Przystanek Woodstock 2013

oleczka
Raczkujący
Data: 21 cze 2013, 11:47

Przystanek Woodstock 2013

Postautor: oleczka » 01 sie 2013, 15:45

Już dziś (1 sierpnia) o godzinie 15 startuje legendarny Przystanek Woodstock 2013. Potrwa on do 3 sierpnia. Na scenie w Kostrzynie nad Odrą zagrają między innymi: Kamil Bednarek, Happysad, Anthrax, The Tubes, Leningrad, Kaiser Chiefs, Enter Shikari, Ugly Kid Joe, Maria Peszek i Atari Teenage Riot.

lamparciczka
Amator
Data: 29 kwie 2013, 7:15

Re: Przystanek Woodstock 2013

Postautor: lamparciczka » 01 sie 2013, 16:13

banda oszołomów będzie miała gdzie ćpać
i jak co roku wśród nich zlot dziwowisk z irokezami na głowie i kolorami tęczy - jak by moje dziecko tak miało wyglądać to albo bym biorąc przykład z indian skalp żywcem zdjęła, albo rzeczy za drzwi i ja takiego zwierzęcia nie znam i to nie jest moje dziecko bo zdrowy człowiek by tak się na ulicy nie pokazał

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec
Data: 10 maja 2013, 15:40

Postautor: Blain08 » 01 sie 2013, 16:39

Każdy się ubiera jak chce i słucha tego co lubi..
lamparciczka pisze: jak by moje dziecko tak miało wyglądać to albo bym biorąc przykład z indian skalp żywcem zdjęła, albo rzeczy za drzwi i ja takiego zwierzęcia nie znam i to nie jest moje dziecko bo zdrowy człowiek by tak się na ulicy nie pokazał

To kiepska z Ciebie matka..

Awatar użytkownika
chemini
Administrator
Data: 27 sie 2009, 20:50

Postautor: chemini » 01 sie 2013, 18:12

Blain08 pisze:Każdy się ubiera jak chce i słucha tego co lubi..

:cool:

lamparciczka pisze: bo zdrowy człowiek

A co to znaczy?

W tym roku nie jadę na woodstock, zamiast tego zaliczam wszystkie "festiwale dark " ... muzycznie nic dla mnie nie ma w tym roku. A to jednak muzyka tam przyciąga.
Lubuskie Stowarzyszenie Historyczne "Lubusz"

lamparciczka
Amator

Postautor: lamparciczka » 01 sie 2013, 19:00

Blain08 pisze:Każdy się ubiera jak chce i słucha tego co lubi..
lamparciczka pisze: jak by moje dziecko tak miało wyglądać to albo bym biorąc przykład z indian skalp żywcem zdjęła, albo rzeczy za drzwi i ja takiego zwierzęcia nie znam i to nie jest moje dziecko bo zdrowy człowiek by tak się na ulicy nie pokazał

To kiepska z Ciebie matka..

jak rodzice wychowani w oborze i w dnie poziomu kultury to i potem dzieci wyglądają jak wyglądają i wedle słów owsiaka "róbta co chceta" i potem taki margines społeczny się pałęta
moje dzieci styczności z plebsem i kulturą z obory nie mają i wyglądają jak ludzie a nie robią z siebie pośmiewisko, taki wygląd i ubiór to do cyrku na występy i rozbawienie publiczności zamiast klaunów
matka ze mnie dobra bo chowam wychowane i kulturalne jednostki społeczne a nie bydło i zauważ, że nie piszę nic na temat muzyki tylko na temat wyglądu jednostek z marginesu ćpających, pijących bo innych przyjemności podczas zabawy podczas koncertu klauny nie znają

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec

Postautor: Blain08 » 01 sie 2013, 19:35

Skoro nie dajesz własnym dzieciom wolnego wyboru, to według mnie nie jesteś dobrą matką... Ale nie mnie oceniać, jeśli Cię uraziłem - wybacz, ale takie jest moje zdanie

lamparciczka
Amator

Postautor: lamparciczka » 01 sie 2013, 20:06

Blain08 pisze:Skoro nie dajesz własnym dzieciom wolnego wyboru, to według mnie nie jesteś dobrą matką... Ale nie mnie oceniać, jeśli Cię uraziłem - wybacz, ale takie jest moje zdanie

może ja się źle wyraziłam :) i nie uraziłeś mnie niczym :) to jak dziecko wygląda to zależy od rodziców, wychowania i jeśli rodzice są dnem to i dzieci robią co chcą i wyglądają jak wyglądają ale to nie jest ani wygląd człowieka na poziomie ani taka osoba nie reprezentuje sobą poziomy wyższego od dna
moje dzieci wolne wybór mają, ale wychowane zostały na pewnych wzorcach, mają swoje cele do których zrealizowania dążą i będą kimś - wyobraź sobie jak zareaguje na ciebie np dyrektor banku gdy przyjdziesz złożyć podanie o pracę a ty jesteś wytatuowany, wykolczykowany, z irokezem na głowie - jeśli będzie chciał z tobą rozmawiać w ogóle to będzie twoje szczęście a pracy z takim wyglądem nigdy nie dostaniesz
moje dzieci nigdy tak nie wyglądały i wyglądać nie będą bo dla nich to jest wypaczenie
by mieć coś w życiu nie być zwykłym robolem za najniższą krajówkę musisz sobą coś reprezentować ( wygląd) i mieć poukładane w głowie, a zwykły robol z marginesu no to może wyglądać jak wygląda

Awatar użytkownika
mamamija
Stały Bywalec
Data: 07 lip 2012, 18:58

Postautor: mamamija » 01 sie 2013, 20:30

Twoje dzieci są po prostu zindoktrynowane, uważam że jest to złe wychowanie bo po wejściu w dorosłość odbiją sobie z nawiązką trzymanie w klatkach. Znam ludzi którzy są satanistami słuchają muzyki metalowej najcięższej jaka jest ale w życiu byś tego nie poznała jak by cie obsługiwał w sklepie. No ma chłopak dłuższe włosy. I co to ma od razu być zboczenie, wypaczenie, margines społeczny, robol?
Poczekaj jak ci dziecko przyjdzie do domu i powie że jest gejem albo przyprowadzi muzułmankę. Chciała bym zobaczyć twoją minę.
Inność nie oznacza marginesu, ćpania, alkoholizmu, patologii.

Inność drażni jednakowość, ale nie tak jak jednakowość wk*rwia inność, bo głupota wk*rwia inteligencję. Większość ludzie to roboty systemu bez własnej tożsamości i oczywiście często daje im to szczęście jednak w zamian stają się bezmózgimi idiotami. Oczywiście nie zabraniam nikomu być idiotą , ale nazywajmy rzeczy po imieniu...
demotywatory.pl

Awatar użytkownika
chemini
Administrator
Data: 27 sie 2009, 20:50

Postautor: chemini » 01 sie 2013, 20:48

Można się zdziwić ile osób poznanych przeze mnie (Na Castle Party) pracuje w banku, w szpitalu czy jako nauczyciele.
Dlaczego ubiór skreśla człowieka :facepalm:
Lubuskie Stowarzyszenie Historyczne "Lubusz"

Awatar użytkownika
Blain08
Stały Bywalec

Postautor: Blain08 » 02 sie 2013, 6:01

chemini pisze:Dlaczego ubiór skreśla człowieka :facepalm:

Bingo! To że chodzę w luźnych ciuchach czy w jakichś dresach, to dla społeczniaków od razu jest złodziejem lub dilerem ;) Nie jedna osoba krzywo na mnie patrzy przez sam ubiór, a mimo to mam dobrą pracę ;)

Wróć do „Muzyka”