle naszukać. Tak czy siak, to co teraz puszczają za rok pójdzie w zapomnienie, może nawet wcześniej. Prawdziwa muzyka przetrwa wszystko :cool:

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 20 sty 2014, 21:01

Na pewnej stronce widziałem, że Cezik zrobił przeróbkę nataszy i wiśniewskiego razem więc weszedłem ;)
Wcześniej widziałem tylko kawałek Rolowania, więc tym bardziej byłem zdumiony jak on to zrobił.
Chcąc się przekonać o czym są te 2 piosenki sprawdziłem, posłuchałem, a zachwycie nie byłem :DD

,,Muzyka już dano straciła swój urok'' - no chyba że masz na myśli radio.
Ja się tak naszukam dziennie naprawdę sporo i gdy odkryję jakąś perełkę dla mnie czuję się taki zadowolony ;)
Radio to omijam z daleka, no chyba że jakieś niezależne stacje.
Brzydzę się tą sztucznością, wszystko zeszło na zysk. A nie zeszło by gdyby ludzie tego nie słuchali. Ja jednak oczekuję czegoś więcej od muzyki niż tylko rozrywki.....

Awatar użytkownika
Brązowy Jenkin
Amator
Data: 06 sty 2014, 23:44

Postautor: Brązowy Jenkin » 20 sty 2014, 23:29

Właśnie dokładnie o tym mówię, żeby znaleźć coś wartościowego trzeba szukać. Nie tylko w radiu leci kiepska muzyka, kiepska muzyka leci właściwie wszędzie.

Mnie dodatkowo bardzo irytuje to jak ludzie obnoszą się z tą swoją muzyką. Na szczęście moda na odtwarzanie tego chłamu przez telefony komórkowe "tak, żeby wszyscy słyszeli" już nie jest tak wyraźna jak choćby dwa lata temu.

Wróć do „Muzyka”