Pokemon GO - nowa gra na mobilki

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Pokemon GO - nowa gra na mobilki

Postautor: wipstudio » 13 lip 2016, 19:53

Zapytacie czym wyróżnia się ta gra spośród innych.
Pokemon GO wykorzystuje technologię do grania.
Wedle producentów "wystarczy" posiadać telefon z systemem iOS lub Android wyposażonym w internet mobilny oraz GPS (w opcji Bluetooth).

Zabawa rozpoczęła się w Australii, USA oraz części Europy chociaż docelowo ma działać cała w tym też Polska, tak teoretycznie niedostępna jest w naszym kraju mimo to Warszawa pod względem aktywności pobiła Nowy Jork.
Aplikacja cieszy się tak wielką popularnością że w pierwszych dniach zawiesiła serwery gry ;)
Aktualnie trwają prace nad zwiększeniem wydajności serwerów jak i samej aplikacji która jeszcze jest w wersji beta.
Wedle oficjalnych informacji ma pojawić się w Polsce : Wkrótce ;p

Na czym polega sama rozgrywka :

Wybieramy sobie własnego pokemona ;)
PS . By dostać Pikachu należy podejść do wyboru 4 razy ;p
Ii szukamy innych. Aby to uczynić musimy wyjść w miasto.

Obrazek

Tak po to jest GPS by śledzić innych a także określić swoje położenie względem innych.
Po spotkaniu innego pokemona możemy wejść z nim w rozgrywkę i zebrać pokemona.
W przyszłości ma pojawić się opcja wymiany pokemonami ;p

PS oczywiście to nie jest jedyna gra która "zmusza" nas do wyjścia z domu takie jak :
    Parallel Kingdom (Android, iOS)
    Ingress (Android, iOS)
    AR Invaders (Android, iOS, Windows Phone)
    Geocaching (Android, iOS, Windows Phone)
    Zombies Everywhere! Augmented Reality Apocalypse (iOS)

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Pokemon GO - nowa gra na mobilki

Postautor: cytryna » 16 lip 2016, 23:46

Nie mogę się pohamować więc wcisnę tu moje trzy grosze ta" gra" to nic innego jak pranie mózgu dzieciaków(i nie tylko) nie idzie od telefonu oderwać co nie jednokrotnie prowadzi do istnych wojen domowych a i w tv pokazują nawet tragedii, bo to zagapieni w ekrany świata nie widzą, no tak mnie to złości , że aż we mnie buzuje , tyle jest ciekawych ludzi i rzeczy do okoła a oni te stworzenia łapią i to w jakim celu? boo , zupełnie bez sensu w ogóle teraz są takie dziwne czasy że młodzież to telefony zupełnie jak smoczki traktuje masakra.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Re: Pokemon GO - nowa gra na mobilki

Postautor: wipstudio » 17 lip 2016, 11:33

W celu nabijania kasy producentowi. Młodzi chętnie wysyłają SMS Premium czy małe kwoty do 50 zł. Dodam że gra jest już oficjalnie w Polsce.