Wakacje z biurem czy na własną rękę.

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Wakacje z biurem czy na własną rękę.

Postautor: cytryna » 25 maja 2016, 15:10

konabis ,ewidentnie spodobalo sie to miejsce ;)ze tak uparcie reklamujesz

elkazlodzi
Nowy
Data: 16 kwie 2016, 19:13

Postautor: elkazlodzi » 01 cze 2016, 15:09

Ja stawiam na solidną organizację. Zawsze marzyła mi się podróż do Islandii i w końcu moje marzenie się spełni. Mam już zarezerwowaną taką podróż już nie mogę się doczekać

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Postautor: KarolowaOla » 19 cze 2016, 13:42

Ja chce w tym roku pojechać do Tunezji. Tak mi się marzy to miejsce. Polecacie jakieś konkretne miasta? Co Warto zobaczyć? I przede wszystkim jak jechać?

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 20 cze 2016, 16:01

Wiecie to zależy... nie raz jak patrzę na ogłoszenia biur podróży myślę sobie ILE? bo wiem, że np. lot w dwie strony można znaleźć za 150 złotych, hotele zaczynają się od 80 złotych i transport z lotniska da się za pare euro ogarnąć. Ale z drugiej strony nie chce mi się samemu się o wszystko martwić, kupować z wyprzedzeniem, polować na okazję itd.

W tym roku pojechałam na Majówkę z Pociąg na Bałkany, i w wakacje też z nimi jadę. Małe, niezależne biuro podróży z dobrymi opiniami. Mi się podobało, bo było dwóch opiekunów, w tym jeden z nich to kierowca i cały czas oprowadzali po miejscach, odpowiadali na każde pytanie, znali dobre i tanie restauracje oraz nie było problemów np. z postojami po drodze jak ktoś chciał do toalety. Przekonało mnie to, żeby faktycznie nie kombinować, a szukać ofert bezpośrednio z biur podróży.

scofield
Początkujący
Data: 03 wrz 2015, 9:38

Postautor: scofield » 24 cze 2016, 15:25

Ani nie na własną, ani z biurem.
Przecież można bezpośrednio ogarniać sobie w hotelach. Ja tak zrobiłem w tym roku bo trafiłem na bardzo fajną promocję w Hotelu SPA Unitral. Już nie mogę się doczekać wyjazdu

adamr
Amator
Data: 03 lut 2015, 12:16

Postautor: adamr » 28 cze 2016, 10:11

Scofield, to co opisujesz to jest właśnie na własną rękę. Z biurem to masz zorganizowaną wycieczkę lub wczasy. Inna sprawa, że mam znajomych, którzy szukają hoteli poprzez Itakę. Teraz tak jest, że dzięki biurom możesz również np. wynająć samochód.

Blacha
Fanatyk
Data: 17 lis 2013, 18:02

Postautor: Blacha » 29 cze 2016, 21:29

Jeśli chodzi o dalsze wyjazdy to robię to z biurem podróży. Na przykład w tym roku z Itaką wybieram się tutaj http://www.itaka.pl/no-limits/rumunia/w ... 2&childs=0 zapowiada się fajna przygoda. Już nie chodzi o wampiry, ale sama Rumunia jest pięknym krajem.

Awatar użytkownika
Potylka
Fanatyk
Data: 19 sie 2014, 14:15

Postautor: Potylka » 30 cze 2016, 0:27

Ja chyba teraz latem nie dam rady wyjechać na urlop a czy na wrzesień itaka ma też jakieś promocje?

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 05 lip 2016, 18:59

z całą pewnością wydaje mi się że wakacje na własną rękę to dużo lepsza opcja niż biuro podróży. Wszystko planujesz sobie sama od deski do deski i to jest prawdziwe "witaj przygodo" :)
My z rodzinką w tym roku zaplanowaliśmy wakacje nad polskim morzem w Gąskach. Nocuje w ośrodku rekreacyjnym "Aga" Mieliśmy tam do wyboru pobyt w domkach albo hotelu ale wybraliśmy domki bo są piękne i jakos tak bardziej klimatycznie :) Mają też SPA z którego na pewno skorzystam!
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.

adamr
Amator

Postautor: adamr » 15 lip 2016, 12:27

Potylka pisze:Ja chyba teraz latem nie dam rady wyjechać na urlop a czy na wrzesień itaka ma też jakieś promocje?

Cóż, chyba najprościej zajrzeć na stronę http://itaka.pl i znaleźć coś dla siebie.

Zdrapaka
Początkujący
Data: 10 lut 2016, 8:24

Postautor: Zdrapaka » 19 lip 2016, 12:37

adamr pisze:
Potylka pisze:Ja chyba teraz latem nie dam rady wyjechać na urlop a czy na wrzesień itaka ma też jakieś promocje?

Cóż, chyba najprościej zajrzeć na stronę http://itaka.pl i znaleźć coś dla siebie.

A jak na własną rękę i do Niemiec to może np. http://johnnytraveler.pl. Tylko, że Niemcy mają podobny klimat, ale piwo mają dobre, samochody fajne... :)

adamr
Amator

Postautor: adamr » 11 sie 2016, 14:12

Jeżeli chodzi o Niemcy, to w itace widziałem coś takiego z rejsem po Renie. Choć w sumie wolałbym przejechać więcej krajów. Jeżeli chodzi o samodzielne wyprawy, to Niemcy są na tyle blisko, że można pojechać pociągiem i wypożyczyć samochód lub w ogóle udać się samochodem.

Blacha
Fanatyk
Data: 17 lis 2013, 18:02

Postautor: Blacha » 20 sie 2016, 13:53

A ja wracam żeby się pochwalić, że byłem z No Limits Itaki w Rumunii. Podróż na prawdę się udała, Itaka w ogóle to stanęła na głowie żeby niczego nam nie zabrakło. Ale pomijając już to, to widoki były na prawdę piękne, zrobiliśmy sporo zdjęć, no i wiele wspomnień ; )

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 01 wrz 2016, 12:32

Tylko wiesz nie każdy chce takie "Witaj przygodo", bo jak stanie się coś niespodziewanego np. spóźnisz się na przesiadkę to jesteś w tyłku, a biuro ma obowiązek ci zapewnić podróż bez przygód.

Aczkolwiek planowanie podróży samemu też ma plusy. Np. jak chcę jechać na zawody w skokach narciarskich to sama sobie wszystkiego szukam, ale już na urlop to zdecydowanie biuro.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 02 wrz 2016, 14:06

W zasadzie bardzo dużym plusem omijania biura podróży jest większa szansa na mniejsze skupiska ludzi.
Obrazek