Moja ciąża

Awatar użytkownika
chemini
Administrator
Data: 27 sie 2009, 20:50

Moja ciąża

Postautor: chemini » 30 sie 2010, 14:49

To jest mój syn kiedy miał "-8" tygodni :

Urodził się w 41 tygodniu ciąży jako zdrowy i wcale nie mały chłopaczek.

Cała ciąża obyła się bez żadnego kłopotu i wizyt w szpitalu.
Zresztą ja całą ciążę pracowałam, skończyłam pracę i na drugi dzien pojechałam rodzić ;)

Dopiero w szpitalu podczas cesarskiego cięcia okazało się ,że miałam "jedną szansę na milion" żeby urodzić dziecko i już drugiego dziecka nie będzie.

Życzę każdej dziewczynie takiej ciąży jak ja miałam:
- bez wymiotów
- bez problemów zdrowotnych
- mnóstwa energii
- bez żadnych zbędnych leków
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lubuskie Stowarzyszenie Historyczne "Lubusz"

Awatar użytkownika
Benn
Zaawansowany
Data: 18 lut 2010, 17:45

Re: Moja ciąża

Postautor: Benn » 30 sie 2010, 15:26

chemini pisze:Cała ciąża obyła się bez żadnego kłopotu i wizyt w szpitalu.
Zresztą ja całą ciążę pracowałam, skończyłam pracę i na drugi dzien pojechałam rodzić ;)

Moja matka tak samo, gdy była w ciąży z moim bratem 3 letnim to też pracowała. Skończyła pracę wieczorem, a o 4:00 już jechała do szpitala i urodziła po 45 minutach. :) Rodziła około 5 minut - bez cienia kłamstwa. Moja matka miała problemy w czasie ciąży ale mój brat po urodzeniu dostał 10/10 pkt w skali Apgar. :usmiech:

Awatar użytkownika
RageGirl
Przyjaciel forum
Data: 22 cze 2009, 22:02

Postautor: RageGirl » 30 sie 2010, 16:03

Ma twoje rysy twarzy :mysli:

Admin
Fanatyk
Data: 01 maja 2009, 0:12

Postautor: Admin » 22 gru 2010, 17:09

Gratuluję udanej ciąży :D Przykro mi tylko z jednego powodu o którym pisałaś... chyba wiadomo jakiego...

Też bym chciał tak urodzić bezproblemowo :P

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Postautor: Madlen » 04 sty 2011, 10:49

Poszłam do lekarza jak byłam w 7 tygodniu ciąży i był już wielkość fasolki, w 8 tygodniu był już wielkości truskawki.Przez cala ciążę nie miałam wymiotów ,zgagi ani żadnych zachcianek ,czułam się świetnie nie piłam alkoholu ,nie paliłam ,kawy tez nie piłam chyba ze rozpuszczalna z mlekiem i bardzo słaba. Przez cala ciąże przytyłam 7,5kg. Urodziłam zdrowego małego chłopca , rodziłam cale 15 min ,przez cala ciążę i poród nie miałam z nim żadnych problemów i tak mam do dzisiaj :)Jestem szczęśliwą mama i tego życzę każdemu kto chce mieć dziecko.

Awatar użytkownika
Śnieżka
Raczkujący
Data: 11 lut 2012, 16:04

Postautor: Śnieżka » 25 lut 2012, 22:56

moja córka urodziła się w 40/41 tc.
Dostała 10/10pkt apgar.
Rodziłam 10min. - takiego porodu życzę każdemu, jak i sobie jeśli będę ponownie w ciąży ;)
Ciąża nie było źle... ;) do 14tc mdłości od świtu do zmierzchu,potem zgaga,że spałam z mlekiem przy łóżku i przybyło mi 23kg :D , które zgubiłam w przeciągu nie całego roku ;)
Ale dla takiego małego człowieczka warto przez to wszystko przejść :D

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 14 mar 2014, 18:11

No cóż 6 tydzień ciąża wyczekana,wychuchana,wymarzona i wymodlona.Dwa dni temu widziałam 3 milimetry człowieczka i bijący puls czy serce? dla mnie to było serce dla mojej ginekolog puls,ale mniejsza z tym ważne że biło mocno i zadomowiło się w swoim domku (po dwóch poronieniach to dla mnie cud)
dwa dni szczęścia nie dającego się opisać zwykłymi literkami.Niestety pojawiły się komplikacje kazano leżeć i pochłaniać hormony :) Leżę więc sobie i nastawiam się pozytywnie na ile to możliwe zaciskając zęby wierzę że damy radę :)
,, "Moc bowiem w słabości się doskonali"
SW Paweł :)

Awatar użytkownika
AdaW
Nowy
Data: 13 paź 2014, 10:39

Postautor: AdaW » 13 paź 2014, 10:53

Gratulacje. Ja mam termin na koniec grudnia, ale już nie mogę się doczekać jak będę tulić synka.

Wróć do „Sprawy ludzkie”