Baza ofert turystycznych

fabianau
Nowy
Data: 10 paź 2014, 14:40

Re: Baza ofert turystycznych

Postautor: fabianau » 10 paź 2014, 14:53

Witam,

Chciałbym przedstawić wyszukiwarkę połączeń autokarowych, która obsługuje wszystkie europejskie kraje. W swojej bazie danych posiada wszystkich działających przewoźników i jest stale aktualizowana, więc nie ma możliwości, by przeoczyć najlepszą ofertę.
Za bilet zapłacisz tyle, co u kierowcy, a jeśli będziesz naszym stałym klientem - oferujemy program lojalnościowy, w którym oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty na bilety. Nie trzeba więc wychodzić z domu i stać w kolejkach po bilet, bo to samo można zrobić z poziomu strony www.autokary24.pl

Akceptujemy wszystkie zniżki.
W razie jakichkolwiek pytań, można skontaktować się z działem obsługi klienta w celu uzyskania wskazówek, czy odpowiedzi na nurtujące pytania. Jesteśmy do dyspozycji przez 24h/7 dni w tygodniu.

Życzę miłej podróży,
au24.pl

elkazlodzi
Nowy
Data: 16 kwie 2016, 19:13

Re: Baza ofert turystycznych

Postautor: elkazlodzi » 17 kwie 2016, 15:04

Ja zazwyczaj szukam dobrych ofert w internecie. Ostatnio zupełnie przypadkowo natrafiłam na stronę http://iceventure.pl/ a tam ogranizacja wycieczki do Islandii - zwiedzić to miejsce, od dawna było to moim marzeniem. Zarezerwowałam bilety i w sierpniu moje marzenie się spełni

Wróć do „Turystyka”