LG Spirit LTE

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

LG Spirit LTE

Postautor: wipstudio » 27 lut 2016, 14:43

Dziś opiszę Wam mój telefonik.
W/w LG Spirit 4g LTE jest telefonem już odbiegającym od klasycznych płaskich ekranów.
Telefon posiada wklęsły wyświetlacz a raczej szybkę osłaniającą ten bardzo ważny element telefonu co uważam za plus.
Teraz kilka minusów :
- GPS - siada po prostu przestaje łapać (spore grono "pali" GPS w telefonie.)
- Tylne guziki już nie reagują jak powinny (roczny telefon).
- Jak podziała za długo (UPtime na poziomie 80h) ma problem z wybudzeniem się przez klik na ekranie (swoją drogą plus za te funkcję)
- Screenshot wymaga użycia dwóch klawiszy oba są obok siebie - z tyłu lecz szybko się zdają się nie reagować na polecenia.
- Bateria a raczej sposób dysponowania energią O.o podczas gdy telefon jest uśpiony a LCD wykręcone na maksymalną dawke światła telefon jakby pobierał energię mimo braku podświetlenia.

Teraz plusy
+ Cena ok 500 zł
+ LTE działa ( u mnie w Orange download ok 49 MBit Up ok 30 Mbit) stabilnie ;)
+ Poręczność ;) guziki z tyłu zdają egzamin pod warunkiem że działają ;)
+ GPS dopóki działa chodzi jak błyskawica

vankarol
Raczkujący
Data: 05 mar 2015, 15:14

Re: LG Spirit LTE

Postautor: vankarol » 11 mar 2016, 14:22

LG Spirit LTE w swojej cenie to dobry model. Ja z telefonów do 500 zł polecę jeszcze Moto E LTE i myPhone L-Line, też się sprawdzają :)

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Re: LG Spirit LTE

Postautor: wipstudio » 14 mar 2016, 12:20

Noo do Myphona nie jestem przekonany, ale o wiele lepsze to niż Manta. Ostatniomodel za ok 200 zł umarł po prostu leżał, leżał i wyleżał .

Wróć do „Hardware”