Wakacje z biurem czy na własną rękę.

Awatar użytkownika
coral
Postowiec Pospolity
Data: 03 sty 2015, 21:13

Re: Wakacje z biurem czy na własną rękę.

Postautor: coral » 07 cze 2015, 22:03

veraa
wyobraz sobie ze jestes w Shanghai i co bedziesz zwiedzala z kim sie dogadasz gdy wiekszosc nie zna ang. ? polskiego tym bardziej .
Lepszy przyklad - Rzym !!! Vatycan Juz samp poruszanie sie po i parkowanie to problem i kasa ! a zorganizowane - autokary maja wydzielone miejsca i idzie to szybko i sprawnie , sama w zyciu nie zobaczysz wszystkiego przez kilka dni .
Poprostu co mozna samemu to mozna ale nie wszedzie i nie zawsze .

Pasik
Nowy
Data: 13 lis 2014, 15:24

Postautor: Pasik » 28 cze 2015, 16:37

Harmonia pisze:Pasik - pytanko. Rezerwowaliście przelot czy hotel? Mieliście zapewnione jakies atrakcje w Grecji? Cenowo wyszło atrakcyjnie?

Rezerwowaliśmy wszystko w jednym miejscu czyli i przelot i hotel i ubezpieczenie, bo bez tego lepiej nie ryzykować i transfery z lotniska do hotelu. Dla nas liczył się ten komfort, że sami sobie organizowalismy czas na miejscu bez z góry narzuconych programów. Cenowo też jesteśmy zadowoleni. Zapraszam na priv, dokladnie powiem co i jak.

Tuśka
Początkujący
Data: 06 sie 2014, 16:44

Postautor: Tuśka » 29 cze 2015, 1:59

Przed nosem w powodu braku decyzyjności przeleciała mi oferta wylotu do Grecji na 8 dni za niecałe 900 zł, oczywiście last minute w itace. Myślę, że takie wczasy z opcją wycieczki do dobra możliwość wypoczynku jeśli chce się zaczerpnąć trochę klimatu nieznanego państwa.

veraa
Nowy
Data: 07 cze 2015, 21:48

Postautor: veraa » 13 lip 2015, 21:25

coral pisze:veraa
wyobraz sobie ze jestes w Shanghai i co bedziesz zwiedzala z kim sie dogadasz gdy wiekszosc nie zna ang. ? polskiego tym bardziej .
Lepszy przyklad - Rzym !!! Vatycan Juz samp poruszanie sie po i parkowanie to problem i kasa ! a zorganizowane - autokary maja wydzielone miejsca i idzie to szybko i sprawnie , sama w zyciu nie zobaczysz wszystkiego przez kilka dni .
Poprostu co mozna samemu to mozna ale nie wszedzie i nie zawsze .

Coral – oczywiście nie wszędzie i nie zawsze ale do przesady już nie róbmy z siebie ludzi nieporadnych nie mówię o Shanghai ale Rzym? Błagam...toż byłam w Rzymie, bo tak jak „Pasik” pojechałam na własną rękę przez traveloppe, z dogadaniem się nie miałam problemu – angielski:) jeżeli wiesz co chcesz zwiedzać to trzeba przed wyjazdem poczytać, ogarnąć wszystko samemu, dobry przewodnik w rękę i tyle ;)

blankaszklanka
Raczkujący
Data: 21 lip 2015, 15:28

Postautor: blankaszklanka » 22 lip 2015, 8:18

Ja zawsze podróżuje tylko i wyłącznie na własną rękę. Daje to więcej możliwości i na pewno jest o wiele tańsze niż wczasy z biurem podróży. Poza tym na wakacjach na własną rękę nic nas nie ogranicza.

master
Początkujący
Data: 10 lip 2012, 21:16

Postautor: master » 30 sie 2015, 17:18

blankaszklanka pisze:Ja zawsze podróżuje tylko i wyłącznie na własną rękę. Daje to więcej możliwości i na pewno jest o wiele tańsze niż wczasy z biurem podróży. Poza tym na wakacjach na własną rękę nic nas nie ogranicza.

Jeśli mowa o wczasach to na wakacjach z biurem podróży też nic nie ogranicza bo jeśli mowa o wycieczkach to owszem one przebiegają według określonego planu w którym oczywiście jest czas wolny i można robić co się chce. Co do cen to różnie to bywa bo nie zawsze na własną rękę wyjdzie taniej. Biuro podróży ma większe możliwości.

adamr
Amator
Data: 03 lut 2015, 12:16

Postautor: adamr » 08 wrz 2015, 10:00

Czasem jedyną rozsądną wersją jest biuro podróży. Jeżeli chcesz się wybrać na rejs, to na pewno tańsze będzie skorzystanie z biura podróży.

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 29 wrz 2015, 11:11

My byliśmy z biurem podróży.. i było ok.
Choć nie pwiem, patrząc na to co się dzieje, strach, bo nie ma pewności czy się wróci..
Mój brat w tym roku pojechał na własną rękę i tez był zadowolony

master
Początkujący
Data: 10 lip 2012, 21:16

Postautor: master » 28 paź 2015, 20:35

Dlatego warto wybierać te które mają wysoką gwarancję ubezpieczeniową. Wtedy jesteś pewniejsza że w razie gdyby coś nie pykło to na pewno wrócisz do kraju bez żadnych problemów.

adamr
Amator

Postautor: adamr » 29 paź 2015, 10:48

Z biurem najlepiej. Zresztą warto je sprawdzać. Raczej należy postawić na te większe.
Poniżej ciekawy ranking, z którego wynika komu można zaufać, a jakie firmy omijać szerokim łukiem.
http://turystyka.rp.pl/temat/984572.html

elkazlodzi
Nowy
Data: 16 kwie 2016, 19:13

Postautor: elkazlodzi » 17 kwie 2016, 15:01

Ja wolę zaufać specjalistom w tej dziedzinie. Uwielbiam stronę http://iceventure.pl/ organizują wycieczkę na Islandię, zawsze wszystko mają świetnie przgotowane, polecam

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 28 kwie 2016, 21:07

Ja ostatnio przekonałem, że podróżować na własną rękę da się dużżżo taniej. Na wycieczkę do paryża wybrałem się całkiem spontanicznie. Znalazłem hostel najlepiej oceniany na google i pofrunąłem. Polecam każdemu :)
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.

adamr
Amator

Postautor: adamr » 06 maja 2016, 9:25

Najtaniej to jest siedzieć w domu, ale wtedy nie można mówić o odpoczynku. Tanio w Biedronce można dostać różne produkty, z których ugotujesz obiad. Czy to oznacza, że restauracja to miejsce zakazane?

japończyk
Raczkujący
Data: 15 paź 2009, 20:15

Postautor: japończyk » 10 maja 2016, 16:19

Tylko spontan po Polsce , zwiedzam takie miejscowości o których krajan nie ma pojęcia że istnieją.

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 25 maja 2016, 14:49

ja wole samemu sobie zaplanować czas i miejsca które odwiedze. Ostatnio byłam w brzezinie, jesli ktoś szuka pieklnego miejsca w którym nie ma tlumów i można wypocząć to to jest świetna opcja. Mają świetne domki, czyste i komfortowe. Ośrodek dobrze zlokaliowany i wyposazony ;)
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.