Przedluzenie pobytu w Kanadzie.

catdreams
Nowy
Data: 13 wrz 2015, 23:47

Przedluzenie pobytu w Kanadzie.

Postautor: catdreams » 14 wrz 2015, 0:05

Witam. Jestem w Kanadzie od ponad 4 miesiecy na wizie turystycznej. Chce wyslac podanie o przedluzenie pobytu ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Wylot mam na 2 Listopada 2015. Chcialabym dowiedziec sie takze czy po wyslaniu odpowiedniego pisma o przedłużenie pobytu w Kanadzie moge wyjechac do Polski w trakcie rozpatrywania mojego podania, wrocic do Kanady bez problemow i czekac na odpowiedz. Nie jestem pewna czy w trakcie przedluzania pobytu w Kanadzie moge opuscic kraj, a bardzo mi zalezy na wylocie do Polski. Dziekuje z gory za odpowiedz.
Cat Dreams

Awatar użytkownika
coral
Postowiec Pospolity
Data: 03 sty 2015, 21:13

Re: Przedluzenie pobytu w Kanadzie.

Postautor: coral » 14 wrz 2015, 1:59

Nie rozumiem , nie potrzebujesz vis'a do Canady ! wiec po co takie krecenie ?

catdreams
Nowy

Postautor: catdreams » 15 wrz 2015, 23:33

Nie potrzebuje wizy do kanady ale tez nie moge sobie tutaj zostac od tak. Musze przedluzyc pobyt. Najdluzej moge zostac 6 miesiecy jezeli zostane dluzej to po powrocie do polski nie mam juz szansy na kolejna wizyte.
Cat Dreams

Awatar użytkownika
coral
Postowiec Pospolity

Postautor: coral » 16 wrz 2015, 1:04

Nie ! do 6 miesiecy , musisz opuscic Canade , a z 3 dni mozesz przyjechac na kolejne 6 miesiecy ! chyba ze bedziesz podejrzany i wbija ci 3 miesiace .

catdreams
Nowy

Postautor: catdreams » 24 wrz 2015, 0:26

Moge przedluzyc pobyt w kanadzie. Na odpowiedz czeka sie 3 miesiace. W tym czasie moge opuscic Kanade i wrocic spowrotem jezeli bede miala potwierdzenie nadania listu poleconego do nich. Po 3 dniach moga mi wbic wizyte do 7 dni albo 4 miesiecy albo 6 miesiecy. Zalezy wszystko jaki humor bedzie miala osoba przepuszczajaca mnie na lotnisku. To jest po prostu zalezne od szczescia nie od reguly. Dowiedzialam sie na innym forum bo niestety tutaj nie dostalam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Dzieki.
Cat Dreams

Awatar użytkownika
coral
Postowiec Pospolity

Postautor: coral » 24 wrz 2015, 14:29

Psluchaj
Przedluzenie robilo sie gdy obowiazywala nas visa do Canady !
Obecnie jest ruch bez_visowy ! Wiec gdy chcesz opuscic Canade i wrocic po miesiacu , to jaki sen ma przedluzanie vis'a ? nie widze sensu - to takie maslo maslane !

No ale jak uwazasz ze dostalas za malo info. To zapytaj sie u zrodla ! Canada - Express Entry
i Visit Canada-

A tu masz wyjasnione w jakich celach dokonujesz przedluzenia - przeczytaj i pomysl czy twoje kryteria pasuja.
Extend your stay in Canada as a visitor
to jest dokladnie co ci pisalem :chatownik: :tak:

Wróć do „Turystyka”