Aplikacje na smartfony

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Re: Aplikacje na smartfony

Postautor: Suicider » 11 lis 2013, 15:12

Go launcher ex używałem bardzo, bardzo długo na moim starym telefonie.
Fakt ma dużo motywów, i badzo dużo można sobie pozmieniać, nie mniej jednak wg mnie ciągnie on baterię jak cholera. Warto sobie ustawić, by był on zablokowany w pamięci. Pamiętam ten motyw cyanogena xD

Ja od siebie polecam ALL IN ONE TOOLBOX, która ma ogromnie możliwości, fakt niektóre zbędne, ale jak chcemy pousuwać zbędne pliki, cokkies itp. to aplikacja się na pewno zda na plus ;)

Do tego jeszcze COLOR DICT - słowniki w trybie offline, pobieramy jakie chcemy, są na chomiku bodajże.
No i jak dla mnie bezkonkurencyjny PLAYER PRO ^^

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Postautor: Cian » 11 lis 2013, 23:09

Crunchyroll - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crunchyroll.crunchyroid&hl=en_GB

Świetna apka dla fanów anime ;) Jest masa tytułów do wyboru, tych bardziej znanych (Bleach, Naruto, Naruto Shippuden) i mniej znanych (Hunter x Hunter :3) Oglądamy całkowicie legalnie bez zacinania się :DD Potrzebne tylko połaczenie z internetem przez Wi-Fi :3
Jest osobna apka z Naruto Shippuden oraz Bleach, z tej samej korporacji ^^

A Comic Viewer - https://play.google.com/store/apps/details?id=net.androidcomics.acv

Świetna apka do czytania komiksów na tablecie :3

No i oczywiście nowa apka Chomikuj.pl ^^ - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.chomikuj.mobile

Jak dla mnie sprawdza się świetnie, jedyne czego mi brakuje to jakiś pasek który pokazuje ile już się ściągnęło i możliwość przesłuchania utworu :P
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 16 lis 2013, 18:26

Ja polecam jeszcze: WIELOJĘZYCZNY SŁOWNIK POLSKI OFFLINE
Dość sporo zajmuje, ale ma całkiem sporą bazę i dużo słowników (wiadomo że nie ma szans przy tych online) xD
Z odtwarzaczy muzyki to PLAYER PRO, fajne widgety, szata graficzna, możliwość szukania tekstów piosenek, oczywiście gdy mamy dostęp do internetu...
I bardzo lekka przeglądarka multimediów: QUICKPIC

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 08 cze 2014, 21:10

Kingsoft Office - darmowy czytnik dokumentów, najlepszy jeśli chodzi o dokumenty worda, opcja dostosowania wielkości tekstu do ekranu.
Night Mode - przydatny szczególnie w nocy, by chronić paczadła :DD
Titanium Backup - wymaga uprawnień root, jak dla mnie najważniejsza, służy do backupu danych

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 08 cze 2014, 22:48

Bez sensu jest NIGHT MODE. U mnie jest pasek do jasności. sam wybieram kiedy i jak ma świecić ;)

Awatar użytkownika
Cian
Prawa Ręka Boga
Data: 04 gru 2010, 22:40

Postautor: Cian » 09 cze 2014, 1:19

Turbo Launcher - U mnie na foniku wygląda najlepiej (Samsung Galaxy Y) i są fajne theme'y do ściągnięcia :3 Co najważniejsze - wygląda estetycznie, mogę pochować ikonki i mi nie laguje ^^
LINK

Writer - Na Sephiroth'a jakie to jest pomocne xD Dostaję dzikich ataków weny w najdziwniejszych miejscach, a jeśli nie mam ze sobą notatnika to w takim najprostszym programie najlepiej jest zapisać te wszystkie pierdoły :3
LINK
*sets self on fire* whatcha gonna do now mate

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 09 cze 2014, 10:58

wipstudio pisze:Bez sensu jest NIGHT MODE. U mnie jest pasek do jasności. sam wybieram kiedy i jak ma świecić ;)

Też mam ICS, w status barze możliwość regulacji głośności, jasności ekranu, dźwięku połączeń i wiele innych.
Mi ten program pomaga bo nadpisuje ustawienia systemowe, po prostu możesz zmniejszyć jasność poniżej systemowej.
Minimalna ilość to dla mnie za dużo, i tak świeci po nocy, więc wolę skorzystać z tego programu ;)
Jedyny minus: nie zainstalujesz żadnej aplikacji z menedżera plików, tak jest u mnie. Muszę wyłączać program wtedy :?

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 17 cze 2014, 13:34

Moon Reader - jak dla mnie najlepszy czytnik ebooków, wiele formatów i opcji
Next Browser - przeglądarka internetowa, dość stabilna, mająca dużo dość dodatków

Rudex
Raczkujący
Data: 06 mar 2014, 21:06

Postautor: Rudex » 02 sie 2014, 21:49

Dla osób prowadzących własną firmę, znalazłam ciekawe zestawienie aplikacji dla firm

Awatar użytkownika
Hadassa
Postowiec Pospolity
Data: 10 kwie 2014, 13:18

Postautor: Hadassa » 04 sie 2014, 14:21

Endomondo, jedyny minus dla mnie, że zapominam je uruchomić ;/
Różowe lusterko, do przypominania o pigułkach i n kontroli wagi

engel
Nowy
Data: 30 wrz 2014, 13:03

Postautor: engel » 30 wrz 2014, 13:11

Endomondo i aplikacja do języka japońskiego to w sumie jedyne co uruchamiam na telefonie. No oprócz wiadomo muzyki, dzwonienia, sms i internetu.

Aldu
Nowy
Data: 21 paź 2014, 0:32

Postautor: Aldu » 21 paź 2014, 0:40

Mam latarkę,telemagazyn,ryboszukacz oraz endomodo.Więcej mi nie potrzeba.

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz

Postautor: Suicider » 06 gru 2014, 15:32

WifiDroid - przydatny gdy nie mamy Bluetooth w komputerze lub pod ręką kabla USB
Aplikacja darmowa, dorównuje tym płatnym, służy do przesyłania plików z komputera na telefon i odwrotnie przez sieć Wifi.

Awatar użytkownika
SaraAra
Raczkujący
Data: 06 mar 2015, 10:20

Postautor: SaraAra » 10 cze 2015, 11:25

Dla podróżników polecam aplikację Bookapart - mobilna wersja serwisu rezerwacyjnego, oprócz tego Trip Advisor i Foursquare :)

Blacha
Fanatyk
Data: 17 lis 2013, 18:02

Postautor: Blacha » 28 gru 2015, 20:56

Aplikacji mam raptem kilka - facebook, endomondo, twietter, viber i dla kierowców ford service. Ta aplikacja od forda mimo niepozornie prostego wyglądu potrafi zaskoczyć, funkcji ma bardzo dużo. Ze wszystkim dwie podobają mi się najbardziej, a mianowicie wzywanie specjalistycznej pomocy w tym służb mundurowych, oraz tworzenie protokołu szkód w przypadku kolizji.
Na swoim telefonie nie mam zainstalowanych gier, nie są mi one do niczego potrzebne. Osobiście wolę praktyczne apki ułatwiające życie : )

Wróć do „Hardware”