Wakacje z biurem czy na własną rękę.

scofield
Początkujący
Data: 03 wrz 2015, 9:38

Postautor: scofield » 30 sie 2017, 20:08

To zależy w sumie jak chcesz spędzić wakacje i czego od takiego wyjazdu oczekujesz :) Ja jeździłem i z biurem i na własną rękę i osobiście preferuje to drugie rozwiązanie :) Jak mam nad wszystkim kontrolę :D W tym roku z całą rodzinką wybraliśmy nasze morze i hotel w Ustce. A to dlatego, że znajomi nam bardzo polecali no i mieli rację jak sie okazało. A sama Ustka to przeurocze miejsce, naprawdę, jest tam co robić :)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 22:37 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.

kupers
Raczkujący
Data: 23 sty 2017, 16:06

Postautor: kupers » 09 lis 2017, 16:27

Z biurem podróży, od lat. Sami robimy jedynie krótkie wypady.
Czemu? Bo wolimy mieć wszystko załatwione przez kogoś. Żeby ogarnąć wyjazd za taką samą cenę, jak z BP, trzeba naprawdę każdą usługę kupić mega okazyjnie - lot, hotel, transfer, ubezpieczenie.
Rezerwuję zawsze przez agenta - Travelplanet. W cenie wyjazdu mam ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP, ale nawet bardziej chodzi o to, że mam podane oferty wszystkich biur podróży w jednym portalu. Czasami ten sam termin, ten sam hotel potrafi kosztować w zależności od biura nawet kilka tysięcy więcej. Zatem chyba warto, prawda?

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 09 lis 2017, 23:34

Oczywiście że tak. Jednak chce pojechać na odludzie jakieś np pole we Włoszech. Oferty BP przeważnie pokazują centra ludności (hotele itp) ja osobiście jestem odludkiem i lubię spokój. Nawet szukając po winiarniach mozna sie dogadac z właścicielami o nocleg i przeżyć coś innego. Ja nie lubie wakacji typu hotel basen plaza hotel bar spac. Wole połazić z aparatem po górach i dolinach.