Kiedy masz już dość.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Kiedy masz już dość.

Postautor: wipstudio » 01 paź 2017, 21:51

Na pewno każdemu z Was taka historia jest znana. Rzecz ujmując w słowa cieżko aż czasem opisać.
Przychodzi moment że puszczają hamulce i powiesz co leży na wątrobie osobie nie tyle wścibskiej co natarczywej. Znacie ten profil - ja król życia i mądrości a reszta to zwykły plebs, więc udziela sie jak potrafi swoimi "przemyśleniami".
Jest to bardzo uporczywe, zwłaszcza jeśli ma sie taką osobę na codzień.
Więc fala sie kumuluje by uderzyć z należytą siłą. Wypowiadasz kilka zdań od serca i to niezbyt miłych a osoba ma na to wyjebane. To dobija jeszcze bardziej zaogniajac konflikt.
Macie tak ?

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Kiedy masz już dość.

Postautor: cytryna » 02 paź 2017, 8:28

wipstudio pisze:Przejdź do cytowanego posta Wypowiadasz kilka zdań od serca i to niezbyt miłych a osoba ma na to wyjebane

owszem czasem się zdarza taka sytuacja i wiesz co wtedy robię?
kiedyś -się burmuszyłam nawet kilka dni aż do momentu kiedy dałam upust wszystkim skumulowanym słowom ponownie aż do bólu w nadarzającej się sytuacji nawet po długim czasie a następnie mordowałam się w własnym sumieniem :lol: masakra
obecnie-przygryzam język ale i tak to sobie we mnie siedzi więc kiedy już minie jakiś czas wracam do tematu ;) niby przypadkiem i staram się wyłożyć na stół to co leży na wątrobie na zimno bez gorących emocji tak łatwiej mi kontrolować sytuację czasem bywa tak że po jakimś czasie stwierdzam że nie warto się w to plątać i daję sobie spokój.
Kiedy jestem bardzo bardzo zła zabieram dzieciaka i idę na długi spacer.

Wróć do „Sprawy ludzkie”