Grand Theft Auto V :D

Awatar użytkownika
zibu18
Amator
Data: 03 maja 2012, 11:18

Grand Theft Auto V :D

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 12:02

Plotki i najświeższe informacje na temat najnowszej gry ze stajni Rockstar Games i Take Two Interactive.
Najpopularniejszy branżowy analityk z firmy Wedbush Morgan, Michael Pachter, ogłosił w ramach najnowszego epizodu GT.TV, że Grand Theft Auto V będzie największą grą na tegorocznym E3, lecz nie pojawi się na samych targach, tylko na dzień przed rozpoczęciem, czyli 4 czerwca. Rockstar Games słynie z robienia zamieszania swoimi produkcjami przed ważnymi wydarzeniami w dziedzinie gier. Według Pachtera, każdy przechadzając się po korytarzach LA Convention Center rozmawiałby tylko o V. Jego zdaniem, premiera najnowszej części Grand Theft Auto odbędzie się 23 października bieżącego roku. Jest to nawet prawdopodobne, ponieważ premiery gier w USA są właśnie we wtorki. Należy pamiętać, że wtedy na półkach sklepowych ukaże się inna gra wydawana przez Take-Two BioShock: Infinite. Analityk twierdzi jednak, że Rockstar nie przejmuje się grą 2K Games. Na razie to tylko plotki, ale powinniśmy w czerwcu dostać kilka informacji na temat Grand Theft Auto V, maj będzie miesiącem Maxa Payne'a 3.

Żródło: gtasite.pl
A ktoś z was użytkowników, interesuje się Max Payne'm 3 ?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2013, 15:21 przez Pajdanestor, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Dodano znacznik Quote

Awatar użytkownika
Nefisto
Fanatyk
Data: 27 lut 2011, 22:11

Re: Grand Theft Auto V :D

Postautor: Nefisto » 03 maja 2012, 12:06

Jakoś tych plotek tu nie widzę ^^
Z traileru można się już domyśleć, że wracam do San Andreas, co jest pozytywnym plusem. No i to, że mają tam być CJ (trochę za staro na trailerze wyglądał), Nico i ten z Vice City. Ciekawie się zapowiada, powiem szczerze :cwaniak:

Awatar użytkownika
zibu18
Amator

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 12:10

Z tego co wiem, to CJ'a ma nie być w GTA V. Trailer widziałem i nie spostrzegłem go tam, poprawię się, ale masz tutaj Nefisto :)

https://twitter.com/#!/youngmaylay/status/187659643970011136

Info nt. CJ'a. Żródło z Twitter.com :D Tą informację zamieścił Young Maylay, który podkładał głos CJ'owi.

Awatar użytkownika
Nefisto
Fanatyk

Postautor: Nefisto » 03 maja 2012, 12:12

Nosz jakie chamy, jak mogli nie dać CJ'a. Koniec, moje plany o graniu w piątkę jak wyjdzie legły w gruzach. No ale San Andreas bez CJ'a?

P.S. mów mi Nefi ^^

Awatar użytkownika
zibu18
Amator

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 12:15

Spoko Nefi, nie ma problemu :D No niestety, też nad tym ubolewam, ale cóż zrobić :( W sumie to trochę staro by wyglądał, biorąc pod uwagę rok 1992, w którym rozgrywała się fabuła San Andreas. Ja myślałem, i większość zapewne też, że V rozgrywać się będzie w Vice City, ale trzeba poczekać jeszcze :D

Ale jak na razie maj zarezerwowany będzie dla najnowszego Max Payne'a, zobaczymy, co na targach E3 będzie.

-- 03 maja 2012 12:36 --

Jeszcze GTA V nie wyszło, a już natknąłem się na wpis odnośnie GTA VI ! Na pewno to jakieś jaja, ale następnej części GTA zatytułowanej Midlands wykluczać nie należy, tym bardziej, że powstało nawet logo. Niby się przejmować nie należy, ale fani tej serii na pewno każdą informację traktować będą trochę na poważnie :D

http://q.gs/1CgCP Zapraszam do lektury.

Żródło: Twitter.com

Awatar użytkownika
Thug
Wymiatacz
Data: 15 kwie 2012, 19:02

Postautor: Thug » 03 maja 2012, 13:12

Nie, no to że GTA V wyjdzie, wiedziałem już na początku listopada, kiedy to wyszedł pierwszy trailer. W trailerze ciągle przewijały się te same liczby - 24.05, więc ludzie spekulowali, że gra może tego dnia wyjść 8-) no gdzie, przecież to ledwo pół roku po trailerze, jeśli już coś ta data znaczy, to wtedy może ukaże się drugi trailer. Mapa ma być ogromna, a bohater na 99% nie będzie czarny. Szkoda, bo San Andreas z czarnym CJ'em to moja ulubiona gra, i to do tej pory. A jeszcze z modami... cudo. Raczej wątpię też w Tommy'ego Vercetti, ale póki nie ma drugiego trailera to możemy tylko gdybać.
Wracając do najnowszej produkcji Rockstara - zapewne wyjdzie w 2013, bo na ten rok to nie ma szans. Fajnie, że wrócą samoloty, dodadzą skutery wodne, oraz samochody ze składanymi dachami. A zwróciliście uwagę, jak ogromna jest góra? :shock: Teren na pewno musi być ogromny, bo i przecież są pola z wiatrakami, gdzieś to muszą porozstawiać, żeby nie było tak, że w jednym miejscu są wiatraki, a zaraz obok miasteczko :lol:

Awatar użytkownika
zibu18
Amator

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 13:21

Więc tak: gry takie jak GTA lubią wychodzić z poślizgiem. Data jest zaplanowana na 23 października tego roku, a więc zgadzałoby się, bo to wtorek. Ale licząc na poślizg, data premiery się przesunie na rok 2013, o ile dożyjemy (wiadomo, 21 grudnia 2012 koniec świata ;). Gra na pewno jest dobrze rozplanowana, mapa ma być duża, to wiadome oczywiście. Poza tym liczę, że tradycję Rockstar podtrzyma, czyli 3 trailery i gra :D

Awatar użytkownika
Thug
Wymiatacz

Postautor: Thug » 03 maja 2012, 13:26

A skąd info, że gra ma wyjść 23 października? Rzuć jakimś linkiem czy coś, bo ja nie lubię pustych słów, tym bardziej, że informacje o najnowszej produkcji Rockstara śledzę dość dokładnie.

Awatar użytkownika
Nefisto
Fanatyk

Postautor: Nefisto » 03 maja 2012, 13:30

Ale w sumie, ktoś inny może podłożyć głos pod CJ'a. Może będziemy grali nową postacią, a tamci to będą taki "mentorzy" i wreszcie będzie możliwe np. wybranie strony. Czy Grove, czy ten gang gdzie był Nico, lub ten w "rószoffym". To by było piękne.

Awatar użytkownika
Thug
Wymiatacz

Postautor: Thug » 03 maja 2012, 13:32

Mnie się marzy w końcu GTA, które nie będzie liniowe. I nie chodzi mi tutaj o sandbox, który jest niesamowity w tych grach, ale o nieliniowość, czytaj - przechodzenie misji na wiele sposobów, działania gracza formują fabułę, może różne zakończenia itp. Coś jak w S.T.A.L.K.E.R.Z.E., tylko że w normalnym, cywilizowanym świecie :D

Awatar użytkownika
zibu18
Amator

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 13:33

Thug, spójrz na pierwszy post. Ja też śledzę, po to założyłem ten wątek, by się informacjami dzielić, a z gtasite.pl biorę info, tam jest pewne przynajmniej :) A co do wyboru stron, słyszałem, że ma coś takiego być, ale wszystko dopiero po targach E3 :)

Awatar użytkownika
Nefisto
Fanatyk

Postautor: Nefisto » 03 maja 2012, 13:34

Thug pisze:Mnie się marzy w końcu GTA, które nie będzie liniowe. I nie chodzi mi tutaj o sandbox, który jest niesamowity w tych grach, ale o nieliniowość, czytaj - przechodzenie misji na wiele sposobów, działania gracza formują fabułę, może różne zakończenia itp. Coś jak w S.T.A.L.K.E.R.Z.E., tylko że w normalnym, cywilizowanym świecie

No a co ja napisałem nad tobą? ^^

Awatar użytkownika
Thug
Wymiatacz

Postautor: Thug » 03 maja 2012, 13:36

Nefi, nie spinaj się :D Po prostu, obaj pisaliśmy post o tym samym, tylko, że ja trochę bardziej to rozwinąłem. Wyszło tak głupio, bo pisaliśmy go w tym samym czasie :D

Awatar użytkownika
zibu18
Amator

Postautor: zibu18 » 03 maja 2012, 13:36

W GTA IV była namiastka tego, co w S.T.A.L.K.E.R., osobiście nie grałem w S.T.A.L.K.E.R.A. (te litery od skrótów są naprawdę męczące w pisownii, ale nie obrażam fanów, dokładnym trzeba być :), tak że myślę, że powoli to będzie się rozbudowywać, w GTA IV miałeś np. dwa różne zakończenia gry, więc coś tam w tym będzie :D

Awatar użytkownika
Nefisto
Fanatyk

Postautor: Nefisto » 03 maja 2012, 13:38

:mysli: Jestem ciekaw co u Zielonych ^^

Wróć do „Software”